szo, 2018 szeptember 22. @ 05:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trnava vs. Dunajská Streda

Összehasonlitás ezzel

Cup 2018/2019


Trnava


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.09.06 Rača 0 : 9 Trnava 11.70 7.85 1.13
4  2018.09.26 Most pri Bratislave - : - Trnava 14.75 8.85 1.08


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Dunajská Streda


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.08.08 Púchov 2 : 5 Dunajská Streda 11.55 6.30 1.15
4  2018.09.26 Belu - : - Dunajská Streda 19.25 9.80 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2018.05.05 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 2.12 3.06 3.27
2018.04.01 Dunajská Streda 1 : 0 Trnava 2.31 3.00 2.99
2018.03.13 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 2.13 3.15 3.15
2018.03.03 Dunajská Streda 0 : 0 Trnava 2.31 3.03 2.97
2017.09.30 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 2.23 3.19 2.94
2017.03.19 Dunajská Streda 0 : 0 Trnava 1.77 3.33 4.28
2016.11.30 Dunajská Streda 1 : 0 Trnava 2.02 3.19 3.30
2016.10.23 Trnava 1 : 0 Dunajská Streda 2.15 3.21 3.10
2016.07.24 Trnava 2 : 1 Dunajská Streda 2.00 3.34 3.38
2016.03.19 Trnava 1 : 0 Dunajská Streda 1.95 3.34 3.49
2015.10.17 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 2.26 3.18 2.92
2015.07.26 Dunajská Streda 2 : 1 Trnava 1.88 3.25 3.91
2015.04.03 Dunajská Streda 0 : 1 Trnava 2.54 3.07 2.59
2014.10.04 Trnava 3 : 1 Dunajská Streda 1.64 3.48 4.82
2014.07.20 Dunajská Streda 0 : 0 Trnava 2.78 3.15 2.40
2014.05.20 Dunajská Streda 1 : 0 Trnava 1.92 3.42 3.48
2014.03.08 Trnava 1 : 2 Dunajská Streda 1.42 4.19 6.88
2013.09.17 Dunajská Streda 1 : 4 Trnava 4.88 3.50 1.60
2012.03.23 Trnava 3 : 0 Dunajská Streda 1.29 4.47 10.00
2011.10.15 Dunajská Streda 0 : 1 Trnava 2.58 3.15 2.55
2011.07.17 Trnava 2 : 1 Dunajská Streda 1.41 3.99 6.94
2011.04.23 Trnava 3 : 0 Dunajská Streda 1.60 3.54 5.04
2010.11.12 Dunajská Streda 1 : 0 Trnava 2.56 3.02 2.60
2010.08.14 Trnava 1 : 1 Dunajská Streda 1.31 4.56 8.44
2010.05.15 Dunajská Streda 2 : 1 Trnava 1.54 4.04 4.80
2010.04.20 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 1.39 4.07 6.92
2010.04.06 Dunajská Streda 0 : 1 Trnava 2.97 3.05 2.25
2010.03.13 Trnava 7 : 0 Dunajská Streda 1.50 3.61 6.13
2009.09.27 Dunajská Streda 2 : 1 Trnava 2.54 2.99 2.64
2009.04.11 Dunajská Streda 1 : 4 Trnava 2.74 2.96 2.44
2008.10.25 Trnava 1 : 1 Dunajská Streda 1.57 3.54 5.25
2008.07.25 Dunajská Streda 3 : 0 Trnava 2.99 2.94 2.29
2005.08.02 Trnava 2 : 1 Dunajská Streda - - -
2003.09.03 Dunajská Streda 0 : 6 Trnava - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trnava

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)

Rúgott gól/játék 9.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 9.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 55.56% (5/9)
Második 44.44% (4/9)

Dunajská Streda

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)

Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 14.29% (1/7)
Második 85.71% (6/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hru 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
2 Tatran O 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
3 Galanta 3 2 0 1 9:3 +6 0 1 2 -1
4 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Popro 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
6 Lipany 2 1 1 0 10:1 +9 0 0 2 =1
7 Ban 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
8 Nevidzany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Rača 2 1 0 1 7:9 -2 0 0 2 -1
10 Lokomotiva Koz 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
11 Myjava 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
12 Jasenov 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
13 Kme 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Pre 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Olympia Bobrov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Vinica 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
17 Inter Bratislava 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
18 Dru 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
19 Kr 2 1 0 1 5:10 -5 0 0 2 -1
20 Michalovce 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
21 Studienka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Sokol Medzibrod 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
23 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
24 Spi 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
25 Ladce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Pova 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
27 Sl 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
28 Salka 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
29 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Partiz 2 1 0 1 7:5 +2 0 1 1 -1
31 Dev 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
32 Dubnica 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
33 Ke 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
34 Javorn 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
35 Košice FC 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
36 Do 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
37 Fatran Var 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
40 Bardejov 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
41 Iskra Hn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Pavlovce nad Uhom 3 2 1 0 12:5 +7 0 0 3 =1
43 Kom 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
44 Levo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Dru 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Tom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
47 Dru 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
48 Liptovsk 3 2 0 1 7:10 -3 0 0 3 -1
49 Prievidza 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
50 Slovan 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
51 Dru 2 1 0 1 4:10 -6 0 1 1 -1
52 Vrbové 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
53 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
54 Bernolákovo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Ptava NV Pti 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
56 Bac 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 =1
57 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Spartak Brekov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Detva 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
60 Trenčín 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
61 Voderady 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
62 Ve 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
63 Čaňa 2 0 1 1 1:6 -5 0 0 2 -1
64 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
65 Ban 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Blava Jaslovské Bohunice 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
67 Tatran Chlebnice 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
68 Kostoln 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Martin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Ge 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
71 Ko 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
72 Kaln 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
73 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Str 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
75 Trnava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
76 Dru 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
77 Kr 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
78 Nitra 2 1 1 0 8:1 +7 0 0 2 +1
79 Mal 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
80 Tatran VLM 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
81 St. Lubovna 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
82 Plevn 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
83 Lokomotiva Ko 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
84 Slavoj Spi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Kr 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
86 Belu 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
87 Bansk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
88 Malacky 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Tepli 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Vranov 3 2 1 0 10:4 +6 0 0 3 +1
92 Kovarce 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
93 Imel 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Dolné Vestenice 2 0 1 1 4:9 -5 0 0 2 -1
95 Sol 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
96 Poprad 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
97 Vi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Vysok 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
99 Ve 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Sa 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
101 Polt 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
102 Ružomberok 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
103 Horn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Mal 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
105 Nemšová 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Bel 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
107 Bánová 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
108 Be 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
109 Oponice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 N 3 2 0 1 7:1 +6 0 2 1 -1
111 Hajn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Tvarona Uli 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Iv 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
114 Tatran Turzovka 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
115 Kov 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
116 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Podlu 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
118 Medzev 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
119 Senica SH 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
120 Dru 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Čadca 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
123 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Giraltovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Ve 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
126 Olcnava 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
127 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Bad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Roho 3 2 0 1 7:6 +1 0 1 2 -1
130 Start Hrabu 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
131 Z 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Prešov 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
133 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Radzovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Nové Mesto 3 1 1 1 4:2 +2 0 1 2 -1
136 Pata 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
137 Snina 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
138 Ni 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Stroj 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Dvory nad 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
141 Kri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Oravsk 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 =1
143 Artmedia Bratislava 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Horn 3 2 0 1 7:6 +1 0 1 2 +1
145 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
146 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
147 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
148 Nové Zámky 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Terchov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Ve 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Rovinka TJ 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
152 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
153 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
154 Most pri Bratislave 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 +1
155 Kote 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Rosina 2 1 0 1 3:8 -5 0 0 2 -1
157 Banská Bystrica 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 V 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
159 Str 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
160 Dunajská Streda 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
161 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Jesensk 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
163 Stropkov 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Harichovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Kalinkovo 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Kechnec 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
168 Streda nad Bodrogom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
169 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
170 Lieskovec O 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Rusovce 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
172 Tatran 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
173 Kysuck 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
174 Humenné 3 1 1 1 3:5 -2 0 1 2 -1
175 Slovan Kru 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
176 Lov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
177 Dúbravka 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
178 Vydrany 3 3 0 0 10:3 +7 0 0 3 +3
179 Zvolen 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
180 Sobrance 2 1 0 1 1:5 -4 0 1 1 -1
181 Pr 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
182 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
183 Cabaj- 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
184 B 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
185 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
186 Tisovec 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
187 Púchov 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
188 Alek 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
189 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
190 Lučenec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Tatran Kra 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Sereď 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
193 Mlados 3 2 1 0 7:5 +2 0 0 3 =1
194 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
