szo, 2019 február 23. @ 01:13 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Bardejov vs. Trnava

Összehasonlitás ezzel

Cup 2018/2019


Bardejov


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.08.07 Sobrance 0 : 5 Bardejov 9.30 6.10 1.19
4 2018.09.04 Sa 1 : 3 Bardejov 23.40 12.80 1.02
5 2018.10.11 Bardejov 0 : 5 Trnava 7.84 5.36 1.27


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Trnava


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.09.06 Rača 0 : 9 Trnava 11.70 7.85 1.13
4 2018.09.26 Most pri Bratislave 1 : 3 Trnava 17.00 10.93 1.06
5 2018.10.11 Bardejov 0 : 5 Trnava 7.84 5.36 1.27
1/8 2018.11.16 Podbrezova 0 : 2 Trnava 3.41 3.15 2.04
1/4  2019.03.13 Košice FC - : - Trnava - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 56
Teljes Teljesitmény grafikon 56

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2018.10.11 Bardejov 0 : 5 Trnava 7.84 5.36 1.27

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -56
Teljes -28
Tipp Hazai Veszít

Bardejov

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.67
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 2 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (4/14)
Második 71.43% (10/14)

Trnava

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 75% (3/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 100% (4/4)

Rúgott gól/játék 4.75
Kapott gól/játék 0.25
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 75% (3/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (4/4) 25% (1/4)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (4/4) 100% (4/4)
Döntetlen 0% (0/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 0% (0/4)

