h, 2019 október 21. @ 00:09 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Str

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Str


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Jasenov 3 : 4 Str - - -
2 2019.08.28 Spartak Medzilaborce 1 : 0 Str - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -4
Teljes 8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Str

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
3 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
4 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
5 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
6 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
7 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
8 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
10 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
11 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
14 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
15 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
16 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
18 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
19 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
20 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
21 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
23 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
24 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
25 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
27 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
28 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
29 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
31 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
32 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
33 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
34 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
36 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
37 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
38 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
40 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
41 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
42 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
49 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
50 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
51 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
53 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
54 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
55 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
57 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
58 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
61 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
62 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
63 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
66 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
67 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
68 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
71 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
73 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
74 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
77 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
78 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
79 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
80 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
81 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
82 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
84 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
85 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
86 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
87 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
88 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
91 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
92 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
93 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
95 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
96 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
97 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
98 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
99 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
100 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
101 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
104 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
105 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
106 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
108 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
109 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
110 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
111 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
112 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
115 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
116 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
118 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
119 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
121 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
122 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
123 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
124 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
128 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
132 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
133 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
134 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
135 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
136 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
137 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
141 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
143 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
144 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
145 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
146 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
149 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
150 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
151 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
152 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
153 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
154 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
155 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
156 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
157 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
159 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
160 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
161 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
162 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
163 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
164 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
166 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
167 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
168 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
169 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
170 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
171 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
172 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
173 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
175 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
176 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
177 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
178 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
179 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
180 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
181 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
182 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
184 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
185 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
187 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
188 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
189 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
192 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
193 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
195 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
196 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
198 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
199 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
202 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
207 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
208 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
209 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
210 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
211 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
212 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
213 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
214 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
217 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
219 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
220 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
221 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
222 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
223 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
224 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
225 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
226 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
2 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
9 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
13 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
14 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
16 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
17 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
24 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
25 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
26 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
34 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
43 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
59 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
62 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
72 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
80 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
81 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
82 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
87 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
93 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
94 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
102 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
103 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
106 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
112 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
115 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
118 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
124 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
127 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
138 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
141 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
142 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
149 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
154 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
156 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
159 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
171 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
172 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
173 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
179 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
184 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
186 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
190 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
193 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
194 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
198 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
200 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
201 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
202 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
203 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
210 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
219 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
222 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
2 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
5 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
6 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
7 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
8 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
9 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
10 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
13 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
14 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
15 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
16 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
17 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
18 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
19 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
20 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
21 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
22 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
23 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
25 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
27 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
28 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
30 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
33 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
37 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
40 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
42 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
44 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
45 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
46 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
49 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
50 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
54 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
56 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
57 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
59 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
60 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
63 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
64 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
65 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
66 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
67 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
69 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
72 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
73 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
74 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
76 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
77 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
78 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
80 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
88 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
94 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
95 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
97 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
99 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
100 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
102 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
104 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
105 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
107 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
110 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
111 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
113 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
114 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
115 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
118 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
121 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
123 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
124 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
127 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
128 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
129 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
130 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
133 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
135 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
136 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
137 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
138 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
140 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
141 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
143 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
147 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
148 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
149 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
150 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
152 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
153 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
154 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
155 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
159 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
160 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
161 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
165 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
167 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
171 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
172 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
173 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
174 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
175 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
177 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
178 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
181 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
182 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
183 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
184 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
186 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
188 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
190 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
191 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
195 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
196 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
198 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
199 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
200 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
204 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
205 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
208 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
209 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
210 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
216 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
217 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
218 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
222 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
223 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
224 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
226 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Str egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.