szo, 2020 július 04. @ 03:33 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kr vs. Sokol Medzibrod

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Kr


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Slovan Skalit 0 : 2 Kr - - -
2 2019.08.28 Kysuck 0 : 1 (p) Kr 3.61 4.04 1.76
3 2019.09.11 Kr 0 : 4 Trnava 12.88 8.03 1.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Sokol Medzibrod


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Bac 1 : 3 Sokol Medzibrod - - -
2 2019.08.28 Sokol Medzibrod 0 : 5 Kov 4.66 4.62 1.51


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes 12
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Kr

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (4/7)
Második 28.57% (2/7)

Sokol Medzibrod

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/9)
Második 100% (9/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
6 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
9 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
11 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
12 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
13 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
14 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
17 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
20 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
24 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
25 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
26 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
27 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
28 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
29 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
30 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
31 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
32 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
33 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
34 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
36 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
37 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
38 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
42 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
43 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
44 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
45 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
46 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
47 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
49 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
51 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
53 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
54 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
56 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
57 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
58 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
59 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
60 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
61 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
62 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
63 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
64 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
66 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
68 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
69 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
70 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
71 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
72 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
73 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
74 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
75 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
77 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
78 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
79 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
80 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
82 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
84 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
85 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
86 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
89 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
90 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
92 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
95 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
96 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
97 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
98 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
100 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
101 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
103 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
104 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
106 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
107 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
108 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
110 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
111 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
112 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
113 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
114 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
115 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
116 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
118 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
119 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
121 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
122 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
123 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
124 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
125 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
126 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
127 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
128 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
129 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
130 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
132 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
134 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
135 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
136 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
137 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
138 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
139 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
140 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
141 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
143 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
144 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
145 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
147 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
149 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
150 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
151 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
152 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
153 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
154 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
155 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
158 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
159 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
166 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
167 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
168 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
171 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
172 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
173 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
175 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
176 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
178 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
179 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
181 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
182 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
183 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
184 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
185 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
186 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
187 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
188 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
189 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
190 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
191 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
192 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
194 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
195 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
196 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
197 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
198 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
199 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
201 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
202 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
203 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
204 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
205 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
208 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
209 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
210 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
211 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
213 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
215 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
216 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
218 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
219 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
221 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
223 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
226 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
4 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
5 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
21 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
24 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
27 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
28 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
35 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
41 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
43 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
45 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
51 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
53 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
58 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
59 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
60 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
61 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
70 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
72 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
74 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
81 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
85 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
88 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
89 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
91 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
114 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
117 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
120 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
122 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
127 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
129 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
131 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
133 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
137 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
140 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
142 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
148 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
152 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
153 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
157 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
168 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
174 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
177 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
185 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
186 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
194 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
195 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
200 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
206 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
207 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
208 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
209 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
215 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
222 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
224 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
2 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
4 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
9 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
12 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
13 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
14 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
15 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
17 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
18 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
20 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
21 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
23 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
24 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
25 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
26 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
27 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
28 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
30 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
32 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
34 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
35 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
36 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
37 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
39 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
41 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
42 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
43 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
45 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
47 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
48 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
51 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
54 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
55 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
58 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
59 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
60 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
62 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
64 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
65 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
66 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
67 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
69 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
71 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
72 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
74 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
82 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
83 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
84 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
85 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
86 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
87 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
88 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
91 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
92 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
93 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
96 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
98 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
100 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
105 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
107 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
108 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
110 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
112 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
115 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
117 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
119 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
121 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
122 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
124 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
127 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
129 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
130 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
131 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
132 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
134 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
135 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
136 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
137 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
138 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
139 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
140 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
141 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
142 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
143 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
148 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
151 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
152 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
154 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
156 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
157 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
158 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
162 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
163 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
164 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
165 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
166 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
168 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
169 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
171 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
172 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
174 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
176 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
177 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
178 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
179 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
180 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
182 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
183 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
186 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
188 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
189 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
190 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
192 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
200 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
201 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
204 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
206 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
207 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
209 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
210 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
211 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
212 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
213 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
216 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
217 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
218 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
219 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
220 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
223 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
225 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Kr és Sokol Medzibrod egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.