v, 2019 március 24. @ 16:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trnava vs. Dunajská Streda

Összehasonlitás ezzel

Cup 2018/2019


Trnava


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.09.06 Rača 0 : 9 Trnava 11.70 7.85 1.13
4 2018.09.26 Most pri Bratislave 1 : 3 Trnava 17.00 10.93 1.06
5 2018.10.11 Bardejov 0 : 5 Trnava 7.84 5.36 1.27
1/8 2018.11.16 Podbrezova 0 : 2 Trnava 3.41 3.15 2.04
1/4 2019.03.13 Košice FC 0 : 1 (p) Trnava 4.55 3.90 1.59
1/2  2019.04.03 Trnava - : - Senica SH 1.57 4.22 5.60


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 60
Teljes Teljesitmény grafikon 60

Dunajská Streda


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.08.08 Púchov 2 : 5 Dunajská Streda 11.55 6.30 1.15
4 2018.09.26 Belu 1 : 4 Dunajská Streda 16.50 9.82 1.07
5 2018.10.02 Vranov 2 : 5 Dunajská Streda 9.13 6.33 1.21
1/8 2018.10.23 Senica SH 5 : 1 Dunajská Streda 5.69 4.58 1.41


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.02.23 Trnava 3 : 1 Dunajská Streda 3.14 3.33 2.09
2018.09.23 Dunajská Streda 3 : 2 Trnava 1.74 3.35 4.63
2018.05.05 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 2.12 3.06 3.27
2018.04.01 Dunajská Streda 1 : 0 Trnava 2.31 3.00 2.99
2018.03.13 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 2.13 3.15 3.15
2018.03.03 Dunajská Streda 0 : 0 Trnava 2.31 3.03 2.97
2017.09.30 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 2.23 3.19 2.94
2017.03.19 Dunajská Streda 0 : 0 Trnava 1.77 3.33 4.28
2016.11.30 Dunajská Streda 1 : 0 Trnava 2.02 3.19 3.30
2016.10.23 Trnava 1 : 0 Dunajská Streda 2.15 3.21 3.10
2016.07.24 Trnava 2 : 1 Dunajská Streda 2.00 3.34 3.38
2016.03.19 Trnava 1 : 0 Dunajská Streda 1.95 3.34 3.49
2015.10.17 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 2.26 3.18 2.92
2015.07.26 Dunajská Streda 2 : 1 Trnava 1.88 3.25 3.91
2015.04.03 Dunajská Streda 0 : 1 Trnava 2.54 3.07 2.59
2014.10.04 Trnava 3 : 1 Dunajská Streda 1.64 3.48 4.82
2014.07.20 Dunajská Streda 0 : 0 Trnava 2.78 3.15 2.40
2014.05.20 Dunajská Streda 1 : 0 Trnava 1.92 3.42 3.48
2014.03.08 Trnava 1 : 2 Dunajská Streda 1.42 4.19 6.88
2013.09.17 Dunajská Streda 1 : 4 Trnava 4.88 3.50 1.60
2012.03.23 Trnava 3 : 0 Dunajská Streda 1.29 4.47 10.00
2011.10.15 Dunajská Streda 0 : 1 Trnava 2.58 3.15 2.55
2011.07.17 Trnava 2 : 1 Dunajská Streda 1.41 3.99 6.94
2011.04.23 Trnava 3 : 0 Dunajská Streda 1.60 3.54 5.04
2010.11.12 Dunajská Streda 1 : 0 Trnava 2.56 3.02 2.60
2010.08.14 Trnava 1 : 1 Dunajská Streda 1.31 4.56 8.44
2010.05.15 Dunajská Streda 2 : 1 Trnava 1.54 4.04 4.80
2010.04.20 Trnava 2 : 0 Dunajská Streda 1.39 4.07 6.92
2010.04.06 Dunajská Streda 0 : 1 Trnava 2.97 3.05 2.25
2010.03.13 Trnava 7 : 0 Dunajská Streda 1.50 3.61 6.13
2009.09.27 Dunajská Streda 2 : 1 Trnava 2.54 2.99 2.64
2009.04.11 Dunajská Streda 1 : 4 Trnava 2.74 2.96 2.44
2008.10.25 Trnava 1 : 1 Dunajská Streda 1.57 3.54 5.25
2008.07.25 Dunajská Streda 3 : 0 Trnava 2.99 2.94 2.29
2005.08.02 Trnava 2 : 1 Dunajská Streda - - -
2003.09.03 Dunajská Streda 0 : 6 Trnava - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes 24
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trnava

