cs, 2020 július 02. @ 20:25 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Trenčín

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Trenčín


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Tisovec 1 : 8 Trenčín 27.50 17.50 1.01
3 2019.09.10 1 : 5 Trenčín 24.00 18.50 1.02
4 2019.09.25 Košice FC 2 : 3 (p) Trenčín 5.50 3.90 1.54
1/8 2019.10.30 Trenčín 4 : 0 Skalica MFK 1.33 4.89 7.39
1/4 2020.03.04 Trenčín 2 : 3 (p) Slovan Bratislava 3.39 3.73 1.92


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -12
Tipp Hazai Veszít

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Trenčín

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 0% (0/5) 100% (5/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Nullára
Nyereség 20% (1/5)
Vereség 0% (0/5)

Nyerési küszöb
1 gól 20% (1/5)
2 vagy több gól 60% (3/5)

Rúgott gól/játék 4.40
Kapott gól/játék 1.40
Gól/játék 5.80
Nem kapott gólt 20% (1/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 2 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (3/3) 100% (3/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 60% (3/5) 80% (4/5)
Döntetlen 20% (1/5) 0% (0/5)
Elveszitett 20% (1/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 31.03% (9/29)
Második 62.07% (18/29)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
3 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
4 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
5 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
6 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
7 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
9 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
10 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
11 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
14 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
16 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
17 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
20 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
22 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
23 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
24 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
25 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
27 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
28 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
29 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
30 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
31 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
35 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
36 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
37 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
38 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
40 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
41 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
42 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
43 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
46 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
47 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
48 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
49 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
51 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
52 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
53 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
54 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
55 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
56 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
57 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
58 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
60 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
61 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
63 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
64 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
65 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
72 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
76 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
77 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
78 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
79 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
81 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
82 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
86 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
87 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
88 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
89 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
91 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
92 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
93 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
95 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
96 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
101 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
102 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
103 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
105 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
106 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
108 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
109 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
110 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
111 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
112 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
113 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
114 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
115 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
116 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
117 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
119 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
120 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
121 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
122 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
123 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
124 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
126 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
127 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
128 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
129 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
130 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
131 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
132 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
133 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
136 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
137 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
138 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
139 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
140 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
141 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
142 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
144 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
145 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
149 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
150 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
151 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
152 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
153 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
155 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
156 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
157 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
158 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
161 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
162 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
163 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
164 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
165 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
166 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
167 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
168 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
169 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
170 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
172 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
173 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
174 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
175 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
176 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
177 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
178 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
179 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
180 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
181 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
182 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
184 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
185 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
186 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
187 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
188 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
189 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
190 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
191 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
192 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
195 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
196 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
197 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
199 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
200 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
202 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
203 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
205 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
206 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
209 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
211 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
215 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
218 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
219 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
220 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
221 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
223 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
225 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
3 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
5 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
16 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
22 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
25 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
30 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
35 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
36 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
38 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
39 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
45 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
47 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
55 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
57 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
61 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
69 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
73 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
81 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
84 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
86 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
97 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
98 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
102 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
116 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
117 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
118 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
125 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
129 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
135 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
137 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
141 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
142 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
145 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
148 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
152 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
160 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
168 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
178 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
183 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
184 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
185 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
186 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
190 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
192 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
194 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
199 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
203 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
210 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
211 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
213 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
217 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
222 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
2 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
3 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
6 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
7 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
9 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
10 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
11 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
13 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
16 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
17 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
19 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
20 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
22 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
23 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
27 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
32 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
35 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
36 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
37 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
39 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
40 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
42 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
43 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
45 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
48 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
49 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
50 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
51 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
53 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
56 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
57 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
58 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
61 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
64 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
67 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
69 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
71 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
72 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
74 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
76 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
77 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
79 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
80 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
81 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
83 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
84 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
85 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
87 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
91 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
92 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
94 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
96 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
98 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
99 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
101 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
104 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
111 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
112 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
116 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
118 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
119 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
120 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
121 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
122 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
123 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
125 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
126 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
127 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
128 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
129 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
131 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
135 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
138 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
139 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
140 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
141 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
142 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
145 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
147 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
149 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
150 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
152 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
153 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
154 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
155 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
160 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
161 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
162 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
165 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
166 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
167 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
169 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
170 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
174 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
175 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
177 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
178 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
180 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
183 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
184 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
185 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
186 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
187 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
188 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
189 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
190 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
191 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
192 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
193 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
194 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
195 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
196 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
197 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
199 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
201 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
203 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
204 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
206 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
210 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
212 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
215 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
218 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
219 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
220 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
221 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
222 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
224 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Trenčín egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.