cs, 2019 június 20. @ 06:52 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Bardejov vs. Trnava

Összehasonlitás ezzel

Cup 2018/2019


Bardejov


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.08.07 Sobrance 0 : 5 Bardejov 9.30 6.10 1.19
4 2018.09.04 Sa 1 : 3 Bardejov 23.40 12.80 1.02
5 2018.10.11 Bardejov 0 : 5 Trnava 7.84 5.36 1.27


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Trnava


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.09.06 Rača 0 : 9 Trnava 11.70 7.85 1.13
4 2018.09.26 Most pri Bratislave 1 : 3 Trnava 17.00 10.93 1.06
5 2018.10.11 Bardejov 0 : 5 Trnava 7.84 5.36 1.27
1/8 2018.11.16 Podbrezova 0 : 2 Trnava 3.41 3.15 2.04
1/4 2019.03.13 Košice FC 0 : 1 (p) Trnava 4.55 3.90 1.59
1/2 2019.04.03 Trnava 1 : 0 Senica SH 1.55 3.85 5.42
1/2 2019.04.16 Senica SH 0 : 0 Trnava 2.67 3.16 2.55
F 2019.05.01 Trnava 4 : 3 ot(p) Žilina 3.52 3.23 1.99


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 50
Teljes Teljesitmény grafikon 44

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2018.10.11 Bardejov 0 : 5 Trnava 7.84 5.36 1.27

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -50
Teljes -16
Tipp Hazai Veszít

Bardejov

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.67
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 2 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (4/14)
Második 71.43% (10/14)

Trnava

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (3/6) 50% (3/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Teljes 50% (4/8) 50% (4/8) 37.5% (3/8) 62.5% (5/8)
Nullára
Nyereség 62.5% (5/8)
Vereség 0% (0/8)

Nyerési küszöb
1 gól 37.5% (3/8)
2 vagy több gól 50% (4/8)

Rúgott gól/játék 3.12
Kapott gól/játék 0.62
Gól/játék 3.75
Nem kapott gólt 75% (6/8)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 2 1 0 1 1 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 83.33% (5/6) 16.67% (1/6)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (6/8) 75% (6/8)
Döntetlen 25% (2/8) 25% (2/8)
Elveszitett 0% (0/8) 0% (0/8)