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 40% (2/5) 60% (3/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Teljes 40% (2/5) 60% (3/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Nullára
Nyereség 80% (4/5)
Vereség 0% (0/5)

Nyerési küszöb
1 gól 20% (1/5)
2 vagy több gól 80% (4/5)

Rúgott gól/játék 4.00
Kapott gól/játék 0.20
Gól/játék 4.20
Nem kapott gólt 80% (4/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 1 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (5/5) 20% (1/5)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 80% (4/5) 100% (5/5)
Döntetlen 20% (1/5) 0% (0/5)
Elveszitett 0% (0/5) 0% (0/5)

Gólok száma félidőkben
Első 52.38% (11/21)
Második 42.86% (9/21)

Dunajská Streda

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)

Rúgott gól/játék 3.75
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 6.25
Nem kapott gólt 0% (0/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 3

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (4/4) 100% (4/4)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 75% (3/4)
Döntetlen 75% (3/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 36% (9/25)
Második 64% (16/25)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pata 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
2 Snina 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
3 Ni 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Dvory nad 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
5 Olcnava 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
6 Roho 3 2 0 1 7:6 +1 0 1 2 -1
7 Tatran Turzovka 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
8 Z 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Prešov 3 1 1 1 7:2 +5 0 1 2 -1
10 Podlu 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
11 Radzovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Nové Mesto 3 1 1 1 4:2 +2 0 1 2 -1
13 Dru 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Terchov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Rovinka TJ 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
16 Stroj 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
18 Most pri Bratislave 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
19 Bad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Oravsk 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 =1
21 Artmedia Bratislava 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Start Hrabu 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
23 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
24 Zlaté Moravce 4 3 0 1 12:4 +8 0 0 4 -1
25 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
27 Nové Zámky 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Kalinkovo 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Ve 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Kechnec 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
32 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
33 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
34 Rosina 2 1 0 1 3:8 -5 0 0 2 -1
35 Banská Bystrica 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Kri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Str 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
38 Dunajská Streda 4 3 0 1 15:10 +5 0 0 4 -1
39 Horn 4 2 0 2 7:17 -10 0 1 3 -1
40 Jesensk 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
41 Stropkov 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Vydrany 4 3 0 1 10:6 +4 0 0 4 -1
43 Zvolen 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
44 Harichovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Sobrance 2 1 0 1 1:5 -4 0 1 1 -1
46 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
47 Streda nad Bodrogom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
48 Rusovce 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
49 Kote 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Kysuck 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
51 Humenné 3 1 1 1 3:5 -2 0 1 2 -1
52 V 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
53 Lov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
54 Dúbravka 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
55 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
56 Mlados 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
57 Skalica MFK 5 4 0 1 14:8 +6 0 0 5 -1
58 Pr 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
59 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 B 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
61 Lieskovec O 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Tisovec 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
63 Púchov 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
64 Tatran 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
65 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
66 Lučenec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Slovan Kru 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
68 Tatran Kra 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Sereď 4 3 0 1 10:5 +5 0 1 3 -1
70 Dru 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Dunajsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
72 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
73 Ve 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
74 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Cabaj- 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
76 Hri 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Žilina 5 5 0 0 22:3 +19 0 0 5 +5
78 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
79 Fi 4 3 0 1 9:4 +5 0 1 3 -1
80 Trebišov 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
81 Alek 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Oravan 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
83 Pezinok PŠC 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
84 Slovan Hlohovec 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
85 Šamorín 4 3 0 1 12:2 +10 0 2 2 -1
86 Nov 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
87 Hranovnica 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
88 Kol 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
89 Gerlachov 3 1 1 1 8:9 -1 0 0 3 -1
90 Vajnory 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
91 Tepli 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
92 Tvrdo 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
93 Podbrezova 4 3 0 1 9:3 +6 0 2 2 -1
94 Man 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
95 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
96 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 16:7 +9 0 0 4 -1
97 Dru 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
98 Jasenov 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Pre 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Ladomersk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Hru 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
102 Galanta 3 2 0 1 9:3 +6 0 1 2 -1
103 O 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
104 Popro 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Lipany 4 2 1 1 15:6 +9 0 0 4 -1
106 Dunajec Star 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Nevidzany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Rača 2 1 0 1 7:9 -2 0 0 2 -1
109 Ve 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
110 Lokomotiva Koz 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
111 Myjava 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
112 Spi 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
113 Pova 4 3 0 1 9:1 +8 0 2 2 -1
114 Kme 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Sl 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
116 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Tatran O 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
118 Vinica 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
119 Inter Bratislava 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
120 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Kr 2 1 0 1 5:10 -5 0 0 2 -1
122 Michalovce 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
123 Ban 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
124 Sokol Medzibrod 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
125 Dolná Ždaňa Sokol 3 2 0 1 10:3 +7 0 1 2 -1
126 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
127 Bardejov 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
128 Ladce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Iskra Hn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Kom 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
131 Salka 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
132 Dev 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
133 Dubnica 3 2 0 1 14:3 +11 0 1 2 -1
134 Olympia Bobrov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Javorn 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
