sze, 2019 november 20. @ 07:44 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Belu

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Belu


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Slovan Brvni 0 : 2 Belu - - -
2 2019.08.14 Partiz 4 : 0 Belu 7.35 4.42 1.39


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -4
Teljes 8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Belu

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
2 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
3 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
4 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
5 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
6 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
7 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
8 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
9 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
12 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
13 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
14 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
15 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
16 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
18 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
21 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
22 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
23 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
24 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
25 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
26 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
27 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
28 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
29 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
30 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
31 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
33 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
35 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
37 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
38 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
39 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
41 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
42 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
45 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
46 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
47 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
49 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
50 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
51 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
52 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
53 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
54 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
55 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
56 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
58 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
59 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
61 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
64 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
67 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
68 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
69 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
70 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
72 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
73 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
74 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
76 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
77 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
80 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
81 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
82 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
83 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
85 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
86 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
89 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
90 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
92 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
93 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
96 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
97 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
98 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
100 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
101 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
102 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
103 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
104 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
105 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
110 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
111 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
114 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
115 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
116 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
117 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
118 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
119 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
120 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
121 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
123 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
125 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
128 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
135 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
136 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
138 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
139 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
140 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
141 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
142 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
143 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
146 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
147 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
149 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
151 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
152 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
153 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
155 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
156 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
157 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
158 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
159 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
160 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
162 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
163 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
164 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
165 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
166 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
168 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
169 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
170 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
172 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
173 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
174 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
175 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
176 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
179 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
181 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
183 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
185 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
186 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
187 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
188 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
189 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
191 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
192 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
194 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
196 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
197 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
199 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
200 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
201 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
202 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
203 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
204 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
206 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
207 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
209 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
211 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
212 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
213 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
214 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
215 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
216 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
217 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
218 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
219 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
220 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
222 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
223 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
226 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
2 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
10 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
12 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
17 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
23 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
25 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
29 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
33 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
38 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
39 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
42 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
45 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
53 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
54 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
75 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
76 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
79 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
83 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
87 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
96 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
100 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
106 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
108 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
109 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
115 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
116 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
126 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
132 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
140 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
146 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
151 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
153 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
154 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
155 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
156 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
157 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
165 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
169 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
185 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
187 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
188 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
191 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
193 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
199 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
202 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
206 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
208 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
209 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
214 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
216 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
218 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
219 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
4 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
7 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
8 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
9 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
10 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
12 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
13 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
14 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
16 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
17 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
20 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
21 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
22 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
23 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
24 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
25 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
26 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
27 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
29 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
30 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
31 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
32 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
33 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
34 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
35 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
38 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
39 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
40 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
41 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
42 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
43 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
45 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
49 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
51 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
52 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
57 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
58 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
60 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
61 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
64 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
68 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
70 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
72 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
73 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
74 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
75 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
76 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
78 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
79 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
80 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
81 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
84 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
86 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
87 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
88 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
89 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
90 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
91 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
92 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
100 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
101 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
107 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
108 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
109 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
110 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
112 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
113 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
117 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
119 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
120 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
121 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
122 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
124 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
127 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
128 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
129 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
130 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
131 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
132 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
135 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
136 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
137 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
140 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
143 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
144 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
145 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
148 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
149 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
151 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
152 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
153 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
154 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
158 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
160 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
162 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
163 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
164 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
165 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
167 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
168 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
169 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
173 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
175 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
178 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
182 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
183 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
185 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
186 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
187 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
188 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
189 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
190 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
191 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
193 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
194 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
195 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
197 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
198 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
199 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
202 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
210 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
211 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
213 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
215 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
216 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
219 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
224 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
226 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Belu egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.