p, 2020 július 03. @ 15:23 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Maria Huta Gelnica

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Maria Huta Gelnica


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1  2019.07.21 Gelnica - : - Maria Huta Gelnica - - -
2  2019.08.14 Maria Huta Gelnica - : - Spi - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 24
Tipp Hazai Nyer

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Maria Huta Gelnica

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
2 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
3 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
6 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
7 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
9 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
10 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
11 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
13 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
14 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
15 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
17 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
18 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
19 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
20 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
21 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
22 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
23 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
24 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
25 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
26 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
27 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
28 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
30 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
31 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
33 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
34 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
35 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
37 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
38 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
39 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
40 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
41 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
42 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
43 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
44 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
46 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
47 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
48 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
49 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
50 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
51 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
52 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
53 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
54 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
56 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
57 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
60 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
61 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
62 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
63 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
64 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
66 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
67 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
68 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
69 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
70 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
72 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
74 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
75 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
76 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
77 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
78 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
79 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
81 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
83 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
85 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
86 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
87 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
88 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
89 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
90 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
91 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
93 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
94 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
95 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
96 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
97 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
98 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
99 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
100 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
101 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
102 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
103 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
104 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
107 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
108 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
109 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
112 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
113 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
114 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
115 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
116 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
117 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
120 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
122 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
129 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
130 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
131 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
132 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
134 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
137 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
140 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
141 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
142 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
143 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
144 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
145 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
146 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
147 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
148 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
151 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
152 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
154 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
155 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
156 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
158 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
159 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
160 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
161 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
163 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
164 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
165 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
166 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
167 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
168 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
173 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
175 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
176 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
177 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
178 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
179 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
180 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
183 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
184 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
185 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
186 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
187 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
188 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
189 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
192 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
195 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
196 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
198 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
199 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
200 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
201 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
202 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
203 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
205 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
209 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
211 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
213 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
214 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
216 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
217 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
219 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
220 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
222 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
224 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
225 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
226 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
6 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
10 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
19 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
20 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
21 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
22 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
34 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
37 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
39 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
42 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
44 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
45 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
49 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
54 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
71 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
72 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
76 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
79 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
80 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
81 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
82 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
83 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
91 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
100 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
101 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
103 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
109 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
111 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
112 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
124 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
133 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
139 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
142 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
143 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
145 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
154 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
155 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
159 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
168 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
169 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
174 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
176 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
181 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
183 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
185 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
186 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
191 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
192 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
193 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
199 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
207 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
208 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
211 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
220 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
222 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
2 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
6 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
9 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
16 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
19 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
20 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
21 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
23 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
25 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
26 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
28 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
34 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
36 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
38 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
40 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
43 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
44 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
45 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
47 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
48 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
49 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
52 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
54 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
57 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
58 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
59 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
60 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
61 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
66 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
67 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
68 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
69 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
71 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
72 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
73 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
74 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
76 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
78 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
79 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
80 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
82 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
83 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
84 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
85 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
87 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
88 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
90 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
91 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
92 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
94 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
97 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
98 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
100 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
101 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
103 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
107 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
108 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
109 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
110 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
115 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
116 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
117 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
118 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
119 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
120 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
122 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
126 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
127 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
129 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
131 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
132 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
133 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
136 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
139 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
140 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
142 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
144 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
145 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
147 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
148 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
149 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
150 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
156 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
159 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
161 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
163 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
164 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
165 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
166 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
167 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
168 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
169 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
171 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
172 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
173 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
174 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
177 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
178 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
179 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
181 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
184 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
188 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
189 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
191 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
193 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
194 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
195 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
196 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
200 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
203 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
204 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
207 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
210 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
211 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
212 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
213 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
215 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
216 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
217 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
222 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
223 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
224 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
226 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Maria Huta Gelnica egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.