cs, 2020 február 20. @ 18:23 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Sl

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Sl


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Ge 1 : 4 Sl - - -
2 2019.08.21 Medzev 1 : 2 Sl 2.79 4.40 2.09
3 2019.09.10 Sl 2 : 1 (p) Michalovce 14.25 9.46 1.09
4 2019.10.09 Sl 0 : 3 Dolná Ždaňa Sokol 15.44 8.31 1.11


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -24
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Sl

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 0% (0/4) 100% (4/4)
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 3 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 75% (3/4)
Döntetlen 75% (3/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 35.71% (5/14)
Második 57.14% (8/14)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
2 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
3 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
4 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
6 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
7 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
8 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
9 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
11 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
12 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
16 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
17 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
20 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
21 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
22 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
23 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
24 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
25 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
26 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
28 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
30 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
31 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
32 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
33 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
36 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
39 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
42 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
43 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
44 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
45 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
46 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
47 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
48 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
49 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
51 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
52 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
53 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
57 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
60 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
61 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
62 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
64 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
65 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
68 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
69 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
70 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
72 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
73 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
76 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
77 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
79 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
80 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
82 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
84 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
86 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
87 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
88 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
89 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
90 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
92 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
93 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
95 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
96 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
97 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
98 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
100 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
101 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
103 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
104 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
105 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
106 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
107 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
108 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
109 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
110 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
111 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
112 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
113 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
114 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
115 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
116 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
117 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
118 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
119 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
120 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
122 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
123 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
125 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
126 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
129 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
130 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
131 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
133 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
134 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
135 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
136 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
137 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
138 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
139 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
140 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
141 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
143 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
144 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
145 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
147 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
148 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
149 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
151 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
154 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
155 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
156 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
157 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
158 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
159 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
160 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
161 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
163 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
164 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
165 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
167 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
168 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
170 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
171 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
172 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
173 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
174 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
176 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
177 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
178 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
180 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
181 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
182 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
183 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
184 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
185 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
186 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
187 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
188 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
190 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
192 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
194 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
199 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
201 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
202 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
204 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
205 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
207 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
209 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
210 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
212 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
213 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
214 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
215 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
216 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
217 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
220 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
221 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
223 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
224 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
3 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
4 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
13 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
14 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
22 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
25 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
29 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
34 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
36 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
37 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
41 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
43 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
51 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
52 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
53 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
54 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
57 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
67 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
77 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
78 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
92 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
93 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
96 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
97 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
102 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
104 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
107 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
110 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
113 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
116 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
120 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
121 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
122 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
141 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
147 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
151 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
152 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
154 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
157 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
159 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
163 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
167 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
168 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
170 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
172 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
180 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
183 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
188 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
197 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
204 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
210 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
211 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
216 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
217 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
220 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
221 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
225 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
226 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
4 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
5 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
8 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
10 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
11 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
13 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
14 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
15 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
16 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
17 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
19 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
23 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
24 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
25 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
26 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
27 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
28 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
31 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
33 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
34 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
35 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
36 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
37 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
39 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
40 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
41 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
45 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
47 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
48 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
49 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
52 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
53 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
55 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
56 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
57 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
59 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
60 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
62 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
63 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
66 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
67 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
68 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
71 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
72 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
73 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
76 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
77 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
80 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
82 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
85 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
87 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
90 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
92 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
93 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
94 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
95 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
97 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
98 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
104 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
106 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
107 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
108 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
115 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
116 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
117 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
118 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
119 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
120 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
123 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
124 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
127 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
129 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
130 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
131 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
137 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
138 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
139 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
140 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
141 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
143 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
144 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
145 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
146 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
147 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
150 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
151 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
152 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
153 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
154 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
155 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
157 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
158 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
159 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
160 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
161 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
163 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
164 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
165 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
168 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
169 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
170 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
171 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
172 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
180 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
182 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
186 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
187 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
188 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
189 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
190 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
192 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
193 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
194 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
198 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
200 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
201 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
202 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
203 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
204 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
207 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
210 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
212 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
214 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
215 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
216 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
217 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
218 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
219 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
221 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Sl egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.