k, 2020 augusztus 11. @ 21:29 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kr vs. Lučenec

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Kr


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Predmier 1 : 2 Kr 2.89 4.33 1.91
2  2020.08.19 Kysuck - : - Kr - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Lučenec


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.25 Olov 1 : 0 Lučenec - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 20
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Kr

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (1/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)

Lučenec

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
2 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
3 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
8 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
9 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
11 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
12 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
14 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
15 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
17 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
20 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
23 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
24 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
26 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
27 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
28 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
29 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
31 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
32 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
33 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
34 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
37 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
38 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
42 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
43 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
46 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
47 Hrocho 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
48 Be 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
49 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
50 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
51 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
52 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
54 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
60 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
64 Kol 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
65 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
67 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
68 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
69 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
76 Vi 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
77 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
78 Slovan Modra 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
79 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
81 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
82 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
85 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
86 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
88 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
91 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
92 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
94 Dru 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
95 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
97 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
100 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
103 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
104 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
105 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
107 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
109 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
115 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
119 Ni 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
120 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
122 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
124 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
127 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Ve 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
129 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
130 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
131 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
132 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
133 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
135 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
138 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 M 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
141 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
143 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
144 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
145 Tatran VLM 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
146 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
147 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
148 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
151 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
152 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
153 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Ke 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
155 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
156 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Gelnica 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
158 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Pata 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
160 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
161 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
163 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
164 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
165 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
167 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
168 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
169 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
172 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
174 Ban 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
175 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
177 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
179 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
183 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
186 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
191 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
192 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
193 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
194 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
195 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
198 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
200 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
201 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
204 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
206 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
207 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
208 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
210 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
211 Tvrdo 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
212 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
213 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
215 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
216 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
217 Bel 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
218 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
220 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
221 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
225 Ko 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
226 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
227 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
230 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
5 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Pavlovce nad Uhom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Vi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
18 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Ban 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
28 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
29 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Be 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
33 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
39 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Ni 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
59 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Bel 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
61 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
85 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Slavoj Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gelnica 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Svit FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
98 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Sabinov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
105 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
114 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Ko 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
117 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Krompachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
123 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Tovarn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Rusovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
137 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
159 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
166 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
184 Slovan Modra 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
185 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
187 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
191 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
203 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Ke 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
208 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
211 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
212 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
215 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 M 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
222 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
227 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
2 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
3 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Jednota Sokol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
7 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
10 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
12 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Tvrdo 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
14 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
15 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
16 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Vi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
20 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
22 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
26 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
32 Be 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
34 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
38 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
41 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Tatran VLM 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
46 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
52 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
53 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Ni 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
57 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
58 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
59 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Bel 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
69 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
74 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
77 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
80 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
81 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Kol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
86 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
87 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
90 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
91 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
92 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
93 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
95 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
97 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
100 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
102 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
104 Olov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
106 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
109 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
112 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
113 NM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
116 Ko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
117 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
119 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
120 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
122 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
123 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
124 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
126 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
127 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
128 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
129 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
133 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
134 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
146 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
148 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
154 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
157 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
158 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Mel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
163 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
164 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
165 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
168 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
171 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
173 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
177 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
179 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
181 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 Slovan Modra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
186 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
189 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
190 Sokol Jakub 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
194 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
195 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
198 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
201 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Pata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
204 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
205 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
207 Ke 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
209 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
210 Jasenov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
212 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
213 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
216 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
217 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
224 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
227 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
230 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Kr és Lučenec egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.