k, 2020 szeptember 29. @ 03:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kr vs. Senica SH

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Kr


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Predmier 1 : 2 Kr 2.89 4.33 1.91
2 2020.09.02 Kysuck 2 : 1 (p) Kr 3.61 4.02 1.73


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Senica SH


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.09.01 Kalinkovo 0 : 7 Senica SH 14.81 9.48 1.09
3 2020.09.15 Rovinka TJ 3 : 2 Senica SH 7.89 5.71 1.25


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -16
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Kr

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (3/6)
Második 33.33% (2/6)

Senica SH

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 4.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 58.33% (7/12)
Második 41.67% (5/12)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
2 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
4 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
6 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
7 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
8 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
9 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
10 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
11 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
12 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
13 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
14 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
15 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
16 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
17 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
18 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
21 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
22 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
24 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
25 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
26 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
28 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
29 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
30 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
31 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
33 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
35 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
37 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
38 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
40 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
41 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
42 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
45 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
46 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
49 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
51 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
52 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
54 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
56 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
58 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
61 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
62 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
63 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
64 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
65 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
66 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
67 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
69 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
70 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
71 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
72 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
73 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
74 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
78 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
79 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
80 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
82 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
83 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
84 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
85 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
86 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
88 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
89 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
90 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
92 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
93 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
94 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
95 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
96 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
97 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
98 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
99 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
100 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
101 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
102 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
103 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
105 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
106 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
107 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
109 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
110 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
111 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
112 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
113 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
116 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
119 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
120 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
121 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
122 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
123 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
125 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
126 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
127 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
129 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
130 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
131 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
133 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
134 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
135 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
136 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
138 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
139 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
140 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
141 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
142 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
143 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
144 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
145 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
146 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
147 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
151 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
152 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
155 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
156 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
157 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
159 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
160 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
161 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
165 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
166 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
167 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
169 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
170 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
172 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
173 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
174 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
175 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
177 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
178 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
179 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
181 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
182 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
183 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
184 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
187 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
189 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
190 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
191 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
193 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
194 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
195 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
196 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
198 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
199 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
200 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
202 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
203 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
204 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
205 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
206 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
207 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
209 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
210 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
211 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
213 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
215 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
216 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
217 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
219 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
221 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
222 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
223 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
224 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
225 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
226 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
227 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
228 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
7 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
17 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
21 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
22 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
27 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
51 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
53 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
65 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
72 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
73 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
74 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
80 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
81 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
86 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
92 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
103 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
110 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
112 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
117 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
124 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
134 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
138 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
143 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
149 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
153 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
154 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
157 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
158 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
163 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
167 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
170 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
176 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
189 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
191 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
199 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
204 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
207 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
210 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
211 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
225 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
229 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
2 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
7 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
11 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
12 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
20 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
21 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
22 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
23 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
24 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
25 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
26 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
27 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
31 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
32 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
34 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
40 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
41 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
44 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
45 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
46 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
47 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
48 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
49 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
50 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
52 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
54 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
55 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
56 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
58 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
60 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
62 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
63 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
65 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
66 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
69 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
74 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
76 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
77 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
79 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
80 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
82 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
83 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
84 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
86 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
87 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
91 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
92 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
93 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
94 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
95 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
97 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
99 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
100 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
103 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
106 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
109 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
110 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
112 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
113 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
114 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
115 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
116 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
117 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
118 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
119 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
120 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
121 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
122 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
123 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
125 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
126 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
129 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
130 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
131 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
133 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
136 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
137 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
138 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
139 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
142 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
144 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
149 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
150 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
151 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
154 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
155 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
156 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
157 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
161 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
163 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
164 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
165 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
166 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
167 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
169 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
173 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
174 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
177 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
178 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
179 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
181 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
182 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
183 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
185 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
186 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
189 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
191 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
194 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
195 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
198 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
199 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
201 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
203 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
204 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
206 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
208 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
209 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
213 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
214 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
215 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
216 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
217 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
218 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
220 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
221 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
223 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
224 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
226 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
227 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
228 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
229 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
230 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Kr és Senica SH egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.