szo, 2020 február 22. @ 08:33 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Horn

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Horn


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dru 1 : 2 Horn - - -
2 2019.08.14 Horn 2 : 1 Galanta - - -
3 2019.09.11 Horn 2 : 4 Skalica MFK 32.50 12.50 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Horn

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (4/12)
Második 66.67% (8/12)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
2 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
3 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
6 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
11 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
12 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
13 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
14 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
16 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
17 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
18 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
19 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
20 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
21 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
23 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
25 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
26 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
28 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
29 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
31 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
33 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
34 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
35 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
36 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
37 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
38 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
39 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
41 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
42 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
45 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
46 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
49 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
50 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
51 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
52 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
53 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
54 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
55 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
57 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
59 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
61 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
63 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
64 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
65 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
66 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
67 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
68 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
69 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
71 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
73 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
76 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
79 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
80 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
81 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
82 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
84 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
86 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
89 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
91 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
92 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
93 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
95 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
97 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
98 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
99 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
101 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
102 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
103 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
104 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
105 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
108 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
110 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
111 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
112 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
115 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
116 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
117 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
118 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
122 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
123 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
126 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
127 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
128 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
129 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
130 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
131 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
132 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
133 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
135 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
136 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
137 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
138 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
140 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
141 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
142 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
143 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
145 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
146 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
148 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
149 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
150 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
152 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
153 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
156 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
157 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
158 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
162 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
163 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
164 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
165 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
166 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
167 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
168 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
169 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
172 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
174 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
176 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
177 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
178 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
181 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
182 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
183 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
184 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
185 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
186 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
187 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
189 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
190 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
191 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
193 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
194 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
196 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
197 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
199 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
200 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
201 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
202 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
203 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
205 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
206 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
207 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
208 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
209 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
210 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
211 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
212 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
213 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
214 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
215 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
216 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
217 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
218 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
219 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
221 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
223 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
224 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
225 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
226 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
4 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
7 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
17 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
21 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
23 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
30 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
31 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
39 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
43 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
47 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
54 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
58 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
62 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
63 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
66 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
70 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
71 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
72 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
74 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
82 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
88 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
101 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
108 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
109 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
111 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
123 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
124 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
125 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
130 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
131 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
132 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
140 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
143 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
146 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
148 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
153 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
157 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
167 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
169 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
170 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
171 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
180 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
184 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
187 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
188 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
195 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
201 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
202 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
206 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
213 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
217 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
220 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
225 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
2 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
3 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
4 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
5 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
7 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
8 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
12 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
14 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
19 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
20 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
21 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
23 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
25 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
27 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
28 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
29 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
30 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
33 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
35 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
36 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
37 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
38 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
39 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
40 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
43 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
44 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
45 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
47 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
48 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
50 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
51 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
52 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
53 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
54 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
55 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
56 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
58 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
59 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
63 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
71 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
73 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
75 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
76 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
77 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
79 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
80 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
83 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
85 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
86 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
88 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
91 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
92 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
94 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
95 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
96 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
99 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
101 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
102 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
103 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
104 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
105 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
106 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
107 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
109 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
113 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
117 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
123 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
124 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
126 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
127 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
128 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
130 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
133 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
135 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
136 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
138 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
139 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
141 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
143 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
147 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
148 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
151 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
152 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
153 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
156 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
157 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
158 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
159 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
160 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
163 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
166 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
167 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
168 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
169 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
170 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
172 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
174 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
176 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
177 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
179 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
180 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
182 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
183 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
184 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
185 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
187 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
188 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
191 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
196 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
197 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
199 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
201 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
202 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
204 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
206 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
207 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
210 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
211 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
213 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
214 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
216 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
220 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
222 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
224 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
226 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Horn egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.