v, 2019 október 20. @ 23:08 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rakytovce vs. Giraltovce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Rakytovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ladomersk 1 : 2 Rakytovce - - -
2 2019.08.14 Hontianske Nemce 1 : 4 Rakytovce - - -
3 2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Giraltovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Tatran Kra 3 : 2 Giraltovce - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 28
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rakytovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 42.86% (6/14)

Giraltovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 80% (4/5)
Második 20% (1/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
3 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
4 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
7 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
8 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
9 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
10 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
11 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
12 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
13 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
14 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
15 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
16 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
17 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
18 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
19 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
21 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
22 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
23 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
24 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
25 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
26 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
27 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
28 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
29 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
32 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
33 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
34 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
35 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
37 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
38 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
39 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
41 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
44 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
45 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
46 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
48 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
50 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
51 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
52 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
54 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
55 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
56 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
60 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
62 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
63 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
65 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
66 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
67 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
69 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
70 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
71 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
73 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
74 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
78 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
81 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
83 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
85 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
88 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
89 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
90 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
91 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
94 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
95 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
96 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
98 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
101 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
102 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
103 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
105 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
107 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
108 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
109 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
110 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
112 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
113 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
114 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
115 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
116 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
117 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
121 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
122 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
125 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
126 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
127 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
128 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
129 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
132 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
133 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
136 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
137 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
138 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
139 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
142 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
143 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
146 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
147 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
148 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
149 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
150 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
151 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
154 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
158 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
160 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
162 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
163 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
164 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
165 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
166 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
167 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
168 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
171 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
173 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
174 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
176 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
177 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
178 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
179 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
180 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
181 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
182 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
184 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
186 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
187 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
188 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
190 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
191 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
193 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
194 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
195 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
197 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
198 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
199 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
200 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
201 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
203 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
205 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
206 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
207 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
208 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
209 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
211 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
212 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
213 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
214 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
215 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
216 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
217 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
220 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
221 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
222 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
223 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
224 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
225 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
226 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
2 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
4 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
5 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
6 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
29 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
35 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
37 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
42 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
43 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
45 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
46 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
49 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
55 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
58 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
59 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
67 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
73 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
84 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
88 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
93 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
99 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
100 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
109 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
115 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
120 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
122 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
123 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
129 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
137 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
138 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
144 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
145 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
152 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
153 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
163 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
165 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
169 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
176 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
181 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
185 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
191 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
193 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
195 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
200 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
201 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
212 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
213 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
218 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
221 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
225 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
2 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
4 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
6 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
7 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
8 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
9 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
11 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
12 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
16 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
20 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
21 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
24 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
25 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
27 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
28 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
33 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
34 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
36 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
37 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
38 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
42 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
43 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
45 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
46 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
47 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
48 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
50 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
51 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
54 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
55 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
56 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
58 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
59 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
61 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
67 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
70 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
71 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
72 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
74 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
77 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
78 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
79 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
80 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
81 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
83 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
84 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
86 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
87 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
88 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
91 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
92 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
93 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
94 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
96 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
97 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
99 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
101 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
103 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
104 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
105 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
107 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
108 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
119 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
120 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
121 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
122 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
123 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
125 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
126 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
127 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
128 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
129 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
130 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
131 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
132 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
133 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
134 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
136 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
139 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
140 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
143 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
144 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
147 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
152 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
153 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
154 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
155 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
157 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
160 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
161 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
164 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
165 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
167 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
168 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
170 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
174 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
175 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
176 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
177 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
179 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
181 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
182 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
183 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
185 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
187 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
188 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
191 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
196 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
200 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
201 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
202 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
205 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
206 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
207 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
210 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
211 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
213 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
214 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
216 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
218 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
222 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
223 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
224 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Rakytovce és Giraltovce egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.