v, 2020 január 26. @ 05:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. B

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

B


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.04 Slovensk 1 : 0 (p) B 5.10 4.60 1.50


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 24
Tipp Hazai Nyer

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

B

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
2 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
3 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
4 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
7 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
8 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
9 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
10 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
11 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
12 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
14 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
15 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
16 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
17 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
18 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
21 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
22 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
23 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
24 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
26 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
27 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
28 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
29 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
31 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
32 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
34 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
36 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
37 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
39 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
41 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
42 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
45 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
47 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
48 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
49 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
50 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
51 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
52 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
59 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
62 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
63 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
64 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
65 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
66 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
67 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
68 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
69 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
72 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
74 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
75 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
76 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
77 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
79 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
80 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
81 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
82 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
83 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
84 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
86 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
88 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
89 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
90 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
92 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
93 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
96 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
97 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
98 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
99 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
100 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
101 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
102 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
103 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
105 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
106 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
107 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
109 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
110 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
111 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
112 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
113 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
115 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
116 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
117 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
118 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
120 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
122 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
123 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
124 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
125 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
126 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
127 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
128 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
129 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
131 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
132 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
135 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
136 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
137 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
138 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
139 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
140 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
141 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
142 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
143 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
144 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
145 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
146 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
148 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
149 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
150 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
151 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
152 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
153 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
154 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
156 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
157 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
159 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
160 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
161 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
163 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
164 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
166 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
167 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
170 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
172 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
175 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
176 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
178 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
179 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
180 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
181 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
182 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
184 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
188 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
190 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
191 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
192 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
193 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
194 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
195 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
197 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
198 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
199 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
206 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
207 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
210 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
211 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
212 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
214 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
215 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
217 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
218 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
220 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
221 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
222 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
223 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
224 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
225 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
4 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
8 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
9 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
10 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
12 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
21 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
23 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
29 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
32 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
39 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
42 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
46 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
54 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
55 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
57 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
60 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
66 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
69 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
71 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
75 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
83 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
87 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
98 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
102 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
106 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
109 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
112 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
117 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
119 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
122 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
126 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
127 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
128 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
129 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
131 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
147 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
150 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
155 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
156 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
166 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
167 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
168 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
169 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
170 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
171 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
174 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
176 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
178 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
179 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
183 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
188 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
189 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
192 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
213 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
218 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
220 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
222 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
2 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
3 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
5 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
6 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
7 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
8 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
21 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
22 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
23 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
24 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
26 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
27 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
29 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
30 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
33 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
34 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
35 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
36 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
38 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
41 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
42 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
43 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
46 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
49 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
54 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
56 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
57 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
58 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
61 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
64 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
66 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
68 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
69 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
72 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
73 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
76 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
77 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
79 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
81 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
82 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
83 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
84 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
85 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
87 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
90 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
94 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
95 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
96 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
98 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
100 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
102 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
103 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
104 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
106 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
107 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
109 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
110 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
111 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
112 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
113 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
115 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
117 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
118 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
119 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
123 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
124 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
125 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
127 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
128 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
131 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
132 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
134 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
137 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
138 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
144 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
145 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
146 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
147 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
150 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
151 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
152 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
153 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
154 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
156 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
158 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
159 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
160 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
161 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
162 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
163 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
166 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
167 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
169 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
170 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
172 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
173 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
175 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
176 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
177 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
178 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
179 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
180 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
181 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
183 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
186 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
188 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
194 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
196 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
198 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
199 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
202 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
203 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
205 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
206 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
209 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
210 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
213 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
215 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
216 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
217 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
219 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
221 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
224 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és B egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.