k, 2018 szeptember 25. @ 21:24 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Poprad vs. Ružomberok

Összehasonlitás ezzel

Cup 2018/2019


Poprad


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.08.08 St. Lubovna 0 : 7 Poprad - - -
4 2018.09.05 Spi 0 : 3 Poprad 10.25 7.65 1.14
5  2018.10.10 Mlados - : - Poprad - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Ružomberok


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.08.07 Stropkov 1 : 3 Ružomberok 9.05 6.25 1.19
4 2018.09.05 Gerlachov 2 : 6 Ružomberok 29.00 13.80 1.02


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2018.03.13 Poprad 0 : 2 Ružomberok 3.32 3.20 2.03

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Poprad

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 100% (2/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)

Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 100% (2/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (5/10)
Második 50% (5/10)

Ružomberok

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)

Rúgott gól/játék 4.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (8/12)
Második 33.33% (4/12)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Partiz 2 1 0 1 7:5 +2 0 1 1 -1
2 Str 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
3 Dunajská Streda 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
4 Ke 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Jesensk 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
6 Stropkov 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Do 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
8 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Kalinkovo 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Kechnec 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
11 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
12 Pavlovce nad Uhom 3 2 1 0 12:5 +7 0 0 3 =1
13 Rosina 2 1 0 1 3:8 -5 0 0 2 -1
14 Banská Bystrica 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Kysuck 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
16 Humenné 3 1 1 1 3:5 -2 0 1 2 -1
17 Dru 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
18 Lov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Dúbravka 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
20 Slovan 3 2 1 0 5:2 +3 0 2 1 +2
21 Vydrany 3 3 0 0 10:3 +7 0 0 3 +3
22 Zvolen 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
23 Sobrance 2 1 0 1 1:5 -4 0 1 1 -1
24 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
25 Bac 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 =1
26 Rusovce 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
27 Dru 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Tisovec 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
29 Púchov 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
30 Spartak Brekov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
32 Lučenec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Voderady 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
34 Tatran Kra 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Sereď 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
36 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
37 Mlados 3 2 1 0 7:5 +2 0 0 3 =1
38 Skalica MFK 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
39 Kostoln 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 B 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
42 Ko 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
43 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Fi 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
45 Trebišov 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
46 Dru 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
47 Oravan 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
48 Pezinok PŠC 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
49 Mal 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
50 Dru 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Dunajsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
52 Ve 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
53 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Kr 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
55 Hri 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Žilina 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
57 Tvrdo 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
58 Podbrezova 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
59 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
61 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
62 Kovarce 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
63 Slovan Hlohovec 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
64 Šamorín 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
65 Hranovnica 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
66 Kol 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
67 Vysok 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
68 Vajnory 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
69 Bansk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
70 Popro 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Lipany 2 1 1 0 10:1 +9 0 0 2 =1
72 Sa 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
73 Nevidzany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Rača 2 1 0 1 7:9 -2 0 0 2 -1
75 Horn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Lokomotiva Koz 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
77 Myjava 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
78 Jasenov 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Pre 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Oponice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Hru 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
82 Galanta 3 2 0 1 9:3 +6 0 1 2 -1
83 Tvarona Uli 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Vinica 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
85 Inter Bratislava 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
86 Tatran Turzovka 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
87 Kr 2 1 0 1 5:10 -5 0 0 2 -1
88 Michalovce 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
89 Podlu 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
90 Sokol Medzibrod 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
91 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
92 Dru 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Spi 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
94 Pova 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
95 Sl 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
96 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Olcnava 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
98 Javorn 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
99 Košice FC 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
100 Start Hrabu 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
101 Fatran Var 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
105 Bardejov 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
106 Iskra Hn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Kom 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
108 Stroj 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Dev 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
110 Dubnica 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
111 Bad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Liptovsk 3 2 0 1 7:10 -3 0 0 3 -1
113 Prievidza 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
114 Kri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Dru 2 1 0 1 4:10 -6 0 1 1 -1
116 Vrbové 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
117 Horn 3 2 0 1 7:6 +1 0 1 2 +1
118 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
119 Bernolákovo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Ptava NV Pti 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
121 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Ve 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Levo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Tom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
125 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
126 Detva 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
127 Trenčín 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
128 Kote 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Ve 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
130 Čaňa 2 0 1 1 1:6 -5 0 0 2 -1
131 V 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
132 Ban 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Blava Jaslovské Bohunice 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
134 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
135 Tatran Chlebnice 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
136 Martin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Harichovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Ge 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
139 Kaln 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
140 Streda nad Bodrogom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
141 Kr 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
142 Nitra 2 1 1 0 8:1 +7 0 0 2 +1
143 Tatran 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
144 Tatran VLM 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
145 St. Lubovna 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
146 Slovan Kru 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
147 Plevn 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
148 Lokomotiva Ko 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
149 Slavoj Spi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Belu 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
151 Pr 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
152 Str 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
153 Trnava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
154 Lieskovec O 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Tepli 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Vranov 3 2 1 0 10:4 +6 0 0 3 +1
157 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
158 Imel 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Dolné Vestenice 2 0 1 1 4:9 -5 0 0 2 -1
160 Alek 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Sol 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
162 Poprad 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
163 Vi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Ve 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
166 Malacky 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Cabaj- 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
168 Polt 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
169 Ružomberok 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
170 Tepli 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
171 Mal 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
172 Nemšová 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Man 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
174 Bel 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
175 Bánová 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
176 Dru 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
177 Be 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
178 N 3 2 0 1 7:1 +6 0 2 1 -1
179 Nov 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
180 Hajn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Iv 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