Gólok száma félidőkben
Első 48.28% (14/29)
Második 44.83% (13/29)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Mal 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
3 Giraltovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Ve 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
5 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Kov 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
7 Kr 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
8 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
9 Medzev 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
10 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Senica SH 7 5 1 1 28:4 +24 0 2 5 =1
12 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Dru 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
14 Čadca 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
15 Pata 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
16 Kovarce 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
17 Snina 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
18 Ni 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Dvory nad 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
20 Roho 3 2 0 1 7:6 +1 0 1 2 -1
21 Vysok 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
22 Z 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Bansk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
24 Prešov 3 1 1 1 7:2 +5 0 1 2 -1
25 Radzovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Nové Mesto 3 1 1 1 4:2 +2 0 1 2 -1
28 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
29 Horn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Nové Zámky 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Terchov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Rovinka TJ 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
33 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
34 Most pri Bratislave 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
35 Oponice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Oravsk 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 =1
37 Tvarona Uli 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Artmedia Bratislava 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
40 Sa 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
41 Zlaté Moravce 4 3 0 1 12:4 +8 0 0 4 -1
42 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Dru 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Kalinkovo 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Kechnec 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
46 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
47 Rosina 2 1 0 1 3:8 -5 0 0 2 -1
48 Olcnava 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
49 Banská Bystrica 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Str 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
51 Tatran Turzovka 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
52 Dunajská Streda 4 3 0 1 15:10 +5 0 0 4 -1
53 Jesensk 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
54 Podlu 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
55 Stropkov 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Vydrany 4 3 0 1 10:6 +4 0 0 4 -1
57 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Zvolen 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
59 Sobrance 2 1 0 1 1:5 -4 0 1 1 -1
60 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
61 Rusovce 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
62 Stroj 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Kysuck 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
64 Bad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Humenné 3 1 1 1 3:5 -2 0 1 2 -1
66 Lov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
67 Start Hrabu 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
68 Dúbravka 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
69 Tatran Kra 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Horn 4 2 0 2 7:17 -10 0 1 3 -1
71 Sereď 4 3 0 1 10:5 +5 0 1 3 -1
72 Mlados 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
73 Skalica MFK 5 4 0 1 14:8 +6 0 0 5 -1
74 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 B 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
76 Ve 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Tisovec 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
78 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
79 Púchov 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
80 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
81 Kri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Lučenec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Dru 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Dunajsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
86 Ve 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
87 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Harichovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Hri 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Streda nad Bodrogom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
91 Žilina 8 6 2 0 29:8 +21 0 2 6 =1
92 Fi 4 3 0 1 9:4 +5 0 1 3 -1
93 Kote 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Trebišov 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
95 Oravan 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
96 V 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
97 Pezinok PŠC 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
98 Slovan Hlohovec 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
99 Slovan Kru 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
100 Šamorín 4 3 0 1 12:2 +10 0 2 2 -1
101 Hranovnica 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
102 Kol 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
103 Vajnory 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
104 Pr 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
105 Tvrdo 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
106 Lieskovec O 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Podbrezova 4 3 0 1 9:3 +6 0 2 2 -1
108 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
109 Tatran 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
110 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 16:7 +9 0 0 4 -1
111 Lokomotiva Koz 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
112 Alek 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
113 Myjava 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
114 Jasenov 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
115 Pre 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Hru 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
117 Galanta 3 2 0 1 9:3 +6 0 1 2 -1
118 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
119 Popro 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Cabaj- 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
121 Lipany 4 2 1 1 15:6 +9 0 0 4 -1
122 Nevidzany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
123 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
124 Rača 2 1 0 1 7:9 -2 0 0 2 -1
125 Spi 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
126 Dru 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
127 Pova 4 3 0 1 9:1 +8 0 2 2 -1
128 Sl 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
129 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Nov 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
131 Vinica 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
132 Gerlachov 3 1 1 1 8:9 -1 0 0 3 -1
133 Inter Bratislava 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
134 Kr 2 1 0 1 5:10 -5 0 0 2 -1
135 Tepli 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
136 Michalovce 7 5 1 1 18:6 +12 0 3 4 -1
137 Sokol Medzibrod 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
138 Man 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
139 Dolná Ždaňa Sokol 3 2 0 1 10:3 +7 0 1 2 -1
140 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
141 Ve 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
142 Bardejov 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
143 Iskra Hn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Kom 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
145 Dev 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
146 Ladomersk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Dubnica 3 2 0 1 14:3 +11 0 1 2 -1
148 Javorn 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
149 O 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
150 Košice FC 6 5 0 1 19:4 +15 0 2 4 -1
151 Fatran Var 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Dunajec Star 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
155 Ban 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
156 Bernolákovo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Ptava NV Pti 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
158 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Levo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Tom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
161 Kme 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Liptovsk 3 2 0 1 7:10 -3 0 0 3 -1
163 Tatran O 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
164 Prievidza 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
165 Dru 2 1 0 1 4:10 -6 0 1 1 -1
166 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Vrbové 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
168 Tatran Chlebnice 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
169 Studienka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Martin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Ge 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
172 Kaln 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
173 Ladce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Detva 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
175 Salka 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
176 Trenčín 4 3 0 1 18:6 +12 0 0 4 -1
177 Ve 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
178 Olympia Bobrov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Čaňa 2 0 1 1 1:6 -5 0 0 2 -1
180 Ban 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Dru 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
182 Blava Jaslovské Bohunice 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
183 Plevn 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
184 Do 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
185 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
186 Slavoj Spi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Belu 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
188 Str 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
189 Pavlovce nad Uhom 3 2 1 0 12:5 +7 0 0 3 =1
190 Trnava 8 6 2 0 25:5 +20 0 4 4 =2
191 Kr 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
192 Partiz 2 1 0 1 7:5 +2 0 1 1 -1
193 Nitra 5 3 1 1 15:8 +7 0 0 5 -1
194 Tatran VLM 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
195 Ke 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
196 St. Lubovna 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
197 Sol 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
198 Slovan 4 2 1 1 5:6 -1 0 2 2 -1