136 Košice FC 6 5 0 1 19:4 +15 0 2 4 -1
137 Dru 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
138 Fatran Var 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
140 Studienka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Ptava NV Pti 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
142 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Pavlovce nad Uhom 3 2 1 0 12:5 +7 0 0 3 =1
144 Levo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Tom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
146 Partiz 2 1 0 1 7:5 +2 0 1 1 -1
147 Liptovsk 3 2 0 1 7:10 -3 0 0 3 -1
148 Prievidza 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
149 Ke 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
150 Dru 2 1 0 1 4:10 -6 0 1 1 -1
151 Vrbové 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
152 Do 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
153 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
154 Bernolákovo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Tatran Chlebnice 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
156 Martin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Bac 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
158 Ge 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
159 Kaln 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
160 Dru 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Detva 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
162 Trenčín 4 3 0 1 18:6 +12 0 0 4 -1
163 Dru 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
164 Ve 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
165 Čaňa 2 0 1 1 1:6 -5 0 0 2 -1
166 Slovan 4 2 1 1 5:6 -1 0 2 2 -1
167 Ban 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Blava Jaslovské Bohunice 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
169 Plevn 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
170 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
171 Kostoln 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Slavoj Spi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Belu 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
174 Ko 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
175 Str 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
176 Trnava 5 5 0 0 20:1 +19 0 2 3 +5
177 Spartak Brekov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Kr 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
179 Nitra 5 3 1 1 15:8 +7 0 0 5 -1
180 Voderady 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
181 Tatran VLM 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
182 St. Lubovna 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
183 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
184 Vi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Ve 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Kr 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
187 Malacky 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Tepli 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Vranov 4 2 1 1 12:9 +3 0 0 4 -1
191 Dru 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
192 Imel 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Dolné Vestenice 2 0 1 1 4:9 -5 0 0 2 -1
194 Mal 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
195 Sol 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
196 Poprad 5 4 0 1 16:4 +12 0 0 5 -1
197 Be 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
198 N 3 2 0 1 7:1 +6 0 2 1 -1
199 Vysok 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
200 Hajn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Iv 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
202 Bansk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
203 Polt 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
204 Ružomberok 3 2 0 1 10:7 +3 0 0 3 -1
205 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Mal 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
207 Nemšová 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Kovarce 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
209 Bel 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
210 Bánová 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
211 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Giraltovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Oponice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Ve 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
215 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Tvarona Uli 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Kov 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
218 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
219 Sa 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
220 Medzev 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
221 Senica SH 5 5 0 0 28:3 +25 0 0 5 +5
222 Horn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Čadca 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Tvarona Uli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Ge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Horn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Čaňa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Tepli 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
11 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Str 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 Dru 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
14 Stropkov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Bardejov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Kr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Iskra Hn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Košice FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
21 Fatran Var 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Dvory nad 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
23 Lieskovec O 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Nov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Slovan Kru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Nové Mesto 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Pata 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Bac 4 2 1 0 7:0 +7 0 2 2 -1
30 Jasenov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Galanta 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Nevidzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 N 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 Hajn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Polt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Horn 4 2 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
41 Nemšová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Bel 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
43 Ladce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Olympia Bobrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Žilina 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
48 Fi 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
49 Studienka 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Pezinok PŠC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Lokomotiva Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Olcnava 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
53 Slavoj Spi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Podlu 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
56 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Tatran VLM 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Vydrany 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
59 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
60 O 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
61 Kysuck 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 Ve 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
63 Dúbravka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Vysok 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
65 Ptava NV Pti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
66 Tom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
70 Bernolákovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Cabaj- 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Oravsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
75 Alek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Spartak Brekov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Kr 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
84 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
85 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Streda nad Bodrogom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Ve 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
89 Kov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Senica SH 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
