k, 2019 október 15. @ 04:20 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kol vs. Lieskovec O

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Kol


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ve 2 : 3 ot(p) Kol - - -
2 2019.08.20 Kol 5 : 1 Kaln 3.72 4.16 1.72
3 2019.09.11 Kol 0 : 1 (p) Marcelov - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Lieskovec O


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Lieskovec O 3 : 1 Hri - - -
2 2019.08.14 Lieskovec O 1 : 4 - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 12
Tipp Hazai Nyer

Kol

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 3.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 58.33% (7/12)
Második 25% (3/12)

Lieskovec O

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 55.56% (5/9)
Második 44.44% (4/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
2 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
3 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
4 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
5 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
6 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
7 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
8 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
9 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
10 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
11 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
12 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
13 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
16 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
17 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
18 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
19 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
20 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
21 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
22 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
23 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
24 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
26 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
27 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
30 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
31 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
32 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
33 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
34 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
35 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
36 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
38 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
39 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
40 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
42 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
43 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
44 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
46 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
47 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
50 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
53 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
55 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
56 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
57 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
58 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
59 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
60 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
61 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
63 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
64 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
65 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
68 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
69 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
71 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
73 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
74 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
75 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
77 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
78 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
79 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
81 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
83 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
85 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
86 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
90 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
92 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
94 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
97 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
100 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
101 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
102 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
103 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
104 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
105 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
107 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
108 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
110 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
111 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
112 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
113 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
115 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
116 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
117 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
118 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
120 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
121 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
122 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
123 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
124 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
125 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
126 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
128 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
132 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
133 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
134 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
135 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
136 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
137 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
138 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
142 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
143 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
145 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
146 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
147 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
148 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
150 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
151 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
154 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
155 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
157 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
158 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
159 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
162 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
166 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
169 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
170 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
171 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
172 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
173 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
174 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
175 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
178 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
179 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
181 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
183 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
184 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
185 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
186 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
187 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
188 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
189 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
190 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
191 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
193 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
195 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
196 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
198 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
199 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
201 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
202 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
203 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
205 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
206 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
207 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
209 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
210 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
211 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
213 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
214 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
215 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
216 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
218 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
219 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
220 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
221 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
222 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
224 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
226 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
3 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
14 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
16 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
20 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
22 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
23 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
40 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
48 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
52 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
53 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
55 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
65 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
68 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
69 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
72 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
96 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
105 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
112 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
118 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
132 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
134 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
139 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
155 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
160 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
162 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
163 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
164 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
180 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
183 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
193 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
204 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
211 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
213 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
214 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
218 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
219 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
222 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
223 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
3 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
6 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
9 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
10 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
15 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
16 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
17 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
18 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
19 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
20 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
24 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
28 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
30 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
31 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
37 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
38 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
39 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
42 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
43 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
45 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
47 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
48 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
51 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
52 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
53 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
55 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
56 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
60 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
62 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
63 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
65 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
66 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
67 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
68 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
69 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
70 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
71 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
72 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
73 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
80 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
81 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
82 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
83 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
85 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
88 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
89 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
90 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
91 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
92 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
95 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
96 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
99 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
100 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
102 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
103 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
104 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
105 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
108 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
109 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
111 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
113 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
115 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
116 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
118 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
119 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
121 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
122 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
131 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
132 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
133 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
134 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
137 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
138 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
139 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
140 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
142 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
143 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
144 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
145 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
147 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
149 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
150 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
151 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
154 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
157 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
159 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
162 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
164 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
165 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
166 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
167 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
171 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
174 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
175 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
180 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
183 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
185 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
186 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
188 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
192 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
193 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
194 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
195 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
197 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
199 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
200 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
204 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
206 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
212 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
216 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
217 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
218 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
219 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
220 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
221 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
223 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
224 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Kol és Lieskovec O egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.