p, 2020 február 28. @ 10:22 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rakytovce vs. Dolná Ždaňa Sokol

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Rakytovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ladomersk 1 : 2 Rakytovce - - -
2 2019.08.14 Hontianske Nemce 1 : 4 Rakytovce - - -
3 2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Dolná Ždaňa Sokol


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Selce 0 : 9 Dolná Ždaňa Sokol 45.50 14.75 1.01
3 2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14
4 2019.10.09 Sl 0 : 3 Dolná Ždaňa Sokol 15.44 8.31 1.11
1/8 2019.11.14 Dolná Ždaňa Sokol 0 : 1 Zlaté Moravce 2.39 3.17 2.77


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -48
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rakytovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 42.86% (6/14)

Dolná Ždaňa Sokol

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)

Rúgott gól/játék 4.25
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 4.75
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (3/3) 33.33% (1/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 52.63% (10/19)
Második 47.37% (9/19)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
3 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
5 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
11 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
12 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
13 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
15 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
16 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
17 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
19 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
20 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
22 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
23 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
24 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
25 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
27 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
28 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
29 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
31 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
32 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
33 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
34 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
35 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
36 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
37 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
39 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
40 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
41 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
42 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
43 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
44 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
45 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
46 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
48 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
49 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
50 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
53 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
54 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
55 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
57 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
59 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
60 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
62 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
63 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
66 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
67 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
70 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
73 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
77 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
80 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
83 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
84 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
85 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
86 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
89 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
90 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
94 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
96 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
97 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
98 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
99 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
100 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
102 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
103 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
104 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
106 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
107 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
108 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
109 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
112 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
113 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
114 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
115 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
116 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
117 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
118 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
119 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
121 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
122 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
125 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
127 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
128 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
129 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
130 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
131 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
132 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
133 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
134 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
135 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
138 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
139 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
140 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
141 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
142 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
143 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
144 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
145 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
147 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
148 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
150 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
151 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
152 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
155 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
156 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
157 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
158 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
159 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
161 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
162 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
165 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
169 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
170 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
171 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
172 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
173 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
175 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
176 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
179 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
180 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
181 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
182 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
183 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
184 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
185 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
186 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
188 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
189 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
191 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
192 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
193 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
194 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
195 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
196 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
197 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
198 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
199 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
200 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
202 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
203 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
204 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
207 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
208 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
209 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
210 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
211 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
212 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
214 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
216 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
218 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
219 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
220 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
221 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
222 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
223 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
224 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
225 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
226 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
15 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
16 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
18 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
23 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
24 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
31 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
39 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
40 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
44 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
46 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
53 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
68 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
69 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
71 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
75 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
76 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
83 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
86 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
95 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
97 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
99 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
100 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
112 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
115 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
116 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
124 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
126 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
130 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
131 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
133 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
135 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
142 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
149 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
152 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
159 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
161 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
162 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
163 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
179 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
181 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
186 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
191 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
192 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
194 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
199 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
203 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
206 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
207 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
208 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
211 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
218 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
224 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
2 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
3 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
4 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
5 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
8 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
11 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
12 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
14 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
15 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
16 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
17 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
18 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
21 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
22 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
23 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
25 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
27 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
28 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
31 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
32 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
34 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
35 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
36 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
44 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
45 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
50 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
51 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
52 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
53 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
54 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
56 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
57 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
59 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
61 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
62 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
63 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
64 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
66 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
67 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
70 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
71 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
72 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
75 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
78 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
79 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
83 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
84 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
87 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
88 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
91 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
92 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
93 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
95 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
97 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
98 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
100 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
101 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
105 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
106 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
107 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
108 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
110 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
112 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
115 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
116 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
118 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
119 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
124 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
125 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
127 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
128 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
129 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
130 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
131 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
132 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
136 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
137 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
138 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
140 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
141 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
142 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
144 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
145 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
149 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
153 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
154 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
155 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
156 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
157 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
158 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
159 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
160 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
161 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
163 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
165 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
167 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
168 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
176 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
177 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
178 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
181 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
182 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
184 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
185 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
186 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
189 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
190 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
192 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
194 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
195 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
199 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
200 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
201 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
202 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
203 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
204 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
205 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
207 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
208 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
209 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
210 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
211 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
212 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
213 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
218 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
221 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
222 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
224 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3

Itt láthatod hogyan viszonyul Rakytovce és Dolná Ždaňa Sokol egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.