v, 2020 július 12. @ 21:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rakytovce vs. Dru

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Rakytovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ladomersk 1 : 2 Rakytovce - - -
2 2019.08.14 Hontianske Nemce 1 : 4 Rakytovce - - -
3 2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Zemn 2 : 6 Dru 3.53 4.42 1.81
2 2019.08.14 Tatran Uhrovec 1 : 2 ot(p) Dru - - -
3 2019.09.11 Dru 2 : 0 Levice 2.70 4.48 2.06
4 2019.09.25 Dru 1 : 7 Liptovský Mikuláš 15.83 10.27 1.08


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rakytovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 42.86% (6/14)

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 50% (2/4)
Döntetlen 0% (0/4) 25% (1/4)
Elveszitett 50% (2/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 47.62% (10/21)
Második 47.62% (10/21)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
3 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
5 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
6 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
7 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
8 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
9 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
10 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
11 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
14 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
15 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
17 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
18 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
22 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
26 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
30 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
32 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
33 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
34 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
35 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
36 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
37 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
39 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
40 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
41 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
44 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
46 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
47 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
48 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
49 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
50 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
51 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
53 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
54 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
55 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
56 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
58 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
60 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
62 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
63 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
64 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
65 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
66 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
67 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
68 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
70 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
71 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
73 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
74 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
75 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
76 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
77 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
78 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
79 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
80 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
81 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
83 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
84 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
85 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
87 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
89 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
90 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
91 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
92 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
93 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
95 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
96 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
97 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
98 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
99 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
100 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
103 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
104 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
106 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
107 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
108 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
109 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
110 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
111 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
113 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
115 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
116 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
117 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
118 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
119 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
120 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
121 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
122 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
123 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
124 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
125 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
126 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
127 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
128 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
129 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
130 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
131 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
132 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
133 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
134 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
136 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
137 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
139 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
141 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
142 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
144 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
145 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
146 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
149 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
151 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
154 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
155 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
156 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
157 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
159 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
160 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
163 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
164 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
165 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
167 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
169 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
172 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
173 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
176 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
177 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
178 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
180 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
183 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
186 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
187 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
188 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
189 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
191 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
194 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
196 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
197 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
198 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
200 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
201 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
202 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
206 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
207 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
208 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
209 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
210 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
211 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
212 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
215 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
216 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
217 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
219 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
220 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
221 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
222 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
223 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
224 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
225 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
226 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
8 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
9 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
11 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
17 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
19 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
28 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
49 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
50 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
55 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
57 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
62 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
65 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
70 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
71 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
73 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
75 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
76 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
83 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
85 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
90 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
92 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
94 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
97 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
101 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
103 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
110 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
119 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
122 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
123 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
124 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
127 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
128 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
131 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
137 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
138 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
142 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
157 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
158 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
162 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
163 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
168 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
175 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
178 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
182 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
183 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
185 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
186 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
187 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
188 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
197 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
202 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
207 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
210 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
220 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
223 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
225 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
226 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
2 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
3 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
4 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
5 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
9 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
10 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
11 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
13 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
16 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
19 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
20 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
21 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
22 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
24 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
26 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
27 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
28 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
32 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
35 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
36 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
37 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
38 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
40 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
41 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
43 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
45 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
47 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
53 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
54 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
57 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
59 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
62 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
63 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
64 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
65 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
66 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
67 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
69 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
72 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
73 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
76 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
78 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
79 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
80 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
81 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
82 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
83 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
84 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
89 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
90 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
92 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
93 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
94 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
95 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
96 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
98 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
102 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
103 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
104 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
105 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
106 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
107 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
108 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
109 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
114 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
115 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
121 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
123 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
124 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
127 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
128 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
129 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
130 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
131 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
132 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
133 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
137 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
138 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
139 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
140 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
141 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
142 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
143 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
144 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
145 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
146 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
147 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
148 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
149 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
150 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
151 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
152 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
154 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
155 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
156 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
164 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
165 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
166 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
172 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
173 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
174 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
176 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
177 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
179 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
180 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
184 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
187 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
188 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
189 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
190 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
191 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
192 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
195 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
196 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
197 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
199 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
200 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
201 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
202 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
203 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
204 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
205 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
206 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
217 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
218 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
219 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
221 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
222 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
223 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
224 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
226 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Rakytovce és Dru egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.