195 Skalica MFK 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
196 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Tepli 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
198 Hri 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Žilina 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
200 Man 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
201 Fi 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
202 Trebišov 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
203 Dru 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
204 Oravan 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
205 Pezinok PŠC 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
206 Dru 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Nov 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
208 Dunajsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
209 Ve 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
210 Gerlachov 3 1 1 1 8:9 -1 0 0 3 -1
211 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 O 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
213 Vajnory 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
214 Dunajec Star 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Tvrdo 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
216 Podbrezova 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
217 Ve 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
218 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
219 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
220 Slovan Hlohovec 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
221 Šamorín 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
222 Hranovnica 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
223 Ladomersk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Kol 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Malacky 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Sa 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
3 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Oponice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Vi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Tisovec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Man 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
10 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Tatran Kra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Gerlachov 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
14 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
19 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
20 Tatran Chlebnice 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
21 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Rosina 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Tatran 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Jesensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
26 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Kechnec 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
29 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Slovan 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
33 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
35 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Kri 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Radzovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Snina 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
41 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Ni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Popro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Dru 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
45 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Lokomotiva Koz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Pre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Salka 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
49 Hru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Tatran Turzovka 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Mal 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Be 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
56 Iv 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
57 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Dunajec Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Oravan 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
61 Dunajsk 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
62 Ladomersk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Bansk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Kovarce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 St. Lubovna 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Plevn 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Rusovce 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
72 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Humenné 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Zvolen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
76 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
77 Sobrance 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Levo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Liptovsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
80 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Ko 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 Kote 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Partiz 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
88 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Terchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Most pri Bratislave 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
92 Vinica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
93 Ke 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Sokol Medzibrod 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
96 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Pavlovce nad Uhom 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
98 Sl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Medzev 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Čadca 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Vajnory 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
107 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Hranovnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Tepli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Horn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Dolné Vestenice 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Tvarona Uli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Tepli 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
121 Púchov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Dru 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
124 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Mlados 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
126 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Čaňa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Kr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Ge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Lieskovec O 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Str 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
137 Slovan Kru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Stropkov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Fatran Var 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Bac 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
147 Iskra Hn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Nov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Horn 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 +1
151 Nové Mesto 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Pata 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Dvory nad 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
155 Galanta 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Olympia Bobrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Nevidzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Studienka 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Ladce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Jasenov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Polt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Podlu 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
165 Nemšová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Bel 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
167 N 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Olcnava 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
169 Hajn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 O 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
171 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Fi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Ve 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Pezinok PŠC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Tatran VLM 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Vysok 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
183 Slavoj Spi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Kysuck 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
185 Alek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Dúbravka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Vydrany 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
188 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
189 Cabaj- 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Tom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Spartak Brekov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
194 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
195 Bernolákovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
197 Ptava NV Pti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
198 Oravsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
199 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Streda nad Bodrogom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Kr 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
208 Do 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Kov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
214 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Stroj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Ve 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
219 Tvrdo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
220 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Slovan Hlohovec 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
223 Kol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Malacky 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Vranov 3 2 1 0 11:4 +7 0 0 3 +1
4 Imel 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Poprad 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
6 Oponice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Vi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Tisovec 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
9 Man 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Lučenec 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Tatran Kra 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Skalica MFK 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
13 Gerlachov 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
14 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 Trenčín 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
