k, 2019 október 15. @ 13:21 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kr vs. Budkovce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Kr


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Slovan Skalit 0 : 2 Kr - - -
2 2019.08.28 Kysuck 0 : 1 (p) Kr 3.61 4.04 1.76
3 2019.09.11 Kr 0 : 4 Trnava 12.88 8.03 1.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Budkovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Budkovce 3 : 5 Mlados - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 28
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Kr

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (4/7)
Második 28.57% (2/7)

Budkovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 8.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
2 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
3 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
5 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
6 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
7 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
9 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
10 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
11 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
12 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
13 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
14 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
15 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
17 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
20 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
22 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
23 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
24 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
25 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
27 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
28 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
30 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
31 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
34 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
35 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
37 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
39 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
40 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
41 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
43 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
44 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
46 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
47 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
48 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
50 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
51 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
53 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
54 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
55 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
57 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
58 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
59 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
61 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
64 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
67 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
68 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
71 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
73 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
74 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
76 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
77 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
78 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
79 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
82 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
83 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
84 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
86 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
87 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
88 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
89 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
90 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
91 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
93 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
95 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
96 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
97 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
98 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
100 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
101 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
102 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
104 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
105 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
109 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
110 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
113 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
114 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
116 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
117 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
120 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
121 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
124 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
125 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
126 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
127 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
131 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
134 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
135 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
136 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
137 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
138 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
139 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
142 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
145 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
146 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
148 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
150 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
151 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
152 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
153 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
154 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
155 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
156 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
157 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
159 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
161 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
162 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
164 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
165 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
166 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
167 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
168 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
169 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
171 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
172 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
173 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
175 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
176 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
177 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
179 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
180 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
182 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
183 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
184 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
185 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
186 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
187 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
188 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
189 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
191 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
193 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
194 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
195 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
196 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
197 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
199 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
200 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
201 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
202 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
203 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
204 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
205 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
206 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
207 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
210 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
211 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
212 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
213 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
214 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
215 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
216 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
218 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
219 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
221 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
222 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
223 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
224 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
225 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
226 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
10 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
12 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
16 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
21 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
24 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
29 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
30 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
33 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
36 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
38 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
41 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
44 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
52 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
53 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
71 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
79 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
80 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
81 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
96 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
102 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
107 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
108 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
109 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
110 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
117 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
124 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
125 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
129 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
131 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
132 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
139 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
140 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
149 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
152 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
156 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
163 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
168 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
171 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
172 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
179 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
181 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
187 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
188 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
190 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
192 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
197 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
198 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
199 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
202 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
208 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
212 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
214 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
216 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
217 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
218 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
6 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
7 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
9 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
12 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
13 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
16 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
19 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
20 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
22 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
24 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
25 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
29 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
30 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
31 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
33 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
34 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
35 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
37 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
38 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
39 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
40 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
41 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
42 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
43 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
44 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
49 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
53 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
56 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
57 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
58 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
59 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
60 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
61 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
64 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
65 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
66 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
67 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
68 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
70 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
71 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
73 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
74 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
77 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
78 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
79 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
80 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
82 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
84 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
85 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
87 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
89 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
90 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
91 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
93 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
101 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
102 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
106 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
107 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
108 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
109 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
111 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
112 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
113 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
114 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
116 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
118 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
119 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
120 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
121 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
123 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
126 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
127 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
130 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
131 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
134 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
135 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
139 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
140 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
141 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
142 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
143 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
146 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
147 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
150 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
152 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
153 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
154 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
155 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
157 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
161 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
162 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
163 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
164 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
166 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
168 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
169 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
171 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
172 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
174 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
175 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
180 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
182 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
185 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
186 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
187 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
188 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
189 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
192 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
193 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
196 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
197 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
198 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
199 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
202 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
204 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
209 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
210 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
211 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
212 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
213 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
214 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
215 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
216 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
219 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
220 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
222 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
224 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
225 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Kr és Budkovce egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.