v, 2020 szeptember 27. @ 17:26 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Radzovce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.02 Mel 2 : 0 Trenčianske Stankovce - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Radzovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Radzovce 0 : 3 Hajn - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 50% (1/2)

Radzovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
3 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
4 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
5 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
6 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
7 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
8 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
10 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
11 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
12 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
13 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
14 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
15 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
16 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
17 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
19 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
20 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
21 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
22 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
23 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
25 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
26 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
34 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
35 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
36 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
40 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
41 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
44 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
45 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
46 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
47 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
48 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
49 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
51 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
52 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
53 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
54 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
60 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
61 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
62 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
63 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
64 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
65 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
66 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
67 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
68 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
69 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
70 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
71 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
72 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
73 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
74 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
75 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
77 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
78 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
80 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
81 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
82 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
83 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
84 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
87 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
88 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
89 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
90 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
91 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
92 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
93 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
94 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
95 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
96 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
98 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
99 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
100 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
102 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
103 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
105 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
106 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
107 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
108 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
109 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
111 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
115 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
116 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
118 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
119 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
120 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
121 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
122 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
123 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
124 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
125 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
126 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
129 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
130 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
132 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
133 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
136 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
137 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
138 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
139 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
140 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
141 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
142 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
143 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
145 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
148 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
149 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
151 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
154 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
155 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
156 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
157 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
158 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
159 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
161 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
163 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
167 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
169 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
170 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
171 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
172 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
173 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
174 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
175 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
178 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
180 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
182 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
183 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
184 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
185 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
186 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
189 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
190 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
191 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
192 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
194 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
195 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
196 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
197 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
198 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
199 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
200 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
201 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
204 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
205 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
206 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
207 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
208 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
212 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
214 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
216 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
217 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
218 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
220 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
221 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
222 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
223 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
224 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
225 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
226 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
228 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
229 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
4 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
6 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
8 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
18 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
22 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
42 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
45 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
49 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
56 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
60 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
62 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
67 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
68 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
71 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
74 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
87 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
94 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
101 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
112 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
114 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
122 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
134 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
137 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
140 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
143 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
144 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
149 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
156 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
159 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
164 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
173 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
174 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
176 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
177 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
179 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
181 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
194 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
200 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
202 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
204 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
208 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
212 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
225 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
227 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
229 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
230 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
4 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
6 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
8 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
10 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
11 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
13 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
14 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
15 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
16 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
17 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
19 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
21 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
22 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
23 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
24 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
26 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
29 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
31 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
33 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
34 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
36 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
37 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
38 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
39 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
41 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
42 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
44 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
46 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
47 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
48 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
49 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
50 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
53 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
55 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
57 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
60 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
62 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
64 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
66 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
68 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
70 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
73 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
74 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
75 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
76 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
77 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
79 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
81 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
83 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
85 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
90 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
92 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
93 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
94 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
95 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
97 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
98 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
99 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
101 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
103 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
104 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
106 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
109 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
111 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
112 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
113 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
114 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
115 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
116 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
120 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
121 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
122 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
123 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
126 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
127 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
130 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
131 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
133 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
134 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
135 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
139 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
141 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
145 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
146 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
147 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
148 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
149 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
151 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
153 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
158 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
159 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
161 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
162 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
164 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
165 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
167 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
168 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
169 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
170 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
171 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
174 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
176 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
178 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
179 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
180 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
181 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
184 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
185 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
188 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
189 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
191 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
193 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
195 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
197 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
198 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
200 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
201 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
205 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
206 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
209 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
210 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
211 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
212 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
214 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
215 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
216 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
222 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
224 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
227 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
228 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Radzovce egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.