p, 2019 december 06. @ 13:26 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. B

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

B


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 B 0 : 1 - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 24
Tipp Hazai Nyer

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

B

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 100% (1/1)
Második 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
3 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
4 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
5 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
7 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
8 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
10 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
11 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
12 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
15 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
19 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
23 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
26 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
27 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
28 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
29 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
30 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
34 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
38 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
39 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
40 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
42 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
43 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
44 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
45 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
46 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
47 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
49 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
51 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
52 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
55 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
56 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
57 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
58 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
59 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
60 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
61 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
62 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
63 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
64 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
66 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
67 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
68 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
70 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
72 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
73 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
74 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
75 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
76 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
77 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
78 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
80 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
82 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
83 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
84 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
85 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
86 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
87 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
88 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
90 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
91 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
92 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
93 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
94 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
95 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
96 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
98 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
99 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
100 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
101 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
102 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
103 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
105 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
106 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
107 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
109 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
113 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
114 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
115 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
116 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
117 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
118 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
119 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
120 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
121 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
122 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
123 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
125 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
126 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
127 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
129 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
131 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
132 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
134 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
135 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
136 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
137 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
138 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
139 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
140 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
141 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
142 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
143 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
144 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
146 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
147 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
148 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
151 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
152 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
153 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
154 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
155 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
156 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
158 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
160 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
163 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
164 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
166 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
167 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
168 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
169 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
171 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
172 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
174 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
181 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
182 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
185 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
186 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
187 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
189 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
190 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
192 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
193 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
194 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
196 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
198 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
199 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
200 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
203 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
204 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
205 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
206 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
207 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
208 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
210 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
211 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
212 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
214 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
215 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
216 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
217 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
218 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
219 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
220 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
223 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
224 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
2 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
10 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
12 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
15 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
19 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
36 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
39 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
42 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
43 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
53 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
55 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
58 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
60 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
72 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
74 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
76 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
80 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
86 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
96 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
97 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
103 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
104 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
105 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
108 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
115 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
123 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
130 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
135 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
136 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
140 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
145 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
146 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
149 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
152 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
153 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
161 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
165 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
167 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
169 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
172 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
176 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
178 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
186 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
187 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
193 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
199 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
200 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
207 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
209 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
213 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
217 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
221 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
225 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
5 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
6 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
7 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
8 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
10 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
11 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
13 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
14 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
15 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
16 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
19 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
22 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
23 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
24 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
28 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
30 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
31 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
32 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
34 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
35 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
38 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
39 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
40 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
41 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
42 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
44 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
49 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
50 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
51 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
54 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
55 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
60 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
63 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
70 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
73 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
74 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
76 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
77 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
79 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
80 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
81 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
83 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
84 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
85 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
86 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
89 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
94 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
97 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
98 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
99 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
100 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
101 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
102 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
103 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
105 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
108 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
111 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
112 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
113 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
115 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
119 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
120 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
121 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
124 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
125 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
126 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
127 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
128 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
130 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
133 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
134 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
135 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
136 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
138 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
140 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
142 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
143 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
144 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
145 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
147 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
148 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
149 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
150 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
151 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
152 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
154 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
155 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
156 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
159 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
161 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
163 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
169 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
170 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
171 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
173 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
175 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
178 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
179 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
180 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
183 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
184 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
185 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
187 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
190 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
191 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
192 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
193 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
194 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
197 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
199 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
200 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
201 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
202 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
204 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
205 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
208 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
213 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
214 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
215 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
220 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
221 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
223 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
224 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
226 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és B egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.