v, 2020 július 12. @ 21:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rakytovce vs. L

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Rakytovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ladomersk 1 : 2 Rakytovce - - -
2 2019.08.14 Hontianske Nemce 1 : 4 Rakytovce - - -
3 2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

L


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.03 Dev 3 : 0 L - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 28
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rakytovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 42.86% (6/14)

L

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
4 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
5 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
6 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
8 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
15 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
16 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
18 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
19 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
20 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
22 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
23 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
25 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
26 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
27 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
29 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
31 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
32 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
34 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
37 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
38 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
39 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
40 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
41 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
42 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
44 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
47 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
48 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
49 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
50 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
51 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
53 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
54 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
57 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
58 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
61 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
62 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
63 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
64 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
65 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
66 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
67 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
68 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
70 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
71 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
72 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
73 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
74 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
78 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
81 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
82 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
85 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
86 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
88 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
89 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
90 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
94 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
98 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
99 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
100 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
101 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
102 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
103 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
104 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
105 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
106 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
107 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
109 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
111 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
112 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
115 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
117 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
118 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
119 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
120 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
121 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
122 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
123 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
125 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
126 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
127 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
129 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
130 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
131 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
132 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
133 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
134 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
135 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
136 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
137 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
139 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
141 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
142 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
143 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
144 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
145 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
146 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
147 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
148 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
150 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
151 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
152 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
153 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
154 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
155 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
156 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
158 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
159 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
160 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
161 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
162 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
164 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
165 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
166 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
168 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
172 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
173 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
175 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
176 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
177 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
178 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
179 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
180 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
181 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
182 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
183 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
185 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
186 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
187 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
188 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
189 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
191 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
192 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
194 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
195 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
196 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
197 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
198 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
199 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
200 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
201 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
202 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
203 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
205 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
206 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
207 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
210 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
211 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
212 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
213 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
214 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
215 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
218 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
220 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
224 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
226 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
4 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
5 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
6 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
8 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
10 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
19 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
21 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
25 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
28 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
31 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
34 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
35 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
36 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
51 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
52 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
54 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
62 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
63 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
67 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
68 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
69 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
70 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
78 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
83 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
86 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
90 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
95 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
96 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
99 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
115 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
120 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
121 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
128 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
133 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
134 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
141 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
142 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
147 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
155 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
157 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
159 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
167 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
169 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
171 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
177 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
178 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
180 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
185 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
194 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
195 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
198 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
206 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
208 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
209 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
218 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
2 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
5 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
6 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
8 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
9 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
10 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
11 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
12 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
15 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
18 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
19 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
21 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
22 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
24 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
26 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
30 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
31 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
32 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
33 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
34 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
35 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
38 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
43 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
44 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
45 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
46 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
48 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
51 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
55 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
58 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
59 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
60 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
61 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
63 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
65 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
66 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
67 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
68 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
69 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
71 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
74 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
75 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
77 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
78 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
80 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
81 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
83 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
84 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
85 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
86 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
88 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
93 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
95 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
96 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
97 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
101 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
103 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
104 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
105 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
107 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
110 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
113 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
114 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
117 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
118 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
119 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
121 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
124 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
128 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
129 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
130 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
132 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
133 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
135 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
136 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
138 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
142 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
145 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
147 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
149 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
153 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
154 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
155 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
156 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
157 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
158 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
159 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
160 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
161 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
165 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
166 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
167 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
169 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
170 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
172 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
173 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
175 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
177 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
178 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
180 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
181 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
182 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
183 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
187 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
189 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
191 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
194 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
195 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
197 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
198 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
201 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
202 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
203 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
204 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
206 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
207 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
209 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
210 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
212 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
213 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
214 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
216 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
218 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
219 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
221 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Rakytovce és L egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.