Gólok száma félidőkben
Első 55% (11/20)
Második 45% (9/20)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Str 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
2 Dunajská Streda 4 3 0 1 15:10 +5 0 0 4 -1
3 Kr 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
4 Jesensk 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
5 Stropkov 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Kalinkovo 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Dru 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
10 Kechnec 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
11 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
12 Mal 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
13 Rosina 2 1 0 1 3:8 -5 0 0 2 -1
14 Banská Bystrica 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Kysuck 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
16 Humenné 3 1 1 1 3:5 -2 0 1 2 -1
17 Vysok 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
18 Lov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Dúbravka 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
20 Bansk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
21 Vydrany 4 3 0 1 10:6 +4 0 0 4 -1
22 Zvolen 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
23 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Sobrance 2 1 0 1 1:5 -4 0 1 1 -1
25 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
26 Kovarce 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
27 Rusovce 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
28 Tisovec 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
29 Púchov 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
30 Oponice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
32 Lučenec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Tvarona Uli 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Tatran Kra 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Sereď 4 3 0 1 10:5 +5 0 1 3 -1
36 Sa 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
37 Mlados 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
38 Skalica MFK 4 4 0 0 13:4 +9 0 0 4 +4
39 Horn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 B 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
42 Fi 4 3 0 1 9:4 +5 0 1 3 -1
43 Trebišov 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
44 Olcnava 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
45 Oravan 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
46 Pezinok PŠC 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
47 Tatran Turzovka 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
48 Dru 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Dunajsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
50 Podlu 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
51 Ve 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
52 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Dru 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Hri 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Žilina 4 4 0 0 18:2 +16 0 0 4 +4
56 Tvrdo 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
57 Podbrezova 4 3 0 1 9:3 +6 0 2 2 -1
58 Stroj 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
60 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 16:7 +9 0 0 4 -1
61 Bad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Slovan Hlohovec 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
63 Šamorín 4 3 0 1 12:2 +10 0 2 2 -1
64 Start Hrabu 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
65 Hranovnica 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
66 Kol 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
67 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Vajnory 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
69 Popro 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
70 Lipany 4 2 1 1 15:6 +9 0 0 4 -1
71 Ve 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Nevidzany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Rača 2 1 0 1 7:9 -2 0 0 2 -1
74 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
75 Lokomotiva Koz 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
76 Myjava 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
77 Kri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Jasenov 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Pre 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Horn 4 2 0 2 7:17 -10 0 1 3 -1
81 Hru 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
82 Galanta 3 2 0 1 9:3 +6 0 1 2 -1
83 Harichovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Kr 2 1 0 1 5:10 -5 0 0 2 -1
85 Michalovce 4 4 0 0 15:2 +13 0 1 3 +4
86 Streda nad Bodrogom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
87 Sokol Medzibrod 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
88 Dolná Ždaňa Sokol 3 2 0 1 10:3 +7 0 1 2 -1
89 Kote 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Spi 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
91 Pova 4 3 0 1 9:1 +8 0 2 2 -1
92 V 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
93 Sl 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
94 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
96 Vinica 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
97 Inter Bratislava 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
98 Javorn 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
99 Košice FC 5 5 0 0 19:3 +16 0 1 4 +5
100 Pr 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
101 Fatran Var 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Lieskovec O 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
105 Bardejov 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
106 Tatran 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
107 Iskra Hn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Kom 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
109 Slovan Kru 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
110 Dev 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
111 Dubnica 3 2 0 1 14:3 +11 0 1 2 -1
112 Liptovsk 3 2 0 1 7:10 -3 0 0 3 -1
113 Prievidza 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
114 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
115 Dru 2 1 0 1 4:10 -6 0 1 1 -1
116 Vrbové 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
117 Cabaj- 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
118 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
119 Bernolákovo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
121 Ptava NV Pti 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
122 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Alek 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
124 Levo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Tom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
126 Detva 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
127 Trenčín 4 3 0 1 18:6 +12 0 0 4 -1
128 Nov 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
129 Ve 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
130 Čaňa 2 0 1 1 1:6 -5 0 0 2 -1
131 Gerlachov 3 1 1 1 8:9 -1 0 0 3 -1
132 Ban 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Blava Jaslovské Bohunice 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
134 Tepli 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
135 Tatran Chlebnice 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
136 Martin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Man 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
138 Ge 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
139 Kaln 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
140 Dru 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
141 Kr 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
142 Nitra 4 3 1 0 14:3 +11 0 0 4 +3
143 Ladomersk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Tatran VLM 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
145 St. Lubovna 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
146 O 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
147 Plevn 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
148 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
149 Dunajec Star 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Slavoj Spi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Belu 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
152 Ve 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
153 Str 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
154 Trnava 4 4 0 0 19:1 +18 0 1 3 +4
155 Tepli 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Vranov 4 2 1 1 12:9 +3 0 0 4 -1
157 Kme 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Imel 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Dolné Vestenice 2 0 1 1 4:9 -5 0 0 2 -1
160 Tatran O 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
161 Sol 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
162 Poprad 4 4 0 0 15:2 +13 0 0 4 +4
163 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Vi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Ve 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Ban 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
167 Malacky 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Polt 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
169 Ružomberok 3 2 0 1 10:7 +3 0 0 3 -1
170 Ladce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Mal 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
172 Nemšová 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Salka 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
174 Bel 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
175 Bánová 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
176 Olympia Bobrov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Be 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
178 N 3 2 0 1 7:1 +6 0 2 1 -1
179 Dru 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
180 Hajn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Iv 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
182 Studienka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
183 Medzev 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
184 Senica SH 4 4 0 0 23:2 +21 0 0 4 +4
185 Pavlovce nad Uhom 3 2 1 0 12:5 +7 0 0 3 =1
186 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Čadca 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
188 Partiz 2 1 0 1 7:5 +2 0 1 1 -1
189 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Giraltovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Ke 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
192 Ve 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
193 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Do 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
195 Kov 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
196 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
197 Z 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Prešov 3 1 1 1 7:2 +5 0 1 2 -1
199 Bac 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
200 Radzovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Nové Mesto 3 1 1 1 4:2 +2 0 1 2 -1
