szo, 2020 február 22. @ 20:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Demjata

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Demjata


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Demjata 8 : 1 Fintice - - -
2 2019.08.21 Demjata 1 : 2 4.20 4.97 1.53


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 12
Tipp Hazai Nyer

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Demjata

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 4.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (3/12)
Második 75% (9/12)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
2 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
3 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
5 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
6 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
7 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
9 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
10 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
11 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
13 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
14 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
15 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
17 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
18 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
19 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
20 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
21 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
23 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
24 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
25 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
26 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
27 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
29 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
31 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
34 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
35 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
36 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
37 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
38 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
39 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
40 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
41 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
42 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
43 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
44 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
45 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
46 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
47 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
48 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
49 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
50 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
51 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
52 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
53 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
54 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
56 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
57 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
60 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
61 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
62 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
63 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
64 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
65 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
66 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
67 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
69 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
70 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
71 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
73 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
74 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
75 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
77 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
78 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
81 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
84 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
86 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
87 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
89 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
90 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
91 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
93 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
94 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
95 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
98 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
99 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
101 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
102 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
103 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
104 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
106 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
107 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
108 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
110 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
112 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
114 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
115 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
117 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
118 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
121 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
123 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
125 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
128 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
133 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
134 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
135 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
137 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
138 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
140 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
141 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
142 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
143 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
145 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
146 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
147 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
148 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
150 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
151 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
152 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
153 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
154 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
155 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
156 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
158 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
159 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
160 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
163 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
164 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
165 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
166 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
167 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
168 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
169 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
173 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
176 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
177 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
178 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
179 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
181 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
182 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
185 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
186 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
187 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
188 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
189 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
192 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
196 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
199 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
200 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
201 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
202 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
203 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
205 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
206 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
209 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
210 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
212 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
214 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
216 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
217 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
218 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
219 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
220 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
221 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
222 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
224 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
226 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
6 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
7 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
9 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
15 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
18 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
22 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
23 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
26 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
27 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
34 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
40 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
43 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
45 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
46 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
50 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
52 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
71 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
75 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
77 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
82 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
83 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
85 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
90 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
92 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
94 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
98 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
99 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
102 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
103 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
114 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
115 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
125 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
133 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
141 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
142 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
148 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
157 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
161 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
163 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
169 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
170 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
171 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
178 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
181 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
185 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
186 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
187 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
190 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
192 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
193 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
194 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
202 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
208 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
210 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
213 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
217 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
223 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
2 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
3 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
6 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
7 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
10 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
15 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
16 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
17 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
20 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
21 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
22 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
23 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
24 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
25 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
26 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
27 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
28 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
29 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
34 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
37 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
38 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
39 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
40 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
44 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
47 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
48 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
49 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
50 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
51 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
53 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
57 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
59 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
60 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
61 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
67 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
69 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
70 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
73 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
74 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
76 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
77 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
80 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
82 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
83 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
85 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
86 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
89 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
91 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
92 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
94 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
95 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
96 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
97 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
98 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
99 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
100 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
101 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
102 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
103 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
111 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
112 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
113 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
115 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
118 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
119 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
120 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
121 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
122 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
124 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
125 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
127 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
128 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
129 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
131 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
132 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
133 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
134 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
135 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
138 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
139 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
141 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
143 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
145 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
146 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
148 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
149 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
151 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
152 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
160 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
161 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
162 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
163 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
166 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
167 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
168 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
169 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
170 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
172 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
173 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
174 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
175 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
177 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
178 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
179 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
180 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
181 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
184 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
189 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
190 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
192 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
193 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
194 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
195 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
196 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
200 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
203 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
204 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
207 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
208 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
209 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
210 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
211 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
213 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
214 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
215 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
216 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
218 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
223 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
224 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
225 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Demjata egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.