k, 2019 november 19. @ 19:12 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Kaln

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Kaln


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.07 Kaln 3 : 2 Blava Jaslovské Bohunice 1.21 6.50 8.63
2 2019.08.20 Kol 5 : 1 Kaln 3.72 4.16 1.72


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 12
Tipp Hazai Nyer

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Kaln

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.50
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 1 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 54.55% (6/11)
Második 45.45% (5/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
2 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
3 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
4 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
5 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
6 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
10 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
11 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
12 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
14 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
16 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
17 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
18 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
20 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
21 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
23 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
24 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
27 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
28 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
29 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
32 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
33 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
35 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
36 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
37 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
38 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
39 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
40 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
41 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
47 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
49 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
52 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
53 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
54 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
55 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
56 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
57 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
58 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
59 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
62 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
64 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
65 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
68 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
69 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
70 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
71 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
72 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
73 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
76 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
78 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
81 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
83 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
84 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
85 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
86 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
87 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
88 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
89 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
90 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
92 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
95 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
96 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
97 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
98 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
99 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
100 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
101 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
102 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
103 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
105 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
106 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
107 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
108 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
109 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
112 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
113 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
115 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
116 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
117 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
118 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
120 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
124 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
125 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
126 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
127 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
128 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
129 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
130 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
131 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
132 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
133 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
134 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
136 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
138 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
139 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
140 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
141 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
142 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
143 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
145 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
148 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
150 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
151 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
152 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
153 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
155 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
156 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
157 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
159 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
161 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
164 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
165 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
166 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
168 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
169 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
170 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
171 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
175 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
177 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
178 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
179 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
180 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
181 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
182 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
184 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
185 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
186 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
188 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
191 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
194 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
195 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
196 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
198 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
199 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
200 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
202 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
203 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
206 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
207 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
208 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
209 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
210 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
211 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
212 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
214 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
215 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
216 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
217 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
218 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
219 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
221 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
222 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
223 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
224 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
225 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
226 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
8 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
9 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
14 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
17 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
22 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
24 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
29 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
33 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
41 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
44 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
51 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
52 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
54 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
55 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
66 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
68 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
72 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
82 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
85 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
87 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
91 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
92 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
99 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
105 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
106 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
109 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
115 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
116 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
117 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
122 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
124 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
133 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
138 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
141 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
144 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
149 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
153 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
155 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
157 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
160 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
167 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
179 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
180 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
184 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
191 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
202 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
205 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
207 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
213 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
222 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
223 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
224 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
2 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
3 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
8 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
9 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
10 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
11 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
12 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
13 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
14 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
15 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
19 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
20 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
21 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
22 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
25 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
27 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
28 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
29 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
30 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
33 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
37 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
41 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
42 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
43 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
44 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
45 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
47 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
48 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
50 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
51 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
53 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
54 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
56 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
57 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
58 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
61 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
62 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
63 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
64 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
67 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
68 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
72 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
75 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
81 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
82 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
84 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
85 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
87 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
88 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
89 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
92 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
94 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
96 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
97 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
98 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
99 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
102 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
105 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
107 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
110 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
112 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
113 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
114 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
115 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
117 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
118 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
119 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
122 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
123 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
125 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
129 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
132 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
134 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
135 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
137 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
138 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
139 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
140 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
141 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
142 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
144 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
146 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
148 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
149 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
151 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
153 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
154 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
155 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
156 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
157 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
159 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
161 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
162 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
163 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
164 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
165 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
166 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
167 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
168 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
175 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
178 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
181 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
184 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
185 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
186 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
188 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
190 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
193 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
197 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
200 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
201 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
202 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
204 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
206 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
207 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
208 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
209 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
211 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
213 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
214 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
216 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
217 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
218 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
220 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
223 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Kaln egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.