92 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Slovan Hlohovec 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
94 Kol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Tvrdo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
97 Do 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Stroj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Vi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Malacky 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Vranov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
107 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Tisovec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Tatran Kra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Oponice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Tatran Chlebnice 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
115 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Sa 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
117 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
120 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Gerlachov 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 Kechnec 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
123 Rosina 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Man 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
125 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Jesensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
127 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
128 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
133 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Snina 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
135 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Ni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Tatran 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Prešov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Radzovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Pre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Hru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Popro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Slovan 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
146 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Lokomotiva Koz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Be 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
150 Iv 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
151 Kri 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
154 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Dunajsk 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
156 Salka 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
157 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Dru 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
160 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Oravan 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
162 Plevn 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
163 Belu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Tatran Turzovka 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 St. Lubovna 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Zvolen 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Ladomersk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Sobrance 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Rusovce 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
173 Dunajec Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Humenné 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Bansk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
178 Levo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Liptovsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
180 Kovarce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
184 Terchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
186 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Partiz 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
189 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Pova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Ko 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
192 Sl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Vinica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
194 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Michalovce 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
196 Sokol Medzibrod 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
197 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Kote 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Medzev 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Čadca 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Šamorín 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Pavlovce nad Uhom 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
206 Hranovnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Vajnory 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Ke 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Podbrezova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Tepli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Dolné Vestenice 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
217 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Mlados 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
220 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Púchov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Martin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Tvarona Uli 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Ge 2 1 0 0 9:6 +3 0 0 2 -1
4 Detva 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
5 Horn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Čaňa 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
7 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Partiz 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
10 Tepli 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
11 Banská Bystrica 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Str 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
13 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Stropkov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Bardejov 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
16 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
17 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Dev 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
19 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
20 Košice FC 3 3 0 0 17:2 +15 0 0 3 +3
21 Fatran Var 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Dvory nad 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
23 Lieskovec O 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Nov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
25 Z 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Slovan Kru 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
27 Nové Mesto 2 1 1 0 6:1 +5 0 0 2 =1
28 Pata 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
29 Bac 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Galanta 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
32 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
33 Lipany 4 2 1 0 16:6 +10 0 0 4 -1
34 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Myjava 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
36 N 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
37 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
38 Hajn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Polt 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
40 Horn 0 0 0 0 17:0 +17 0 0 0 -0
41 Nemšová 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Bel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Ladce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
45 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Olympia Bobrov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Žilina 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
48 Fi 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
49 Studienka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
51 Lokomotiva Ko 2 2 0 0 10:1 +9 0 1 1 +2
52 Olcnava 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 Slavoj Spi 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
55 Podlu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Nitra 4 2 1 0 15:6 +9 0 0 4 -1
57 Tatran VLM 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
58 Vydrany 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
59 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 O 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
61 Kysuck 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Dúbravka 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
