sze, 2019 szeptember 18. @ 17:50 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kr vs. Trnava

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Kr


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Slovan Skalit 0 : 2 Kr - - -
2 2019.08.28 Kysuck 0 : 1 (p) Kr 3.61 4.04 1.76
3 2019.09.11 Kr 0 : 4 Trnava 12.88 8.03 1.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Trnava


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Bánová 2 : 3 Trnava 12.08 8.40 1.13
3 2019.09.11 Kr 0 : 4 Trnava 12.88 8.03 1.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Kr 0 : 4 Trnava 12.88 8.03 1.12

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Kr

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (4/7)
Második 28.57% (2/7)

Trnava

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 3.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 100% (2/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (3/9)
Második 66.67% (6/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
2 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
3 Nové Mesto 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
4 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
5 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
6 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
7 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
10 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
14 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
15 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
17 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
18 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
19 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
20 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
21 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Sl 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
23 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
24 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
27 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
28 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
29 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
30 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
31 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
32 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
34 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
37 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
39 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
40 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
42 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
43 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
44 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
45 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
47 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
48 Mlados 3 2 1 0 8:5 +3 0 0 3 =1
49 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
51 Dru 3 3 0 0 10:5 +5 0 1 2 +3
52 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
53 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
54 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
55 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
56 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
57 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
58 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
60 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
61 Spi 3 3 0 0 7:3 +4 0 2 1 +3
62 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
64 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
66 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
68 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
69 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
70 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
71 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
73 Dru 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
74 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
75 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
80 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
83 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
84 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
86 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
87 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
88 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
93 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
94 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
95 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
97 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
98 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
99 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
101 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
103 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
104 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
105 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
106 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
107 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
108 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
109 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
111 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
112 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
113 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
114 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
116 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
117 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
118 Trenčianske Stankovce 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
119 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
120 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
122 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
123 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
126 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
127 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
128 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
129 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
130 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
131 Spartak Medzilaborce 3 3 0 0 11:2 +9 0 1 2 +3
132 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
133 Dunajsk 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
134 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Partiz 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
137 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
138 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
139 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
141 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
149 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
152 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
154 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
155 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
157 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
158 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
159 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
161 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
162 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
163 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
167 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
169 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
170 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
171 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
172 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
173 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
174 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
176 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
177 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
178 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
179 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Dru 3 2 1 0 9:3 +6 0 1 2 +1
183 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
184 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
186 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
187 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
189 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
190 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
191 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
193 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
194 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
195 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
197 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
200 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
201 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
202 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
203 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
204 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
205 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
206 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
207 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
208 Vysok 3 2 1 0 7:2 +5 0 1 2 =1
209 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
211 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
212 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
213 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
214 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
215 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
216 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
217 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
218 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
219 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
220 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
221 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
222 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
223 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
226 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
6 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
8 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
23 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Dunajsk 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
33 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Nové Mesto 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
39 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
40 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
41 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
48 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Vysok 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
68 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
69 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
92 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Dru 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
111 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
112 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
113 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
116 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Spi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
125 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
133 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
134 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
141 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
142 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Partiz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
148 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
156 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
157 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
160 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
164 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
167 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
184 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
186 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
188 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Sl 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
202 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
204 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
207 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
211 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
213 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
214 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
215 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
221 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
222 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
224 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
3 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
4 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
6 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
8 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
10 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
14 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
15 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
16 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
18 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
22 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
25 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
27 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
28 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
29 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
30 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
31 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Dunajsk 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
33 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
36 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
37 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Nové Mesto 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
39 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
40 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
42 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
44 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
45 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
47 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
48 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
50 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
51 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
52 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
55 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
56 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
58 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
67 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
68 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
71 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
73 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
75 Mlados 3 2 1 0 9:5 +4 0 0 3 =1
76 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
78 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
80 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
82 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
84 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
85 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
87 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
89 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
90 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
91 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
92 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
94 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
96 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
98 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
99 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
101 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
102 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
103 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
104 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
105 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
107 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
108 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
109 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
116 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
118 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
124 Spi 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
125 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
127 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
128 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
129 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
130 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
131 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
134 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
135 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
136 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
137 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
139 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
140 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
143 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
144 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
145 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
147 Partiz 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
148 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
150 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
152 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
156 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
159 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
161 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
163 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
165 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
166 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
167 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
170 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
171 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
172 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
174 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
177 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
180 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
183 Dru 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
184 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
186 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
188 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
191 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
195 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
197 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
198 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
200 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
201 Sl 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
202 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
204 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
205 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
206 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
207 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
209 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
212 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
215 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
216 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
217 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
218 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
221 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
226 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Kr és Trnava egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.