202 Dru 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Pata 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
204 Snina 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
205 Dru 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
206 Ni 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Dvory nad 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
208 Slovan 4 2 1 1 5:6 -1 0 2 2 -1
209 Roho 3 2 0 1 7:6 +1 0 1 2 -1
210 Oravsk 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 =1
211 Artmedia Bratislava 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Kostoln 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
214 Zlaté Moravce 4 3 0 1 12:4 +8 0 0 4 -1
215 Ko 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
216 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
217 Nové Zámky 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Spartak Brekov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
219 Terchov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Rovinka TJ 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Voderady 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
222 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
223 Most pri Bratislave 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
224 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
3 Nevidzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Jasenov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Galanta 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Polt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Nemšová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Ko 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
11 Bel 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 N 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Hajn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Fi 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
16 Pezinok PŠC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Kote 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Žilina 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Pavlovce nad Uhom 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
24 Tatran VLM 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Lokomotiva Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Ke 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Slavoj Spi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Kysuck 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 Dúbravka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Vydrany 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
34 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
38 Bernolákovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Ptava NV Pti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
41 Tom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Oravsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Tvarona Uli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Horn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Kr 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
50 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Tepli 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
52 Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Dru 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
55 Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Senica SH 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
57 Kr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Ve 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
62 Kov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Tvrdo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
64 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Lieskovec O 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Slovan Hlohovec 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
67 Kol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Slovan Kru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Vranov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Bac 4 2 1 0 7:0 +7 0 2 2 -1
71 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Vi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Malacky 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Tisovec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
79 Tatran Kra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
81 Horn 4 2 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
82 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Ladce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
87 Olympia Bobrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Tatran Chlebnice 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
89 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Studienka 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Olcnava 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
93 Jesensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
94 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Podlu 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
96 Kechnec 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
97 Rosina 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 O 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
101 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
102 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Ve 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
104 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Prešov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Vysok 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
107 Radzovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Snina 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
109 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Ni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Popro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Cabaj- 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Lokomotiva Koz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Pre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Alek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Hru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Spartak Brekov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Be 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
125 Iv 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
126 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Streda nad Bodrogom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Oravan 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
130 Dunajsk 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
131 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 St. Lubovna 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Plevn 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Belu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Do 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Humenné 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Stroj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Zvolen 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
145 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
146 Sobrance 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Rusovce 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
148 Liptovsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
149 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Levo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Oponice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Partiz 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
158 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Sa 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
160 Terchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
162 Michalovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
163 Gerlachov 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Sokol Medzibrod 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
165 Pova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Man 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
167 Sl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Vinica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
169 Medzev 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Čadca 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
175 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Podbrezova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Šamorín 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Tatran 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Hranovnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Vajnory 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
183 Tepli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Dolné Vestenice 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
185 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Slovan 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
189 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Púchov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Kri 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Mlados 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
196 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Čaňa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Salka 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
199 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Dru 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
202 Ge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Str 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
205 Stropkov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Tatran Turzovka 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
207 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Košice FC 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
212 Ladomersk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Fatran Var 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Bardejov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Dunajec Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Iskra Hn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Nové Mesto 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Bansk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
221 Pata 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Dvory nad 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Kovarce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Nov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lipany 4 2 1 0 16:6 +10 0 0 4 -1
2 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Myjava 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
5 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
6 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Galanta 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
8 Polt 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
9 Nemšová 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Bel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 N 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
13 Voderady 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
