k, 2019 november 19. @ 20:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Tatran Chlebnice

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Tatran Chlebnice


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Be 2 : 3 Tatran Chlebnice 3.73 4.57 1.75
2 2019.08.14 Tatran Chlebnice 1 : 2 Oravsk 2.00 4.31 2.77


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Tatran Chlebnice

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (2/8)
Második 75% (6/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
3 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
4 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
5 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
6 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
9 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
10 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
12 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
13 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
14 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
15 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
16 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
17 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
18 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
24 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
25 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
28 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
29 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
30 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
31 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
33 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
34 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
35 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
38 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
39 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
41 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
43 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
44 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
45 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
46 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
47 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
48 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
49 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
51 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
52 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
53 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
54 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
55 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
57 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
58 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
60 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
61 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
62 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
63 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
64 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
65 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
68 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
69 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
70 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
72 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
73 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
75 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
76 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
78 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
79 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
81 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
82 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
84 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
86 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
87 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
88 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
89 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
90 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
91 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
92 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
93 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
95 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
96 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
98 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
101 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
102 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
103 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
104 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
105 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
106 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
107 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
108 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
109 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
111 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
116 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
117 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
119 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
120 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
122 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
123 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
124 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
125 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
126 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
127 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
129 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
130 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
131 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
132 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
134 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
135 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
137 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
138 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
139 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
140 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
141 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
142 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
144 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
145 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
148 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
149 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
150 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
152 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
153 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
154 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
155 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
156 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
158 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
159 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
160 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
162 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
163 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
164 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
167 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
168 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
170 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
171 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
174 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
175 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
176 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
184 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
185 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
186 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
187 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
188 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
189 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
191 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
192 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
193 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
195 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
196 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
198 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
199 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
200 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
201 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
202 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
203 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
205 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
206 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
207 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
208 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
209 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
210 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
211 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
213 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
214 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
215 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
216 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
218 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
219 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
220 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
221 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
222 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
223 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
224 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
9 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
14 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
20 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
22 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
23 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
31 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
36 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
38 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
40 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
41 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
50 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
60 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
68 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
75 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
76 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
81 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
85 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
86 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
90 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
92 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
96 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
98 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
100 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
102 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
104 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
115 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
130 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
131 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
134 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
135 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
137 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
139 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
141 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
143 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
147 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
151 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
152 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
155 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
166 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
177 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
189 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
195 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
196 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
200 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
201 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
208 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
209 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
210 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
215 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
216 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
223 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
224 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
225 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
2 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
4 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
8 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
9 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
10 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
12 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
13 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
15 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
17 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
18 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
20 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
22 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
23 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
24 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
25 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
26 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
29 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
31 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
32 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
33 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
36 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
37 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
39 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
41 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
42 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
43 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
45 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
49 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
50 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
51 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
54 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
56 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
57 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
60 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
61 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
63 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
65 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
69 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
70 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
71 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
73 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
74 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
75 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
76 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
77 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
79 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
80 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
83 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
85 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
88 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
91 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
92 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
97 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
98 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
99 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
101 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
102 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
105 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
106 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
107 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
112 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
113 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
114 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
115 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
121 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
122 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
123 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
125 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
126 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
127 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
128 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
129 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
130 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
131 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
133 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
134 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
135 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
137 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
138 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
139 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
142 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
144 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
145 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
146 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
147 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
148 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
149 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
150 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
152 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
153 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
154 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
155 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
162 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
163 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
164 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
165 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
168 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
170 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
171 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
172 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
173 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
174 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
175 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
178 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
182 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
183 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
185 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
186 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
188 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
189 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
192 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
195 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
197 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
199 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
201 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
202 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
204 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
205 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
207 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
210 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
216 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
217 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
218 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
221 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
222 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
223 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
224 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
225 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
226 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Tatran Chlebnice egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.