199 Poprad 5 4 0 1 16:4 +12 0 0 5 -1
200 Vi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Ve 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Malacky 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Bac 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
204 Tepli 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Dru 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Vranov 4 2 1 1 12:9 +3 0 0 4 -1
207 Imel 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Dru 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
209 Dolné Vestenice 2 0 1 1 4:9 -5 0 0 2 -1
210 Bel 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
211 Voderady 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
212 Bánová 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
213 Be 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
214 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
215 N 3 2 0 1 7:1 +6 0 2 1 -1
216 Hajn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Iv 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
218 Kostoln 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Polt 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
220 Ko 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
221 Ružomberok 3 2 0 1 10:7 +3 0 0 3 -1
222 Mal 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
223 Spartak Brekov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Nemšová 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
4 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Tepli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Dolné Vestenice 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
8 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Mlados 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
10 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ko 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
12 Púchov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Kote 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Čaňa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Pavlovce nad Uhom 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
25 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Str 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 Ke 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Stropkov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Bardejov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Iskra Hn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Košice FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
35 Fatran Var 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Pata 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Dvory nad 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
38 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Nov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Nové Mesto 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Jasenov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Galanta 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Tvarona Uli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Nevidzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Horn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Dru 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
51 N 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Hajn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Polt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Tepli 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
55 Nemšová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Bel 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
57 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Kr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Žilina 3 2 1 0 8:0 +8 0 1 2 =1
61 Fi 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
62 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Pezinok PŠC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Slovan Kru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Lokomotiva Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Slavoj Spi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Lieskovec O 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Tatran VLM 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Vydrany 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
72 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
73 Bac 4 2 1 0 7:0 +7 0 2 2 -1
74 Kysuck 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
75 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Dúbravka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Horn 4 2 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
78 Bernolákovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Ptava NV Pti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
80 Tom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
82 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
84 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Studienka 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Ladce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Oravsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
90 Olympia Bobrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Olcnava 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
95 Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Kr 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
97 Podlu 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
98 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Ve 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
100 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Ve 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
102 Kov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 O 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
104 Senica SH 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
105 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Slovan Hlohovec 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
107 Kol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Vysok 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
109 Tvrdo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
110 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Alek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Vi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Malacky 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Cabaj- 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Vranov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Tatran Kra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
121 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
122 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Tisovec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Spartak Brekov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Tatran Chlebnice 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
128 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Streda nad Bodrogom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
134 Do 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Kechnec 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
137 Rosina 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Jesensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
141 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
142 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Stroj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
147 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Snina 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
150 Ni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Prešov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Radzovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Lokomotiva Koz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Pre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Oponice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Hru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Popro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Sa 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
161 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Be 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
164 Iv 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
165 Gerlachov 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
168 Man 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
169 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
170 Dunajsk 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
171 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Oravan 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
176 Plevn 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Belu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Trnava 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
180 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Tatran 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 St. Lubovna 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Slovan 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
184 Zvolen 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
185 Sobrance 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Rusovce 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
187 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Humenné 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Levo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Liptovsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
195 Kri 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Terchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
200 Salka 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
201 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Partiz 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
203 Dru 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
204 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Pova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Sl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Vinica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
208 Tatran Turzovka 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
209 Michalovce 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
210 Sokol Medzibrod 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
211 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Ladomersk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Medzev 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Dunajec Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Čadca 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Kovarce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Šamorín 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Hranovnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Vajnory 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
222 Bansk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Podbrezova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sol 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
2 Ve 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
3 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Harichovce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Tepli 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