64 Vysok 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Ptava NV Pti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Tom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
67 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Prievidza 2 0 1 0 4:6 -2 0 0 2 -1
69 Dru 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
70 Bernolákovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Rovinka TJ 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
72 Cabaj- 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
74 Oravsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
75 Alek 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Zlaté Moravce 4 3 0 0 12:4 +8 0 0 4 -1
77 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
78 Kostoln 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Spi 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
80 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Spartak Brekov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Inter Bratislava 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
83 Kr 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
84 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
85 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
86 Giraltovce 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Streda nad Bodrogom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
88 Ve 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
89 Kov 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
90 V 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Senica SH 3 3 0 0 20:1 +19 0 0 3 +3
92 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Slovan Hlohovec 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
94 Kol 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
95 Partiz 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
96 Tvrdo 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
97 Do 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 16:7 +9 0 0 4 -1
99 Stroj 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
100 Vi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Malacky 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 Start Hrabu 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
103 Vranov 3 2 1 0 16:4 +12 0 0 3 +1
104 Imel 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Poprad 5 4 0 0 16:4 +12 0 0 5 -1
106 Skalica MFK 3 2 0 0 10:6 +4 0 0 3 -1
107 Tatran O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
108 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Tisovec 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
110 Ban 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
111 Lučenec 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Tatran Kra 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Oponice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Kaln 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
116 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Trenčín 4 3 0 0 18:6 +12 0 0 4 -1
118 Ve 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
119 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
120 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Gerlachov 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
122 Kechnec 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
123 Rosina 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
124 Man 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Dunajská Streda 4 3 0 0 15:10 +5 0 0 4 -1
126 Jesensk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
127 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
128 Kom 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
129 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Dubnica 3 2 0 0 14:3 +11 0 1 2 -1
131 Javorn 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
132 Mal 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Snina 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
135 Pr 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
136 Ni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Roho 3 2 0 0 7:6 +1 0 1 2 -1
138 Tatran 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
139 Prešov 2 1 1 0 9:0 +9 0 1 1 =1
140 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Pre 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
142 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Hru 2 1 0 0 8:3 +5 0 0 2 -1
144 Popro 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 Slovan 1 0 1 0 7:0 +7 0 1 0 =1
146 Rača 1 1 0 0 16:0 +16 0 0 1 +1
147 Lokomotiva Koz 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
148 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Be 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
150 Iv 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
151 Kri 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Ružomberok 3 2 0 0 10:7 +3 0 0 3 -1
153 Mal 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
154 Bánová 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
155 Dunajsk 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
156 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
158 Hri 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Trebišov 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
161 Oravan 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Plevn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Belu 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
164 Tatran Turzovka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Trnava 5 5 0 0 20:1 +19 0 2 3 +5
166 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
167 Dru 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
168 St. Lubovna 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
169 Zvolen 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
170 Ladomersk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Sobrance 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
172 Rusovce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
173 Dunajec Star 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Humenné 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
175 Lov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Ve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Bansk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
178 Levo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Liptovsk 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
180 Kovarce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
181 Vrbové 3 1 1 0 7:7 0 0 0 3 -1
182 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
183 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Terchov 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Most pri Bratislave 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
186 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
187 Artmedia Bratislava 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Partiz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Nové Zámky 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Pova 3 3 0 0 10:0 +10 0 1 2 +3
191 Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Sl 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
193 Vinica 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Voderady 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
195 Michalovce 3 3 0 0 14:0 +14 0 1 2 +3
196 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
197 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Kote 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
201 Medzev 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
202 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Čadca 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
204 Šamorín 3 3 0 0 13:0 +13 0 2 1 +3
205 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
206 Hranovnica 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
207 Vajnory 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Podbrezova 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
210 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
211 Ve 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Bad 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Harichovce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
214 Tepli 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Dolné Vestenice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Sol 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
218 Kme 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Mlados 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
220 B 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
221 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Púchov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
223 Ve 1 1 0 0 13:0 +13 0 0 1 +1
224 Sereď 4 3 0 0 10:5 +5 0 1 3 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Trnava és Dunajská Streda egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.