182 Gerlachov 3 1 1 1 8:9 -1 0 0 3 -1
183 Medzev 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
184 Senica SH 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
185 Dunajec Star 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Čadca 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
188 Ve 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
189 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Giraltovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Ve 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
192 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Ladomersk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Kov 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
195 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
196 O 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
197 Z 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Prešov 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
199 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Radzovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Nové Mesto 3 1 1 1 4:2 +2 0 1 2 -1
202 Ban 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
203 Pata 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
204 Snina 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
205 Ni 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Dvory nad 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
207 Kme 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Roho 3 2 0 1 7:6 +1 0 1 2 -1
209 Tatran O 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
210 Oravsk 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 =1
211 Artmedia Bratislava 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Olympia Bobrov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
214 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
215 Dru 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
216 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
217 Nové Zámky 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Studienka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Terchov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Rovinka TJ 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Ladce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
223 Most pri Bratislave 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 +1
224 Salka 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Nevidzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Slovan 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
4 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Jasenov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Galanta 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Polt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Kri 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Nemšová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Bel 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 N 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Hajn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Fi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Dru 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
17 Pezinok PŠC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Salka 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
21 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Tatran Turzovka 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
23 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Tatran VLM 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Slavoj Spi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Kysuck 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 Dunajec Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Dúbravka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Vydrany 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
33 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
34 Ladomersk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
37 Kovarce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Bernolákovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Ptava NV Pti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
40 Tom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Bansk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
42 Oravsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
48 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Kr 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
51 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Ko 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
56 Kote 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
57 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ve 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
62 Kov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Tvrdo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
64 Ke 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Slovan Hlohovec 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
67 Kol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Pavlovce nad Uhom 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
69 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Vi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Malacky 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Tisovec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Tatran Kra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Horn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
87 Tatran Chlebnice 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
88 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Tvarona Uli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Tepli 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
91 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Jesensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Dru 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
94 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Kechnec 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
96 Rosina 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
101 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Kr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Radzovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Slovan Kru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Snina 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
108 Ni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Lieskovec O 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Popro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Lokomotiva Koz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Pre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Bac 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
117 Hru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mal 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Horn 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 +1
121 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Be 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
123 Iv 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
124 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
125 Olympia Bobrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Oravan 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Studienka 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Dunajsk 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
130 Ladce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Podlu 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
135 St. Lubovna 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Plevn 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
137 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Olcnava 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
139 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Humenné 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Ve 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
143 Zvolen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
144 Sobrance 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Rusovce 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
146 O 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
147 Liptovsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Vysok 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
153 Levo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Partiz 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Alek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Terchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Most pri Bratislave 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Cabaj- 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Spartak Brekov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Sokol Medzibrod 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
165 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Sl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Vinica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
169 Medzev 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Čadca 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Streda nad Bodrogom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Do 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Hranovnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Vajnory 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
182 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Tepli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
185 Dolné Vestenice 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
186 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Stroj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Púchov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Mlados 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
195 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Sa 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
199 Čaňa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Oponice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Ge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Str 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
205 Man 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
206 Stropkov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Gerlachov 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
210 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Fatran Var 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Iskra Hn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Tatran 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Nové Mesto 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Pata 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Dvory nad 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Nov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lipany 2 1 1 0 11:1 +10 0 0 2 =1
2 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Slovan 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
4 Myjava 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
5 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Galanta 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
7 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Polt 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
9 Kri 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Nemšová 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Bel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 N 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
