szo, 2020 augusztus 15. @ 12:20 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vini vs. Rača

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Vini


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Vini 2 : 5 Rača 10.00 8.25 1.14


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Rača


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Vini 2 : 5 Rača 10.00 8.25 1.14
2  2020.08.18 Rača - : - NM - - -
2  2020.08.19 NM - : - Rača - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.08.01 Vini 2 : 5 Rača 10.00 8.25 1.14

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes -20
Tipp Hazai Veszít

Vini

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Rača

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)

Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
5 Ko 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
6 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
8 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
10 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
11 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
12 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
15 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
16 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
17 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
18 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
21 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
22 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
24 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
25 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
26 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
28 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
30 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
31 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
35 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
38 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
39 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
40 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
41 Be 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
42 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
43 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
44 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
45 Kol 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
46 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
50 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
51 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
52 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
58 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
60 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
61 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
65 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Hrocho 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
70 Vi 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
71 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
72 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
73 Dru 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
74 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
76 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
78 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
82 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
84 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
85 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Slovan Modra 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
90 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
91 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
92 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
93 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
97 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
99 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
100 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
101 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
102 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
104 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
105 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
106 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
107 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
108 Ve 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
109 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
110 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
111 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
114 Ni 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
115 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
117 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 M 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
119 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
122 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
123 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
124 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
125 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
126 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
127 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
131 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
132 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
133 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
136 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Tatran VLM 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
139 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
140 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
144 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
147 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
149 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
151 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
152 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
154 Pata 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
155 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
156 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
158 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
159 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Ke 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
164 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Gelnica 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
167 Ban 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
168 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
170 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
172 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
173 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
176 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
177 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
179 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
180 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
184 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
186 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
187 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
191 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
192 Tvrdo 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
193 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
194 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
195 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
196 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
197 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
199 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
201 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
202 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
203 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
205 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
206 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
208 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
209 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
210 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Bel 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
212 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
214 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
217 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
218 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
220 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
222 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
223 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
226 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
228 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
229 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
230 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Vi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ban 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
14 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Pavlovce nad Uhom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Be 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
23 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
39 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
43 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Ni 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
46 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Bel 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
51 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
58 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Slavoj Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Sabinov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Svit FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
98 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Krompachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Gelnica 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Rusovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
114 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
115 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Ko 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
135 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Tovarn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
147 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
170 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
181 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
187 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
193 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Slovan Modra 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
200 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
203 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 M 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Ke 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
220 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
230 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
3 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
6 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Vi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
9 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
14 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
16 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
18 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
21 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
22 Be 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Jednota Sokol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
25 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
27 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Tatran VLM 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
29 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
35 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
38 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
40 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
42 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Ni 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
46 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
49 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
51 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
52 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
60 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
63 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
64 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
68 Kol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
70 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
71 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
76 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
79 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
81 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
82 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
83 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
85 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
87 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
88 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
91 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
93 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
95 Olov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 NM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
99 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
104 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
106 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
108 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
109 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
111 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
112 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
113 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
114 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
117 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
123 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
124 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Ko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
130 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
135 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
137 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
138 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
139 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
140 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
141 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
145 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
146 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
148 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
149 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
150 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
154 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
156 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
161 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
164 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
165 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
167 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
168 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
169 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
172 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
177 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
179 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
180 Mel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
184 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
186 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
188 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
190 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
192 Pata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
195 Slovan Modra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
197 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
202 Jasenov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
207 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
208 Sokol Jakub 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
213 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Ke 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
223 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
224 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Tvrdo 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
226 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
227 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
228 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
229 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
230 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Vini és Rača egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.