sze, 2020 április 08. @ 04:16 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rakytovce vs.

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Rakytovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ladomersk 1 : 2 Rakytovce - - -
2 2019.08.14 Hontianske Nemce 1 : 4 Rakytovce - - -
3 2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 2 : 1 Myjava - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 16
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rakytovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 42.86% (6/14)

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (3/6)
Második 50% (3/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
2 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
3 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
4 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
5 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
7 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
8 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
9 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
10 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
11 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
12 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
14 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
15 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
17 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
21 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
22 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
23 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
24 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
25 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
26 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
27 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
28 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
30 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
33 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
34 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
35 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
36 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
37 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
38 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
39 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
40 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
41 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
42 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
43 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
44 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
45 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
46 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
47 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
48 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
49 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
50 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
51 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
52 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
53 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
55 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
56 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
58 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
60 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
61 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
62 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
63 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
64 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
67 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
69 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
71 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
72 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
74 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
75 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
76 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
77 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
78 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
81 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
83 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
85 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
86 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
89 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
90 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
91 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
92 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
94 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
96 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
101 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
102 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
103 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
104 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
106 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
107 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
108 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
110 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
111 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
113 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
114 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
115 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
117 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
118 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
119 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
120 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
121 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
122 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
125 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
126 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
127 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
128 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
131 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
132 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
133 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
136 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
137 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
138 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
139 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
140 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
142 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
143 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
144 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
145 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
148 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
149 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
150 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
151 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
153 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
154 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
156 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
158 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
160 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
161 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
162 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
163 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
166 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
169 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
172 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
173 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
174 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
175 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
176 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
177 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
178 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
179 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
182 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
183 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
185 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
186 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
188 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
189 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
190 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
192 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
193 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
194 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
196 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
197 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
198 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
200 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
203 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
206 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
207 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
209 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
210 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
212 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
214 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
216 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
217 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
218 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
219 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
220 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
223 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
224 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
226 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
3 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
14 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
16 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
20 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
22 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
23 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
41 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
48 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
52 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
53 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
55 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
65 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
68 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
69 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
72 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
96 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
105 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
112 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
118 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
132 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
134 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
139 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
151 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
155 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
160 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
162 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
163 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
164 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
180 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
183 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
185 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
193 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
204 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
211 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
213 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
214 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
216 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
218 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
219 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
222 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
223 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
3 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
6 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
9 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
10 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
15 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
16 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
17 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
18 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
19 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
20 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
24 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
28 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
30 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
31 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
37 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
40 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
44 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
45 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
47 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
48 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
51 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
52 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
53 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
55 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
56 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
60 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
62 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
63 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
65 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
66 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
67 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
68 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
69 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
70 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
71 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
72 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
73 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
80 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
81 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
82 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
83 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
85 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
88 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
89 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
90 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
91 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
92 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
95 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
96 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
99 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
100 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
102 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
103 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
104 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
105 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
108 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
109 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
111 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
113 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
115 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
116 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
118 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
119 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
121 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
122 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
131 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
132 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
133 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
134 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
137 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
138 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
139 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
140 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
142 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
143 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
144 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
145 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
147 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
149 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
150 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
151 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
154 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
157 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
159 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
162 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
164 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
165 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
166 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
167 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
171 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
174 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
175 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
180 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
183 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
185 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
186 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
188 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
192 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
193 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
194 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
195 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
197 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
199 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
200 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
204 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
206 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
212 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
216 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
217 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
218 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
219 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
220 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
221 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
223 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
224 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Rakytovce és egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.