13 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Hajn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 Fi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
16 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
18 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Žilina 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
22 Tatran Turzovka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Nitra 2 1 1 0 9:1 +8 0 0 2 +1
24 Tatran VLM 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 Dru 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Lokomotiva Ko 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
27 Slavoj Spi 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
29 Kysuck 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Dunajec Star 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Dúbravka 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
32 Vydrany 2 2 0 0 6:3 +3 0 0 2 +2
33 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 Ladomersk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Prievidza 2 0 1 0 4:6 -2 0 0 2 -1
36 Dru 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
37 Kovarce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
38 Bernolákovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Ptava NV Pti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Tom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
41 Bansk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Oravsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
43 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
44 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
45 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
46 Rovinka TJ 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
47 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
49 Inter Bratislava 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
50 Kr 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
51 Voderady 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
52 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
53 Spi 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
54 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Kote 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Senica SH 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
58 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Giraltovce 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Ve 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
62 Kov 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
63 Tvrdo 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
64 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
66 Slovan Hlohovec 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
67 Kol 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
68 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
69 Vranov 3 2 1 0 11:4 +7 0 0 3 +1
70 Imel 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Poprad 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
73 Vi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Malacky 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 Bad 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Tisovec 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
77 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Lučenec 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Tatran Kra 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Skalica MFK 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
81 Kme 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Trenčín 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
84 Ve 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
85 Horn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
87 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Kaln 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
89 Tvarona Uli 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
90 Tepli 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
91 Dunajská Streda 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
92 Jesensk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Kechnec 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
96 Rosina 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
97 Javorn 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
98 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
99 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Kom 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
102 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
103 Dubnica 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
104 Prešov 2 1 1 0 7:0 +7 0 1 1 =1
105 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Slovan Kru 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
107 Snina 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
108 Ni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Roho 3 2 0 0 7:6 +1 0 1 2 -1
110 Lieskovec O 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
111 Popro 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Rača 1 1 0 0 16:0 +16 0 0 1 +1
114 Lokomotiva Koz 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
115 Pre 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
116 Bac 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
117 Hru 2 1 0 0 8:3 +5 0 0 2 -1
118 Ružomberok 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
119 Mal 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
120 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
121 Bánová 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
122 Be 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
123 Iv 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
124 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
125 Olympia Bobrov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Trebišov 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
127 Oravan 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Studienka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Dunajsk 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
130 Ladce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Hri 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
134 Podlu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 St. Lubovna 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
136 Plevn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Belu 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
138 Olcnava 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
139 Trnava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
140 Humenné 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
141 Lov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Zvolen 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
144 Sobrance 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
145 Rusovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 O 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
147 Liptovsk 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
148 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Vrbové 3 1 1 0 7:7 0 0 0 3 -1
150 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
151 Ve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Vysok 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Levo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Artmedia Bratislava 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Partiz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Alek 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Nové Zámky 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Terchov 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Most pri Bratislave 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
160 Cabaj- 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Spartak Brekov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Michalovce 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
163 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
164 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
165 Pova 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
166 Kostoln 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Sl 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
168 Vinica 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
169 Medzev 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
170 V 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Čadca 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
172 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Streda nad Bodrogom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
175 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
176 Podbrezova 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
177 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
178 Do 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Šamorín 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
180 Hranovnica 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
181 Vajnory 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Partiz 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
183 Tepli 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Start Hrabu 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
185 Dolné Vestenice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
186 Sol 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
187 Ve 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Stroj 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 Harichovce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Púchov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
191 Ve 1 1 0 0 13:0 +13 0 0 1 +1
192 Ban 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
193 Sereď 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
194 Mlados 2 2 0 0 6:3 +3 0 0 2 +2
195 B 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
196 Tatran O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
197 Detva 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
198 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Čaňa 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
200 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Martin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Oponice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Ge 2 1 0 0 9:6 +3 0 0 2 -1
204 Str 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
205 Man 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Stropkov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Partiz 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
209 Gerlachov 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
210 Banská Bystrica 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Košice FC 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
212 Fatran Var 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Mal 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Bardejov 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
215 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Dev 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
217 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
218 Z 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Tatran 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
220 Nové Mesto 2 1 1 0 6:1 +5 0 0 2 =1
221 Pata 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
222 Dvory nad 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
223 Pr 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
224 Nov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Poprad és Ružomberok egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.