szo, 2019 december 07. @ 04:25 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Str vs. Martin

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Str


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Fatran Var 0 : 2 Str 6.20 5.70 1.38
2 2019.08.13 Str 0 : 1 Martin 3.86 3.94 1.72


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Martin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dlh 1 : 6 Martin - - -
2 2019.08.13 Str 0 : 1 Martin 3.86 3.94 1.72
3 2019.09.10 Martin 0 : 2 Ružomberok 7.53 5.74 1.25


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.08.13 Str 0 : 1 Martin 3.86 3.94 1.72

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -12
Tipp Hazai Veszít

Str

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)

Martin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (5/10)
Második 50% (5/10)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
2 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
3 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
5 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
6 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
7 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
8 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
9 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
11 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
13 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
15 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
16 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
18 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
19 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
20 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
21 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
22 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
25 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
27 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
31 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
34 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
35 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
36 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
37 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
39 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
41 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
44 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
45 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
46 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
47 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
48 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
49 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
50 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
51 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
52 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
54 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
55 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
57 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
58 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
59 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
61 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
62 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
63 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
64 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
65 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
66 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
69 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
70 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
71 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
72 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
73 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
76 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
77 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
78 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
81 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
82 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
83 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
84 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
85 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
87 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
88 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
89 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
92 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
93 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
94 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
95 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
97 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
98 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
99 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
102 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
104 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
105 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
106 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
107 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
110 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
113 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
115 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
117 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
118 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
119 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
120 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
121 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
122 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
123 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
124 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
127 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
129 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
130 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
131 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
132 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
134 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
135 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
136 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
138 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
139 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
140 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
142 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
144 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
147 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
150 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
151 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
153 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
154 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
155 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
156 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
158 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
160 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
161 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
162 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
163 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
164 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
165 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
167 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
168 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
170 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
171 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
173 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
174 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
175 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
176 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
178 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
179 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
180 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
181 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
182 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
183 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
186 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
191 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
192 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
193 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
194 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
195 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
196 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
197 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
198 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
199 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
200 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
203 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
204 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
205 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
206 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
207 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
208 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
209 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
210 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
211 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
212 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
214 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
216 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
217 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
218 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
219 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
220 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
221 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
222 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
223 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
224 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
226 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
2 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
10 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
15 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
17 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
19 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
24 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
47 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
58 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
62 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
66 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
73 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
79 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
81 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
86 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
87 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
88 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
96 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
97 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
102 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
112 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
122 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
125 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
127 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
134 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
138 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
142 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
156 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
157 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
158 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
160 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
175 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
183 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
185 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
186 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
188 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
204 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
207 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
208 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
213 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
215 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
220 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
223 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
225 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
2 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
4 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
5 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
7 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
8 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
9 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
10 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
11 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
12 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
13 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
15 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
19 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
20 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
23 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
25 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
28 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
29 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
30 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
31 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
34 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
35 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
37 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
38 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
41 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
45 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
48 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
49 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
51 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
55 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
56 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
58 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
60 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
61 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
63 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
64 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
66 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
69 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
72 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
79 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
80 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
81 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
82 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
83 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
84 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
85 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
86 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
87 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
90 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
91 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
92 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
93 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
95 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
97 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
98 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
99 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
100 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
102 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
103 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
105 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
109 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
111 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
113 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
114 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
115 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
118 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
121 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
122 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
125 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
128 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
129 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
131 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
132 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
133 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
134 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
135 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
136 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
137 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
138 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
139 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
142 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
145 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
148 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
150 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
152 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
156 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
158 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
159 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
162 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
163 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
165 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
166 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
167 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
169 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
170 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
171 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
175 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
180 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
183 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
185 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
188 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
189 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
191 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
194 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
195 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
196 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
201 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
202 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
203 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
204 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
208 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
209 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
211 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
212 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
216 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
217 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
218 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
219 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
220 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
221 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
224 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
225 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Str és Martin egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.