14 Hajn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 Fi 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
16 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
17 Kote 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Žilina 3 3 0 0 16:1 +15 0 0 3 +3
22 Nitra 3 2 1 0 14:1 +13 0 0 3 +2
23 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
24 Tatran VLM 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 Lokomotiva Ko 2 2 0 0 10:1 +9 0 1 1 +2
26 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Slavoj Spi 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
29 Kysuck 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Dúbravka 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
31 Bad 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Vydrany 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
33 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Prievidza 2 0 1 0 4:6 -2 0 0 2 -1
36 Kme 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Dru 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
38 Bernolákovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Ptava NV Pti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Tom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
42 Oravsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
43 Zlaté Moravce 4 3 0 0 12:4 +8 0 0 4 -1
44 Tvarona Uli 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
45 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
46 Rovinka TJ 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Horn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
49 Kr 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
50 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
51 Tepli 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
52 Spi 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
53 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Inter Bratislava 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
56 Senica SH 3 3 0 0 19:1 +18 0 0 3 +3
57 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
58 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Giraltovce 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
61 Ve 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
62 Kov 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
63 Tvrdo 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
64 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 16:7 +9 0 0 4 -1
65 Lieskovec O 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
66 Slovan Hlohovec 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
67 Kol 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
68 Slovan Kru 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
69 Vranov 3 2 1 0 16:4 +12 0 0 3 +1
70 Bac 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Imel 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Poprad 4 4 0 0 15:2 +13 0 0 4 +4
73 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
74 Vi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Malacky 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Tisovec 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
77 Lučenec 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
78 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
79 Tatran Kra 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Skalica MFK 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
81 Horn 0 0 0 0 17:0 +17 0 0 0 -0
82 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Trenčín 4 3 0 0 18:6 +12 0 0 4 -1
84 Ladce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Ve 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
86 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
87 Olympia Bobrov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Kaln 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
90 Studienka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Dunajská Streda 4 3 0 0 15:10 +5 0 0 4 -1
92 Olcnava 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
93 Jesensk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
94 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Podlu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Kechnec 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
97 Rosina 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
98 Javorn 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
99 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
100 O 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
101 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 Kom 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
103 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Dubnica 3 2 0 0 14:3 +11 0 1 2 -1
105 Prešov 2 1 1 0 9:0 +9 0 1 1 =1
106 Vysok 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Snina 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
109 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Ni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Roho 3 2 0 0 7:6 +1 0 1 2 -1
112 Popro 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Rača 1 1 0 0 16:0 +16 0 0 1 +1
114 Cabaj- 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Lokomotiva Koz 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
116 Pre 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
117 Alek 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Hru 2 1 0 0 8:3 +5 0 0 2 -1
119 Ružomberok 3 2 0 0 10:7 +3 0 0 3 -1
120 Kostoln 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Mal 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
122 Bánová 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
123 Spartak Brekov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Be 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
125 Iv 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
126 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
127 Trebišov 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
128 Streda nad Bodrogom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
129 Oravan 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Dunajsk 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
131 V 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Hri 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
135 St. Lubovna 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
136 Partiz 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
137 Plevn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Belu 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
139 Do 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Trnava 4 4 0 0 19:1 +18 0 1 3 +4
141 Humenné 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
142 Stroj 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
143 Lov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Zvolen 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
145 Start Hrabu 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
146 Sobrance 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
147 Rusovce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Liptovsk 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
149 Vrbové 3 1 1 0 7:7 0 0 0 3 -1
150 Tatran O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
152 Ve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Ban 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
154 Levo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Artmedia Bratislava 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Oponice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Partiz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Nové Zámky 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Terchov 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Most pri Bratislave 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
162 Michalovce 3 3 0 0 13:0 +13 0 1 2 +3
163 Gerlachov 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
164 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
165 Pova 3 3 0 0 10:0 +10 0 1 2 +3
166 Man 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Sl 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
168 Vinica 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
169 Medzev 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
170 Čadca 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
171 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Mal 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
176 Podbrezova 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
177 Pr 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
178 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
179 Šamorín 3 3 0 0 13:0 +13 0 2 1 +3
180 Tatran 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
181 Hranovnica 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
182 Vajnory 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Tepli 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Dolné Vestenice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
185 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Sol 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
187 Ve 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Slovan 1 0 1 0 7:0 +7 0 1 0 =1
189 Harichovce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Púchov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
191 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Ve 1 1 0 0 13:0 +13 0 0 1 +1
193 Sereď 4 3 0 0 10:5 +5 0 1 3 -1
194 Kri 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Mlados 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
196 B 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
197 Čaňa 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
198 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Martin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Ge 2 1 0 0 9:6 +3 0 0 2 -1
203 Detva 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
204 Str 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
205 Stropkov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Tatran Turzovka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Partiz 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
209 Dru 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Banská Bystrica 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Košice FC 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
212 Ladomersk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Fatran Var 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Bardejov 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
215 Dunajec Star 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Dev 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
218 Z 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Nové Mesto 2 1 1 0 6:1 +5 0 0 2 =1
220 Bansk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
221 Pata 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
222 Dvory nad 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
223 Kovarce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
224 Nov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Bardejov és Trnava egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.