p, 2020 október 02. @ 00:39 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Roho vs. Malacky

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Roho


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.02 Vysok 0 : 2 Roho - - -
2 2020.08.19 Z 0 : 3 Roho - - -
3 2020.09.16 Roho 6 : 1 Malacky 1.61 4.38 4.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 43

Malacky


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.02 L 1 : 2 (p) Malacky - - -
2 2020.08.19 Dev 0 : 4 Malacky 3.90 3.80 1.72
3 2020.09.16 Roho 6 : 1 Malacky 1.61 4.38 4.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.09.16 Roho 6 : 1 Malacky 1.61 4.38 4.03

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -13
Teljes 15
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Roho

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 100% (3/3)

Rúgott gól/játék 3.67
Kapott gól/játék 0.33
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (3/3) 100% (3/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)

Malacky

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 35.71% (5/14)
Második 42.86% (6/14)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
2 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
5 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
7 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
8 Žilina 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
9 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
11 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
12 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
13 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
14 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
15 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
16 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
17 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
18 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
19 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
20 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
22 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
23 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
24 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
25 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
26 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
27 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
30 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
31 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
32 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
34 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
35 Kysuck 3 2 0 1 8:6 +2 0 1 2 -1
36 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
38 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
39 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
41 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
42 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
43 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
44 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
46 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
51 Trenčín 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
52 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
53 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Michalovce 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
55 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
57 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
59 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
60 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Pr 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
63 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
64 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
65 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
66 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
67 Nitra 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
68 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
69 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
71 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
72 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
73 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
74 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
75 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
76 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
78 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
79 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
80 Vranov 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
81 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
83 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
84 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
85 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
86 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
87 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
89 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
90 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
91 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
93 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
94 Oravsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
95 Ružomberok 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
96 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
97 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
98 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
99 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
101 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
102 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
103 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
104 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
105 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
107 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
108 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
109 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
110 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
111 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
112 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
113 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
114 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
115 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
116 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Pie 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
118 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
121 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
123 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
124 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
125 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
126 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
127 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
128 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
130 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
132 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
134 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
135 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
136 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
139 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
141 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
142 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
143 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
144 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
145 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
146 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
147 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
149 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
153 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
154 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Dunajská Streda 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
156 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
157 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
158 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
159 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
161 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
162 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
163 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
164 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
166 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
167 Prešov 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
168 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
169 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
171 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
172 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
174 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
175 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
176 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
177 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
178 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
179 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
180 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
182 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
184 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
186 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
188 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
190 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
191 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
193 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
195 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
196 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
197 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
198 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
200 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
201 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
202 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
204 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
205 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
206 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
207 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
208 Dru 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
209 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
210 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
211 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
212 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
214 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
215 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
216 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
217 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
218 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
221 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
222 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
223 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
224 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
226 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
227 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
228 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
17 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
23 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
24 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
39 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
55 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
59 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Prešov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
73 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
75 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Kysuck 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
78 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
81 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
82 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
86 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
92 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
93 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
104 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
107 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
116 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
118 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
128 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
131 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
132 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
135 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
139 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
143 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
149 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
150 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
154 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
158 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Oravsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
168 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
176 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
180 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
183 Pr 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
184 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
190 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
191 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
198 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
200 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
205 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
211 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
213 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Pie 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
220 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Vranov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
229 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
2 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Trenčín 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
12 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
19 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Dunajská Streda 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
21 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
22 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
23 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
24 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
25 Dru 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
26 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
27 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
28 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
32 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
33 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
35 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
36 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
43 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
46 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
47 Ružomberok 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
48 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
49 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
50 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
51 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
52 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
53 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
55 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
57 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
58 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
60 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
62 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
63 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
64 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
65 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
66 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
67 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
68 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Prešov 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
70 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
75 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Kysuck 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
78 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
79 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
81 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
83 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
84 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
85 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
86 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
87 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
88 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
92 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
93 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
94 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
95 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
98 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
100 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
101 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
102 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
104 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
106 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
109 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
111 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
114 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
115 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
118 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
119 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
120 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
122 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
123 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
124 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
125 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Michalovce 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
130 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
131 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
134 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
135 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
137 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
138 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
139 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
140 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
142 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
144 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
146 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
149 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
150 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
151 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
152 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
155 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
156 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
161 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Oravsk 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
165 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
166 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
167 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
168 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
170 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
171 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
173 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
175 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
178 Nitra 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
179 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
182 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
183 Pr 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
184 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
186 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
187 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
188 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
190 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
191 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
194 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
195 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
198 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
199 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
202 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
204 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
205 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Žilina 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
207 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
209 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
210 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
211 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
214 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
215 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
216 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Pie 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
218 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
219 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
221 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
222 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
223 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
224 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
225 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
226 Vranov 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
227 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
228 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
229 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
230 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Roho és Malacky egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.