v, 2020 január 26. @ 06:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Tvrdo

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Tvrdo


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ni 0 : 4 Tvrdo - - -
2 2019.08.14 Stre 5 : 0 Tvrdo - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -4
Teljes 8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Tvrdo

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 55.56% (5/9)
Második 44.44% (4/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
3 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
4 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
5 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
6 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
7 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
8 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
9 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
10 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
11 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
12 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
13 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
14 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
16 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
17 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
18 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
19 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
20 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
21 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
22 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
24 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
25 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
27 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
28 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
29 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
30 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
31 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
32 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
33 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
34 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
35 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
38 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
39 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
40 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
42 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
43 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
44 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
45 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
47 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
48 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
51 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
53 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
55 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
56 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
60 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
61 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
62 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
63 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
65 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
67 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
73 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
74 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
75 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
77 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
78 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
79 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
82 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
85 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
86 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
88 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
90 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
91 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
92 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
93 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
95 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
96 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
97 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
98 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
99 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
103 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
104 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
105 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
106 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
108 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
109 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
110 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
111 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
112 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
113 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
115 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
116 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
117 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
119 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
120 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
121 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
122 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
123 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
125 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
128 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
129 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
130 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
131 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
132 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
133 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
140 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
142 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
145 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
146 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
147 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
149 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
150 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
154 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
157 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
159 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
160 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
161 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
163 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
164 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
167 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
168 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
169 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
170 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
171 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
173 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
174 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
176 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
177 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
178 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
179 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
180 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
181 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
183 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
184 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
185 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
187 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
188 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
189 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
190 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
191 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
192 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
194 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
195 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
196 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
197 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
198 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
199 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
200 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
203 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
204 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
205 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
206 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
207 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
208 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
209 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
210 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
211 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
212 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
213 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
214 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
218 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
219 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
220 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
221 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
222 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
224 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
225 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
3 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
11 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
22 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
27 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
33 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
34 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
42 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
47 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
55 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
56 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
57 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
63 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
64 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
67 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
71 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
72 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
78 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
80 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
87 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
94 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
96 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
98 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
108 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
110 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
112 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
120 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
122 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
128 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
133 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
139 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
145 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
148 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
154 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
157 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
159 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
163 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
166 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
172 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
185 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
186 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
191 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
195 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
196 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
198 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
205 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
207 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
211 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
212 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
214 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
221 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
223 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
226 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
3 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
4 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
5 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
7 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
8 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
10 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
13 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
14 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
15 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
18 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
19 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
21 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
22 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
24 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
27 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
28 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
31 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
32 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
33 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
34 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
35 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
36 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
38 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
46 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
47 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
48 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
50 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
51 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
53 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
54 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
56 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
57 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
58 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
59 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
61 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
65 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
66 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
67 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
70 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
74 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
77 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
78 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
80 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
82 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
83 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
85 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
87 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
88 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
91 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
92 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
94 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
95 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
96 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
97 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
98 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
100 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
101 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
102 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
103 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
104 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
105 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
108 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
109 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
113 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
116 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
117 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
120 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
121 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
122 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
123 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
125 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
128 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
129 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
131 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
132 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
133 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
134 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
135 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
136 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
137 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
139 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
140 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
143 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
145 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
149 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
151 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
152 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
153 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
154 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
159 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
160 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
162 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
163 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
164 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
165 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
173 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
174 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
178 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
180 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
181 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
185 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
187 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
188 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
190 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
191 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
194 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
195 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
196 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
197 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
198 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
199 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
200 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
201 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
203 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
204 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
205 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
207 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
208 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
209 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
210 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
211 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
212 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
213 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
214 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
215 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
221 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
223 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
224 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
225 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Tvrdo egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.