k, 2019 november 19. @ 18:42 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Bansk

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Bansk


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Hontianske Nemce 1 : 0 Bansk 2.16 4.38 2.71


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 24
Tipp Hazai Nyer

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Bansk

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
2 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
3 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
4 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
5 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
6 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
8 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
10 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
11 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
12 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
13 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
14 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
15 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
16 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
18 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
19 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
22 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
23 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
24 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
25 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
26 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
27 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
28 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
29 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
30 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
31 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
32 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
33 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
35 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
36 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
37 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
38 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
39 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
40 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
41 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
43 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
44 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
47 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
48 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
49 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
51 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
52 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
54 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
55 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
58 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
59 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
62 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
63 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
65 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
66 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
67 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
68 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
69 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
71 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
74 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
75 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
77 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
78 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
79 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
80 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
81 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
82 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
84 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
85 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
86 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
88 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
94 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
95 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
98 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
99 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
100 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
102 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
104 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
105 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
107 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
108 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
109 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
110 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
111 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
112 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
114 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
115 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
116 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
117 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
120 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
121 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
122 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
123 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
124 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
125 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
127 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
128 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
129 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
131 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
132 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
135 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
136 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
137 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
138 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
140 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
141 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
142 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
143 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
145 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
146 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
148 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
150 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
151 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
153 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
155 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
156 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
158 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
160 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
161 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
162 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
163 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
164 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
165 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
166 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
172 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
173 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
176 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
177 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
178 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
179 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
180 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
181 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
182 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
183 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
188 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
189 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
190 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
191 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
193 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
194 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
195 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
196 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
197 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
198 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
199 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
201 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
202 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
203 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
205 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
206 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
209 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
210 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
211 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
212 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
213 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
215 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
216 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
217 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
219 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
220 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
221 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
223 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
224 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
225 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
226 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
7 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
8 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
10 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
14 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
15 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
17 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
18 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
19 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
36 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
38 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
39 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
44 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
51 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
54 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
56 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
57 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
58 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
60 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
63 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
66 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
68 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
78 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
80 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
91 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
101 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
107 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
109 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
111 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
115 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
119 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
121 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
123 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
125 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
128 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
134 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
137 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
142 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
144 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
147 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
153 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
156 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
161 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
168 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
170 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
175 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
179 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
183 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
184 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
190 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
197 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
201 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
213 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
214 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
215 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
220 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
224 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
226 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
4 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
7 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
8 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
11 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
12 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
13 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
14 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
17 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
19 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
21 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
22 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
24 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
26 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
32 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
33 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
34 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
36 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
39 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
40 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
42 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
43 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
44 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
46 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
47 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
48 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
49 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
50 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
52 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
54 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
56 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
57 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
58 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
59 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
61 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
62 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
63 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
64 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
65 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
66 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
67 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
68 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
69 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
70 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
75 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
76 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
83 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
84 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
85 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
88 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
90 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
91 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
92 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
93 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
94 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
97 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
99 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
101 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
103 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
104 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
105 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
106 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
107 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
108 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
112 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
115 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
116 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
117 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
118 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
120 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
121 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
122 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
124 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
127 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
132 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
134 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
136 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
137 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
138 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
139 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
140 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
141 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
142 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
145 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
146 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
148 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
149 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
150 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
152 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
154 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
156 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
158 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
161 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
164 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
168 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
169 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
171 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
172 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
174 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
177 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
179 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
181 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
183 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
186 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
187 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
189 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
191 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
192 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
195 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
196 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
197 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
198 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
199 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
201 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
204 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
209 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
210 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
213 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
214 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
215 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
217 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
218 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
219 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
220 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
221 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
223 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
224 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
225 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
226 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Bansk egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.