cs, 2020 július 02. @ 21:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Stre

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Stre


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Vr 1 : 4 Stre 3.25 4.40 1.91
2 2019.08.14 Stre 5 : 0 Tvrdo - - -
3 2019.09.11 Stre 1 : 10 Banská Bystrica 33.50 12.25 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Stre

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 3.67
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 2 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 52.38% (11/21)
Második 47.62% (10/21)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
2 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
4 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
5 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
6 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
7 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
8 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
9 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
10 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
13 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
14 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
16 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
17 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
19 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
20 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
21 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
22 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
23 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
24 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
25 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
27 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
30 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
31 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
32 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
34 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
35 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
37 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
38 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
39 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
41 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
42 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
43 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
45 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
47 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
48 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
49 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
50 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
51 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
53 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
54 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
55 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
56 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
57 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
58 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
59 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
60 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
63 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
64 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
65 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
66 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
67 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
68 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
69 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
70 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
71 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
73 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
74 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
77 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
78 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
79 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
80 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
81 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
82 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
83 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
84 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
85 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
86 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
87 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
89 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
90 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
91 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
92 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
93 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
94 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
95 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
96 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
97 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
99 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
100 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
101 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
102 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
103 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
104 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
106 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
107 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
110 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
113 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
115 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
116 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
118 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
120 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
121 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
122 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
124 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
125 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
126 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
129 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
131 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
132 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
134 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
135 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
136 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
138 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
139 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
140 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
142 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
144 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
147 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
148 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
151 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
153 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
155 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
158 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
159 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
160 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
162 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
163 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
164 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
165 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
167 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
168 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
170 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
171 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
172 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
173 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
175 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
177 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
178 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
179 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
180 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
182 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
183 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
184 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
185 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
189 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
190 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
191 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
193 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
194 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
195 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
196 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
197 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
198 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
199 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
200 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
201 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
202 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
205 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
206 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
207 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
208 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
210 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
211 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
213 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
216 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
217 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
218 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
219 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
220 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
221 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
224 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
226 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
8 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
11 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
13 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
16 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
20 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
26 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
30 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
36 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
38 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
40 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
45 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
47 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
49 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
51 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
55 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
56 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
57 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
63 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
66 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
70 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
73 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
75 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
76 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
77 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
100 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
105 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
107 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
113 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
114 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
116 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
119 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
123 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
125 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
128 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
129 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
132 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
140 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
143 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
144 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
155 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
163 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
170 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
171 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
177 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
180 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
186 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
191 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
193 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
199 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
200 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
207 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
210 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
214 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
215 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
216 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
223 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
224 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
2 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
5 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
6 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
9 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
11 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
12 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
14 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
16 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
18 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
19 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
20 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
21 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
24 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
26 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
27 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
28 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
30 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
32 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
33 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
36 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
41 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
45 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
46 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
48 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
49 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
50 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
51 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
52 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
54 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
55 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
56 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
57 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
58 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
59 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
63 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
67 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
68 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
69 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
70 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
73 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
74 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
75 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
77 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
78 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
79 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
80 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
81 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
82 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
86 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
90 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
91 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
95 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
96 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
98 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
99 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
103 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
104 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
106 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
107 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
109 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
113 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
114 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
116 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
117 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
118 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
120 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
121 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
123 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
124 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
125 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
126 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
127 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
128 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
129 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
130 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
132 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
140 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
141 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
142 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
144 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
145 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
148 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
149 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
150 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
151 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
152 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
154 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
155 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
157 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
158 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
161 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
162 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
163 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
164 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
165 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
167 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
168 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
170 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
172 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
173 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
174 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
175 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
177 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
178 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
190 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
191 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
192 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
193 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
195 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
196 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
197 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
198 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
199 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
200 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
201 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
202 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
203 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
204 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
209 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
210 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
213 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
215 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
216 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
218 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
223 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
224 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
225 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
226 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Stre egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.