sze, 2020 február 19. @ 12:29 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Partiz

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Partiz


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pova 1 : 8 Partiz - - -
2 2019.08.14 Partiz 4 : 0 Belu 7.35 4.42 1.39
3 2019.09.25 Partiz 3 : 6 Mal - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Partiz

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 7.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 45.45% (10/22)
Második 54.55% (12/22)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
2 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
4 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
5 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
6 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
7 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
8 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
9 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
10 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
11 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
13 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
15 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
16 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
17 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
23 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
24 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
27 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
28 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
29 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
30 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
31 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
32 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
36 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
38 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
40 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
41 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
42 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
43 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
44 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
45 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
46 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
47 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
48 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
49 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
50 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
52 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
53 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
54 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
55 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
56 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
58 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
60 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
61 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
62 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
63 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
64 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
65 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
67 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
68 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
69 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
73 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
74 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
75 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
76 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
78 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
79 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
81 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
84 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
85 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
87 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
88 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
90 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
91 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
93 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
94 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
95 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
96 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
97 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
98 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
99 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
101 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
102 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
104 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
105 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
107 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
108 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
109 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
111 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
112 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
115 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
116 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
117 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
118 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
119 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
120 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
122 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
123 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
126 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
127 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
128 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
129 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
130 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
131 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
132 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
134 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
137 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
138 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
139 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
140 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
141 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
142 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
143 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
144 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
145 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
148 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
150 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
152 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
153 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
154 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
155 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
156 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
157 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
160 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
161 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
163 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
164 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
165 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
166 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
167 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
168 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
169 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
170 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
171 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
174 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
175 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
180 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
184 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
185 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
188 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
190 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
192 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
193 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
195 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
196 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
197 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
198 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
199 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
200 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
201 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
203 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
204 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
205 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
206 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
207 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
208 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
210 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
211 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
212 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
213 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
216 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
217 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
218 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
219 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
220 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
221 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
222 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
225 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
226 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
5 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
9 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
10 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
14 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
20 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
22 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
25 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
33 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
36 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
39 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
41 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
42 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
50 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
56 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
63 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
71 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
73 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
74 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
85 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
86 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
89 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
95 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
96 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
98 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
103 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
104 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
105 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
117 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
127 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
130 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
134 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
135 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
136 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
137 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
138 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
144 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
145 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
153 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
154 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
166 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
173 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
188 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
193 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
197 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
201 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
203 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
210 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
211 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
215 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
217 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
223 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
224 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
225 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
2 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
6 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
8 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
9 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
10 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
12 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
13 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
15 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
17 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
20 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
21 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
22 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
23 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
24 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
25 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
28 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
31 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
32 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
33 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
35 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
37 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
38 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
39 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
42 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
44 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
45 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
49 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
50 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
51 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
54 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
56 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
57 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
60 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
61 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
63 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
67 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
69 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
71 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
72 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
73 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
74 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
75 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
76 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
78 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
79 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
80 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
83 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
85 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
88 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
92 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
95 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
97 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
98 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
100 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
101 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
102 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
103 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
108 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
110 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
112 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
114 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
117 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
119 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
120 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
121 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
124 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
125 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
126 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
127 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
128 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
129 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
130 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
131 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
133 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
134 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
136 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
138 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
139 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
142 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
143 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
145 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
146 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
147 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
148 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
149 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
150 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
151 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
152 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
153 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
154 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
155 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
158 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
162 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
164 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
165 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
167 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
168 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
170 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
171 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
172 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
173 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
174 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
175 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
176 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
178 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
182 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
184 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
186 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
187 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
188 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
191 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
193 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
195 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
198 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
200 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
201 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
202 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
204 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
205 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
211 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
215 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
216 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
219 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
220 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
221 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
222 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
223 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
224 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
225 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
226 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Partiz egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.