v, 2020 január 26. @ 08:02 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Rud

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Rud


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Harichovce 1 : 3 Rud - - -
2 2019.08.28 Rud 1 : 3 Podbrezova 19.00 10.83 1.06


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Rud

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 2 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 12.5% (1/8)
Második 87.5% (7/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
2 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
3 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
4 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
7 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
8 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
9 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
10 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
12 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
14 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
15 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
16 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
17 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
18 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
20 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
21 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
22 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
25 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
26 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
27 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
28 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
29 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
30 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
32 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
33 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
34 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
36 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
37 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
38 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
44 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
48 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
49 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
50 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
51 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
52 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
53 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
54 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
55 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
58 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
60 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
61 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
62 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
63 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
64 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
66 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
67 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
68 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
69 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
70 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
71 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
73 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
74 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
75 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
77 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
78 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
81 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
82 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
83 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
84 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
85 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
86 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
87 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
89 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
92 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
93 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
95 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
98 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
99 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
101 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
102 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
104 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
105 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
106 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
107 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
109 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
110 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
111 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
113 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
114 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
117 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
118 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
121 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
122 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
123 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
124 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
125 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
126 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
128 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
129 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
130 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
131 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
134 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
136 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
137 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
138 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
139 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
140 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
141 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
142 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
143 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
145 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
147 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
148 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
149 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
150 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
151 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
152 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
153 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
154 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
155 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
157 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
160 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
161 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
163 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
164 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
165 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
166 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
167 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
169 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
170 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
171 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
172 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
173 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
175 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
176 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
177 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
178 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
179 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
180 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
182 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
184 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
191 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
192 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
193 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
196 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
198 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
200 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
202 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
203 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
204 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
205 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
206 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
207 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
209 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
211 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
214 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
215 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
216 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
218 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
219 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
220 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
221 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
222 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
223 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
225 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
226 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
3 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
7 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
9 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
11 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
15 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
16 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
24 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
27 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
32 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
37 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
39 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
45 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
50 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
53 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
54 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
55 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
68 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
70 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
74 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
84 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
86 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
96 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
97 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
99 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
104 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
106 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
111 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
113 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
114 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
115 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
116 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
129 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
136 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
141 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
146 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
148 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
152 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
153 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
154 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
155 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
157 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
164 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
165 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
169 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
173 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
177 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
181 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
184 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
199 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
210 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
212 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
215 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
219 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
221 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
6 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
7 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
8 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
9 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
10 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
11 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
12 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
13 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
14 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
15 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
18 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
19 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
21 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
23 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
25 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
26 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
27 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
28 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
32 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
33 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
35 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
37 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
39 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
40 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
41 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
42 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
45 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
46 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
49 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
50 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
51 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
53 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
56 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
57 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
60 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
61 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
63 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
66 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
68 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
69 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
70 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
71 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
73 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
74 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
78 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
79 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
80 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
84 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
85 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
86 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
87 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
88 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
90 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
91 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
94 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
95 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
97 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
100 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
104 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
106 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
107 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
108 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
109 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
111 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
112 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
113 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
116 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
117 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
119 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
121 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
122 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
123 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
129 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
130 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
131 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
136 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
137 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
138 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
139 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
140 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
141 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
143 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
144 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
145 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
147 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
149 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
152 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
153 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
154 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
155 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
156 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
158 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
159 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
160 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
161 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
162 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
163 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
164 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
165 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
166 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
167 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
168 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
169 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
173 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
178 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
179 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
181 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
183 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
185 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
187 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
188 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
189 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
190 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
191 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
192 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
195 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
196 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
199 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
202 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
203 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
205 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
206 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
209 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
212 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
213 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
214 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
216 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
217 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
219 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
225 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Rud egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.