17 Ve 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
18 Mal 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
20 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Kaln 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
22 Rosina 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
23 Tatran 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
24 Dunajská Streda 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
25 Jesensk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Pr 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
28 Kechnec 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
29 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Dubnica 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
31 Javorn 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
32 Slovan 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
33 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
34 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Kom 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
36 Roho 3 2 0 0 7:6 +1 0 1 2 -1
37 Kri 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Prešov 2 1 1 0 7:0 +7 0 1 1 =1
39 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Snina 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
41 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Ni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Popro 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Rača 1 1 0 0 16:0 +16 0 0 1 +1
46 Lokomotiva Koz 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
47 Pre 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Hru 2 1 0 0 8:3 +5 0 0 2 -1
50 Tatran Turzovka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Ružomberok 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
52 Mal 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
53 Dru 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Bánová 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
55 Be 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
56 Iv 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
57 Hri 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Dunajec Star 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Trebišov 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
60 Oravan 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Dunajsk 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
62 Ladomersk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Bansk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Trnava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
66 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
67 Kovarce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 St. Lubovna 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
69 Plevn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Belu 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
71 Rusovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Humenné 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
74 Lov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Zvolen 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
76 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Sobrance 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
78 Levo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Liptovsk 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
80 Voderady 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
81 Vrbové 3 1 1 0 7:7 0 0 0 3 -1
82 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
83 Ve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Kote 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Artmedia Bratislava 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Partiz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Nové Zámky 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Terchov 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Most pri Bratislave 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
92 Vinica 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Michalovce 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
95 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
96 Pova 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
97 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
98 Sl 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
99 Bad 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
101 Medzev 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
102 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Čadca 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
104 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Vajnory 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Podbrezova 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
109 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
110 Šamorín 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
111 Kme 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Hranovnica 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
113 Harichovce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
114 Tepli 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Horn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Dolné Vestenice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
117 Sol 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
118 Ve 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Tvarona Uli 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
120 Tepli 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
121 Púchov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
122 Ve 1 1 0 0 13:0 +13 0 0 1 +1
123 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Sereď 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
125 Mlados 2 2 0 0 6:3 +3 0 0 2 +2
126 B 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
127 Detva 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
128 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
129 Čaňa 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
130 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Martin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
133 Ge 2 1 0 0 9:6 +3 0 0 2 -1
134 Lieskovec O 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 Banská Bystrica 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Str 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
137 Slovan Kru 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
138 Stropkov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Partiz 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
141 Dev 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
142 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Košice FC 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
144 Fatran Var 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Bardejov 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
146 Bac 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Nov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
149 Z 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
151 Nové Mesto 2 1 1 0 6:1 +5 0 0 2 =1
152 Pata 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
153 Dvory nad 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
154 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
155 Galanta 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
156 Olympia Bobrov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Lipany 2 1 1 0 11:1 +10 0 0 2 =1
158 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Studienka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Myjava 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
161 Ladce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Polt 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
164 Podlu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Nemšová 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Bel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 N 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
168 Olcnava 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
169 Hajn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 O 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
171 Žilina 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
172 Fi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
173 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
175 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
178 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Nitra 2 1 1 0 9:1 +8 0 0 2 +1
180 Tatran VLM 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
181 Lokomotiva Ko 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
182 Vysok 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Slavoj Spi 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Kysuck 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 Alek 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Dúbravka 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
187 Vydrany 2 2 0 0 6:3 +3 0 0 2 +2
188 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
189 Cabaj- 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
190 Tom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
191 Spartak Brekov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Prievidza 2 0 1 0 4:6 -2 0 0 2 -1
193 Dru 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
194 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
195 Bernolákovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Kostoln 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Ptava NV Pti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Oravsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
199 V 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
200 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
201 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
202 Rovinka TJ 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Streda nad Bodrogom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
204 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
205 Partiz 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
206 Inter Bratislava 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
207 Kr 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
208 Do 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
210 Spi 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
211 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Kov 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
213 Start Hrabu 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
214 Senica SH 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
215 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Giraltovce 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Stroj 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
218 Ve 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
219 Tvrdo 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
220 Ban 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
221 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
222 Slovan Hlohovec 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
223 Kol 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
224 Tatran O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trnava és Dunajská Streda egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.