v, 2020 július 12. @ 20:21 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Star

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Star


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Star 2 : 1 - - -
2 2019.08.14 Star 1 : 3 Vysok - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 12
Tipp Hazai Nyer

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Star

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 14.29% (1/7)
Második 85.71% (6/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
4 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
5 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
6 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
7 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
8 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
9 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
11 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
13 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
14 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
15 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
17 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
18 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
19 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
21 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
22 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
25 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
26 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
29 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
30 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
31 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
32 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
33 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
34 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
35 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
36 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
38 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
39 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
41 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
43 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
44 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
46 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
47 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
48 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
49 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
50 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
51 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
52 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
53 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
54 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
55 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
56 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
57 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
58 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
59 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
60 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
61 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
62 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
63 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
64 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
65 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
66 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
69 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
72 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
73 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
74 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
75 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
76 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
78 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
79 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
80 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
81 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
82 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
83 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
85 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
86 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
87 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
88 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
89 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
90 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
91 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
94 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
95 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
97 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
99 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
100 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
102 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
103 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
104 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
106 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
107 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
108 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
110 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
111 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
112 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
113 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
114 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
115 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
116 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
118 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
119 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
120 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
122 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
124 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
125 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
126 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
127 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
128 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
129 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
130 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
131 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
133 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
134 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
135 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
140 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
143 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
146 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
148 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
151 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
154 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
155 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
156 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
157 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
158 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
159 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
161 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
162 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
163 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
165 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
166 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
169 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
171 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
172 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
173 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
175 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
176 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
177 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
178 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
179 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
180 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
181 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
186 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
189 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
191 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
192 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
193 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
194 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
195 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
196 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
198 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
199 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
200 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
201 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
204 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
207 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
208 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
210 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
211 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
213 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
214 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
215 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
216 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
217 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
218 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
219 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
221 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
222 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
224 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
226 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
10 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
20 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
21 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
33 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
35 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
36 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
40 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
45 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
47 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
53 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
56 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
59 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
60 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
64 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
65 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
67 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
84 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
91 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
94 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
95 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
96 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
98 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
102 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
106 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
111 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
112 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
114 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
115 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
132 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
148 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
153 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
160 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
163 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
168 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
169 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
172 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
173 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
183 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
184 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
191 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
194 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
205 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
206 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
210 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
212 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
214 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
221 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
222 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
223 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
226 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
3 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
4 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
6 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
7 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
9 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
10 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
11 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
14 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
15 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
16 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
19 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
20 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
24 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
26 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
29 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
30 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
33 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
35 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
36 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
38 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
39 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
41 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
42 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
47 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
50 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
51 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
58 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
60 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
61 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
63 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
64 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
66 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
67 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
70 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
72 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
74 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
75 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
80 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
81 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
82 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
83 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
84 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
86 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
87 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
88 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
89 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
90 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
91 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
94 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
95 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
96 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
97 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
98 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
99 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
101 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
102 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
103 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
104 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
106 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
107 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
108 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
109 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
110 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
112 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
113 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
114 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
115 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
123 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
125 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
129 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
130 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
131 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
132 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
133 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
134 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
136 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
137 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
141 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
144 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
145 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
146 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
147 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
148 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
150 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
153 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
155 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
157 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
158 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
160 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
161 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
162 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
164 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
172 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
173 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
174 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
177 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
180 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
183 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
184 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
185 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
186 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
188 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
192 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
193 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
194 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
195 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
196 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
197 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
200 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
202 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
205 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
206 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
208 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
209 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
210 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
215 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
217 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
218 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
219 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
221 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
224 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
226 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Star egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.