7 Dolné Vestenice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
8 Sereď 4 3 0 0 10:5 +5 0 1 3 -1
9 Mlados 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
10 B 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
11 Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Púchov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
13 Ve 1 1 0 0 13:0 +13 0 0 1 +1
14 Voderady 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Martin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Ge 2 1 0 0 9:6 +3 0 0 2 -1
18 Detva 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Kote 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Čaňa 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
21 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Partiz 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
24 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
25 Banská Bystrica 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Str 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
27 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Stropkov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Bardejov 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
31 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Dev 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
33 Bad 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Košice FC 3 3 0 0 17:2 +15 0 0 3 +3
35 Fatran Var 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Pata 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
37 Dvory nad 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
38 Kme 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Nov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
40 Z 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Nové Mesto 2 1 1 0 6:1 +5 0 0 2 =1
43 Myjava 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
44 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Galanta 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
46 Tvarona Uli 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
47 Lipany 4 2 1 0 16:6 +10 0 0 4 -1
48 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Horn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 N 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
52 Hajn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
53 Polt 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
54 Tepli 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
55 Nemšová 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Bel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
60 Žilina 5 4 1 0 23:5 +18 0 1 4 =1
61 Fi 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
62 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
63 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
64 Slovan Kru 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
65 Lokomotiva Ko 2 2 0 0 10:1 +9 0 1 1 +2
66 Slavoj Spi 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
68 Lieskovec O 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Nitra 4 2 1 0 15:6 +9 0 0 4 -1
70 Tatran VLM 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
71 Vydrany 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
72 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Bac 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Kysuck 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
76 Dúbravka 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
77 Horn 0 0 0 0 17:0 +17 0 0 0 -0
78 Bernolákovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Ptava NV Pti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Tom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
81 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
82 Prievidza 2 0 1 0 4:6 -2 0 0 2 -1
83 Dru 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
84 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
85 Studienka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Rovinka TJ 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
87 Ladce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
89 Oravsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
90 Olympia Bobrov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Zlaté Moravce 4 3 0 0 12:4 +8 0 0 4 -1
92 Spi 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
93 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Olcnava 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
95 Inter Bratislava 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
96 Kr 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
97 Podlu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
99 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Giraltovce 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Ve 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
102 Kov 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
103 O 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
104 Senica SH 4 3 0 0 20:2 +18 0 1 3 -1
105 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Slovan Hlohovec 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
107 Kol 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
108 Vysok 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Tvrdo 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 16:7 +9 0 0 4 -1
112 Alek 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Poprad 5 4 0 0 16:4 +12 0 0 5 -1
114 Vi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Malacky 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
116 Cabaj- 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Vranov 3 2 1 0 16:4 +12 0 0 3 +1
118 Imel 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Tatran Kra 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
120 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
121 Skalica MFK 3 2 0 0 10:6 +4 0 0 3 -1
122 Kostoln 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Tisovec 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
125 Spartak Brekov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Lučenec 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Kaln 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
129 Streda nad Bodrogom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
130 Trenčín 4 3 0 0 18:6 +12 0 0 4 -1
131 Ve 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
132 V 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
134 Do 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Kechnec 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
137 Rosina 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
138 Partiz 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
139 Dunajská Streda 4 3 0 0 15:10 +5 0 0 4 -1
140 Jesensk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
142 Kom 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
143 Stroj 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Dubnica 3 2 0 0 14:3 +11 0 1 2 -1
145 Javorn 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
146 Start Hrabu 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
147 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Ban 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
149 Snina 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
150 Ni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Roho 3 2 0 0 7:6 +1 0 1 2 -1
152 Tatran O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
153 Prešov 2 1 1 0 9:0 +9 0 1 1 =1
154 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Lokomotiva Koz 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
156 Pre 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
157 Oponice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Hru 2 1 0 0 8:3 +5 0 0 2 -1
159 Popro 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Rača 1 1 0 0 16:0 +16 0 0 1 +1
162 Bánová 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
163 Be 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
164 Iv 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
165 Gerlachov 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
166 Ružomberok 3 2 0 0 10:7 +3 0 0 3 -1
167 Mal 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
168 Man 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Mal 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
170 Dunajsk 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Hri 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
174 Trebišov 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
175 Oravan 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Plevn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Belu 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
178 Pr 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
179 Trnava 6 5 1 0 23:1 +22 0 3 3 =1
180 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
181 Tatran 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
182 St. Lubovna 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
183 Slovan 1 0 1 0 7:0 +7 0 1 0 =1
184 Zvolen 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
185 Sobrance 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
186 Rusovce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Humenné 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
189 Lov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
191 Ve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Levo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Liptovsk 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
195 Kri 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Vrbové 3 1 1 0 7:7 0 0 0 3 -1
197 Nové Zámky 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Terchov 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Most pri Bratislave 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
200 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Artmedia Bratislava 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Partiz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Dru 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
205 Pova 3 3 0 0 10:0 +10 0 1 2 +3
206 Sl 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
207 Vinica 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Tatran Turzovka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Michalovce 4 3 1 0 17:1 +16 0 2 2 =1
210 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
211 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Ladomersk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
215 Medzev 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
216 Dunajec Star 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Čadca 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
218 Kovarce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
219 Šamorín 3 3 0 0 13:0 +13 0 2 1 +3
220 Hranovnica 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
221 Vajnory 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Bansk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Podbrezova 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
224 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Bardejov és Trnava egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.