k, 2019 október 15. @ 14:18 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rakytovce vs. Nové Mesto

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Rakytovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ladomersk 1 : 2 Rakytovce - - -
2 2019.08.14 Hontianske Nemce 1 : 4 Rakytovce - - -
3 2019.09.24 Rakytovce 1 : 5 Dolná Ždaňa Sokol 13.75 7.15 1.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Nové Mesto


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 B 0 : 3 Nové Mesto - - -
2 2019.08.13 Nové Mesto 2 : 1 Dubnica 7.58 4.69 1.33
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66
4 2019.09.25 Nové Mesto 0 : 4 Žilina 18.83 10.42 1.06


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 33

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -5
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rakytovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 42.86% (6/14)

Nové Mesto

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
2 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
3 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
4 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
5 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
6 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
7 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
8 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
9 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
12 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
13 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
16 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
17 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
18 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
19 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
20 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
21 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
22 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
23 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
24 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
26 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
27 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
28 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
30 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
31 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
32 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
33 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
34 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
35 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
36 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
39 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
41 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
42 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
43 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
44 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
45 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
47 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
48 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
51 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
52 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
55 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
56 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
57 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
58 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
59 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
60 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
63 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
65 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
67 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
68 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
69 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
70 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
71 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
72 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
73 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
74 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
75 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
76 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
78 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
79 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
80 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
84 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
87 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
88 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
89 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
90 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
92 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
94 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
96 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
97 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
98 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
99 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
101 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
102 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
103 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
104 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
106 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
107 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
108 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
109 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
110 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
111 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
112 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
114 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
116 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
117 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
118 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
120 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
122 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
123 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
125 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
126 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
129 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
130 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
132 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
133 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
134 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
135 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
136 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
137 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
140 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
141 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
142 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
143 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
144 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
145 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
148 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
151 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
152 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
154 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
155 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
156 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
157 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
158 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
159 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
161 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
162 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
163 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
166 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
168 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
170 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
174 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
175 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
177 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
178 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
180 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
182 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
183 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
184 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
185 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
188 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
189 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
191 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
192 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
195 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
196 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
197 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
199 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
200 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
201 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
202 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
203 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
204 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
206 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
207 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
209 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
210 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
211 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
212 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
215 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
217 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
218 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
219 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
220 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
221 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
222 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
223 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
224 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
226 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
2 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
3 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
6 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
8 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
12 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
14 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
22 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
24 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
35 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
38 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
40 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
41 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
50 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
51 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
59 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
68 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
71 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
79 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
94 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
96 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
100 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
106 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
113 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
114 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
119 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
127 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
129 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
131 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
136 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
139 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
144 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
149 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
152 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
159 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
167 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
170 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
180 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
185 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
189 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
190 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
197 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
199 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
205 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
206 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
210 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
214 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
218 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
220 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
224 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
2 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
4 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
5 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
6 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
7 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
10 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
16 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
17 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
18 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
19 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
25 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
27 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
28 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
30 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
31 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
33 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
34 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
35 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
36 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
38 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
40 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
41 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
42 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
43 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
45 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
46 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
47 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
48 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
49 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
51 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
52 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
53 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
54 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
55 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
56 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
57 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
59 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
61 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
69 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
70 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
74 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
76 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
77 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
78 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
82 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
87 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
89 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
90 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
91 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
92 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
93 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
96 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
97 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
99 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
100 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
101 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
103 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
105 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
106 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
107 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
109 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
111 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
115 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
117 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
119 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
120 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
124 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
125 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
126 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
127 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
128 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
129 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
130 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
131 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
132 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
133 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
136 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
137 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
138 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
140 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
141 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
142 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
143 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
147 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
149 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
152 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
153 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
154 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
158 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
159 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
161 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
162 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
163 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
165 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
166 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
167 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
169 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
170 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
172 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
173 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
174 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
175 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
177 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
179 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
181 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
183 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
186 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
190 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
192 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
197 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
198 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
200 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
203 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
204 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
205 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
206 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
207 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
209 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
210 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
211 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
212 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
214 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
216 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
218 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
220 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
221 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
222 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
223 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
224 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Rakytovce és Nové Mesto egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.