sze, 2019 november 20. @ 07:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Be

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Be


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Be 2 : 3 Tatran Chlebnice 3.73 4.57 1.75


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 24
Tipp Hazai Nyer

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Be

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
3 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
4 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
5 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
7 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
8 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
9 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
10 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
11 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
14 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
15 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
16 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
17 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
18 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
19 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
20 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
22 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
23 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
24 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
26 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
27 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
29 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
30 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
31 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
32 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
33 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
34 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
35 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
36 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
37 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
38 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
40 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
41 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
42 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
44 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
45 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
46 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
47 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
48 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
49 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
51 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
52 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
53 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
54 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
56 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
58 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
59 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
60 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
61 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
62 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
63 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
65 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
69 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
70 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
71 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
73 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
74 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
75 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
76 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
78 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
79 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
80 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
82 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
83 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
84 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
85 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
86 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
87 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
88 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
89 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
91 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
92 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
94 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
95 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
96 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
97 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
98 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
99 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
100 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
101 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
103 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
104 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
106 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
107 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
108 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
109 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
110 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
112 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
113 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
114 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
116 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
117 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
121 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
123 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
124 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
126 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
127 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
130 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
132 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
137 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
140 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
141 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
142 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
145 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
148 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
150 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
151 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
152 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
153 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
154 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
155 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
156 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
157 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
158 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
160 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
161 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
163 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
164 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
167 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
168 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
169 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
170 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
171 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
173 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
174 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
175 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
177 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
178 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
179 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
182 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
183 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
184 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
185 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
186 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
187 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
188 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
190 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
191 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
192 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
194 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
195 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
196 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
197 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
199 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
200 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
204 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
205 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
207 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
208 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
209 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
210 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
211 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
212 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
215 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
219 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
221 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
223 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
225 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
226 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
14 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
17 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
18 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
32 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
33 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
34 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
38 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
40 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
56 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
61 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
63 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
64 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
67 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
75 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
84 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
87 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
93 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
95 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
99 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
103 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
105 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
108 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
111 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
113 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
122 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
129 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
132 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
137 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
145 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
146 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
151 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
158 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
160 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
166 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
167 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
171 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
176 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
178 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
180 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
181 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
182 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
188 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
189 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
193 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
196 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
197 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
203 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
212 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
215 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
221 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
224 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
2 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
3 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
7 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
9 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
12 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
14 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
18 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
21 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
28 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
29 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
31 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
33 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
34 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
36 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
37 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
38 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
39 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
40 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
42 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
43 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
44 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
47 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
50 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
51 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
53 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
55 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
56 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
57 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
58 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
60 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
61 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
62 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
64 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
67 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
69 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
70 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
71 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
72 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
75 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
77 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
79 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
80 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
81 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
83 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
85 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
86 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
87 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
90 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
92 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
93 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
95 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
96 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
99 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
100 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
101 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
102 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
103 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
104 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
105 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
106 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
107 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
108 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
109 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
110 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
111 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
112 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
116 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
119 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
120 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
121 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
124 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
127 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
128 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
129 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
130 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
131 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
134 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
137 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
138 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
141 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
142 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
143 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
144 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
145 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
148 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
151 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
152 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
153 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
156 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
157 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
158 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
159 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
160 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
161 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
162 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
168 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
170 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
171 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
172 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
173 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
176 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
178 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
179 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
181 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
182 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
184 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
185 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
186 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
190 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
191 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
192 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
193 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
195 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
196 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
198 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
199 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
200 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
201 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
203 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
206 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
207 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
208 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
212 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
213 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
216 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
217 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
218 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
220 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
221 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
222 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
224 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
225 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
226 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Be egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.