sze, 2020 június 03. @ 07:41 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Ružomberok

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Ružomberok


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 0 : 6 Ružomberok - - -
3 2019.09.10 Martin 0 : 2 Ružomberok 7.53 5.74 1.25
4 2019.09.25 Mlados 2 : 6 Ružomberok 7.73 5.85 1.26
1/8 2019.10.30 Senica SH 1 : 2 (p) Ružomberok 3.15 3.22 2.16
1/4 2020.03.04 Sereď 0 : 2 Ružomberok 2.89 3.20 2.32
1/2  2020.06.17 Dunajská Streda - : - Ružomberok - - -
1/2  2020.06.24 Ružomberok - : - Dunajská Streda - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 60
Teljes Teljesitmény grafikon 60

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -48
Teljes -36
Tipp Hazai Veszít

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Ružomberok

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 40% (2/5) 60% (3/5) 80% (4/5) 20% (1/5)
Teljes 40% (2/5) 60% (3/5) 80% (4/5) 20% (1/5)
Nullára
Nyereség 60% (3/5)
Vereség 0% (0/5)

Nyerési küszöb
1 gól 20% (1/5)
2 vagy több gól 80% (4/5)

Rúgott gól/játék 3.60
Kapott gól/játék 0.60
Gól/játék 4.20
Nem kapott gólt 60% (3/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (5/5) 40% (2/5)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 80% (4/5) 100% (5/5)
Döntetlen 20% (1/5) 0% (0/5)
Elveszitett 0% (0/5) 0% (0/5)

Gólok száma félidőkben
Első 47.62% (10/21)
Második 47.62% (10/21)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
3 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
4 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
5 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
7 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
8 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
9 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
10 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
11 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
12 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
13 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
15 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
16 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
18 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
20 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
21 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
22 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
23 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
24 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
25 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
26 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
29 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
30 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
32 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
35 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
39 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
40 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
42 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
43 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
44 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
46 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
47 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
50 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
51 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
53 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
54 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
55 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
57 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
58 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
59 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
60 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
61 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
62 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
65 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
67 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
68 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
69 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
70 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
72 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
73 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
74 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
75 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
76 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
77 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
80 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
81 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
82 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
84 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
85 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
86 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
87 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
88 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
89 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
90 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
91 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
93 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
95 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
97 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
98 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
99 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
103 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
104 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
105 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
106 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
107 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
108 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
109 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
110 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
111 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
117 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
119 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
121 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
123 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
124 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
125 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
126 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
127 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
128 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
129 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
130 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
132 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
133 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
134 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
135 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
136 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
138 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
139 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
141 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
142 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
143 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
144 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
146 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
147 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
148 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
150 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
151 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
153 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
154 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
155 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
156 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
157 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
158 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
159 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
160 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
162 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
164 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
165 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
166 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
167 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
168 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
169 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
170 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
171 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
173 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
174 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
176 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
177 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
179 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
181 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
182 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
184 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
185 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
186 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
187 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
188 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
190 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
195 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
196 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
197 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
198 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
199 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
200 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
201 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
202 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
203 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
204 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
206 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
208 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
209 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
211 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
212 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
213 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
215 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
218 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
219 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
220 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
221 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
222 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
223 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
224 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
225 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
226 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
4 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
5 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
9 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
12 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
13 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
15 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
21 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
23 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
25 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
26 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
30 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
47 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
51 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
53 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
60 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
68 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
69 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
70 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
74 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
80 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
81 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
83 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
90 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
95 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
97 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
99 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
102 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
106 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
112 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
114 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
123 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
125 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
128 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
129 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
131 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
139 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
141 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
145 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
158 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
159 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
160 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
161 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
171 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
174 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
178 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
181 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
182 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
186 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
187 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
188 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
189 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
190 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
192 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
200 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
210 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
215 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
216 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
221 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
225 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
2 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
3 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
4 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
5 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
6 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
7 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
8 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
9 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
11 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
12 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
14 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
16 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
19 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
21 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
24 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
25 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
28 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
30 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
31 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
32 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
34 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
36 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
37 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
38 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
39 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
40 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
43 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
45 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
46 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
47 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
49 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
50 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
52 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
53 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
54 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
55 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
57 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
60 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
62 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
63 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
65 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
66 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
75 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
80 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
81 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
83 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
84 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
86 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
88 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
91 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
92 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
93 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
94 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
97 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
98 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
100 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
101 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
102 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
103 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
106 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
109 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
110 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
112 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
114 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
115 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
116 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
117 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
118 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
120 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
123 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
124 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
125 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
126 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
128 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
129 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
130 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
131 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
135 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
136 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
137 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
140 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
141 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
142 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
145 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
147 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
148 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
153 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
154 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
157 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
158 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
159 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
160 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
161 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
162 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
164 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
165 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
166 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
169 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
170 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
171 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
173 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
174 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
177 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
178 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
183 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
184 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
185 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
187 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
189 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
191 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
192 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
196 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
197 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
200 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
204 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
205 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
206 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
207 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
210 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
211 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
212 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
213 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
214 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
215 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
216 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
219 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
220 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
221 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
222 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
223 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
225 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Ružomberok egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.