sze, 2020 április 08. @ 03:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčín vs. Star

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčín


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Tisovec 1 : 8 Trenčín 27.50 17.50 1.01
3 2019.09.10 1 : 5 Trenčín 24.00 18.50 1.02
4 2019.09.25 Košice FC 2 : 3 (p) Trenčín 5.50 3.90 1.54
1/8 2019.10.30 Trenčín 4 : 0 Skalica MFK 1.33 4.89 7.39
1/4 2020.03.04 Trenčín 2 : 3 (p) Slovan Bratislava 3.39 3.73 1.92


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Star


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Star 2 : 1 - - -
2 2019.08.14 Star 1 : 3 Vysok - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 24
Tipp Hazai Nyer

Trenčín

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 0% (0/5) 100% (5/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Nullára
Nyereség 20% (1/5)
Vereség 0% (0/5)

Nyerési küszöb
1 gól 20% (1/5)
2 vagy több gól 60% (3/5)

Rúgott gól/játék 4.40
Kapott gól/játék 1.40
Gól/játék 5.80
Nem kapott gólt 20% (1/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 2 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (3/3) 100% (3/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 60% (3/5) 80% (4/5)
Döntetlen 20% (1/5) 0% (0/5)
Elveszitett 20% (1/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 31.03% (9/29)
Második 62.07% (18/29)

Star

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 14.29% (1/7)
Második 85.71% (6/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
2 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
4 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
6 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
8 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
9 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
11 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
12 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
13 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
14 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
16 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
17 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
19 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
22 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
23 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
24 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
25 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
28 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
29 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
30 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
31 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
32 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
34 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
36 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
37 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
39 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
40 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
44 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
46 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
47 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
48 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
49 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
51 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
52 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
55 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
56 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
57 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
59 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
60 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
61 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
64 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
67 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
70 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
72 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
73 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
74 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
75 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
76 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
77 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
78 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
81 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
85 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
87 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
88 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
89 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
90 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
91 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
92 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
93 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
95 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
97 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
98 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
99 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
100 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
101 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
104 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
105 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
107 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
108 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
110 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
112 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
114 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
115 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
116 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
118 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
119 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
121 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
122 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
123 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
124 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
126 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
128 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
130 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
131 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
132 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
134 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
135 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
137 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
138 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
139 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
140 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
141 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
142 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
143 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
144 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
145 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
146 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
147 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
148 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
149 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
150 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
151 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
153 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
154 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
157 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
158 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
159 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
160 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
161 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
162 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
164 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
165 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
166 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
167 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
168 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
170 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
171 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
172 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
173 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
175 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
176 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
177 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
179 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
180 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
182 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
183 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
184 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
185 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
187 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
188 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
189 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
191 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
193 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
195 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
196 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
197 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
198 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
199 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
200 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
201 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
202 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
204 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
205 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
206 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
209 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
211 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
212 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
213 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
215 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
216 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
218 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
219 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
220 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
222 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
224 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
225 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
4 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
6 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
12 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
13 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
19 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
26 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
27 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
28 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
32 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
35 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
37 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
41 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
42 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
45 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
49 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
53 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
57 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
59 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
64 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
65 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
75 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
79 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
81 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
83 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
84 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
85 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
93 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
94 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
95 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
104 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
117 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
119 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
120 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
121 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
125 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
132 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
137 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
138 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
143 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
144 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
148 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
149 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
164 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
166 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
175 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
180 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
181 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
182 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
183 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
190 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
196 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
198 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
199 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
200 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
201 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
207 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
208 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
210 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
2 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
3 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
4 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
5 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
6 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
8 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
9 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
10 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
12 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
14 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
16 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
17 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
18 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
19 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
20 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
21 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
22 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
32 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
33 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
35 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
37 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
38 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
39 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
41 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
42 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
43 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
44 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
46 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
50 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
52 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
53 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
56 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
58 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
59 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
61 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
64 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
65 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
66 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
67 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
68 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
72 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
73 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
75 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
76 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
77 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
79 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
82 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
83 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
84 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
87 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
88 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
89 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
90 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
91 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
95 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
96 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
97 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
99 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
100 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
104 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
107 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
108 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
114 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
115 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
117 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
118 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
119 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
121 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
122 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
123 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
124 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
125 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
126 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
131 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
132 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
134 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
135 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
136 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
138 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
142 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
144 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
145 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
147 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
148 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
150 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
157 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
158 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
159 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
160 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
165 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
166 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
167 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
168 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
169 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
171 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
172 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
173 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
174 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
175 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
178 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
179 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
180 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
181 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
182 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
183 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
184 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
186 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
187 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
188 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
189 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
190 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
192 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
193 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
194 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
195 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
196 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
197 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
198 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
199 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
200 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
201 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
207 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
209 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
212 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
215 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
216 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
218 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
219 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
221 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
224 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
225 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčín és Star egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.