cs, 2020 július 02. @ 20:48 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Liptovský Mikuláš

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Liptovský Mikuláš


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 N 1 : 6 Liptovský Mikuláš 9.30 6.90 1.21
3 2019.09.10 Predmier 1 : 2 Liptovský Mikuláš 11.38 10.29 1.09
4 2019.09.25 Dru 1 : 7 Liptovský Mikuláš 15.83 10.27 1.08
1/8 2019.10.30 Nitra 3 : 2 Liptovský Mikuláš 1.76 3.85 3.77


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -24
Teljes -12
Tipp Hazai Veszít

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Liptovský Mikuláš

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 4.25
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 0% (0/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (4/4) 100% (4/4)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 47.83% (11/23)
Második 52.17% (12/23)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
6 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
7 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
8 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
9 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
10 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
11 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
12 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
13 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
14 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
16 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
17 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
19 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
20 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
21 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
23 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
24 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
26 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
27 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
28 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
29 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
30 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
31 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
32 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
33 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
34 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
36 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
37 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
38 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
40 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
41 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
43 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
44 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
45 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
46 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
48 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
49 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
52 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
53 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
54 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
56 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
57 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
58 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
60 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
61 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
62 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
63 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
64 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
66 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
67 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
68 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
70 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
72 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
75 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
76 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
79 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
80 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
81 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
82 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
88 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
89 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
91 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
92 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
93 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
95 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
96 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
97 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
99 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
100 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
101 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
103 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
104 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
105 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
106 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
107 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
109 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
110 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
111 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
112 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
113 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
114 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
118 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
119 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
122 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
123 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
124 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
125 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
126 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
127 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
128 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
129 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
130 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
131 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
132 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
134 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
135 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
136 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
137 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
140 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
141 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
144 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
146 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
147 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
148 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
154 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
155 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
157 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
159 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
160 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
161 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
163 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
164 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
165 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
168 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
169 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
171 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
172 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
173 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
175 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
176 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
177 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
178 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
179 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
180 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
181 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
183 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
184 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
185 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
186 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
188 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
190 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
191 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
192 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
193 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
194 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
195 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
198 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
200 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
202 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
203 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
205 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
206 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
208 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
209 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
211 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
212 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
213 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
214 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
216 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
219 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
220 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
221 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
222 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
223 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
224 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
225 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
226 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
3 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
5 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
7 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
9 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
21 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
35 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
36 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
38 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
40 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
41 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
42 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
44 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
48 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
52 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
54 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
57 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
58 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
61 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
68 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
71 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
76 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
95 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
100 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
101 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
106 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
116 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
117 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
120 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
121 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
129 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
130 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
131 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
139 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
141 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
145 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
151 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
153 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
154 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
163 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
167 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
169 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
171 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
172 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
182 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
191 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
192 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
193 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
200 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
204 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
206 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
207 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
210 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
212 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
216 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
218 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
223 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
224 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
4 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
5 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
6 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
8 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
9 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
10 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
11 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
12 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
19 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
20 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
24 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
25 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
27 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
28 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
29 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
31 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
32 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
33 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
34 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
35 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
36 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
41 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
42 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
44 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
45 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
46 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
47 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
49 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
50 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
51 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
52 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
54 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
55 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
56 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
58 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
59 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
61 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
68 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
69 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
70 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
74 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
77 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
78 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
79 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
80 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
81 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
83 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
87 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
88 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
91 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
92 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
94 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
95 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
97 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
100 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
102 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
103 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
104 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
105 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
107 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
108 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
114 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
121 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
122 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
123 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
125 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
126 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
127 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
128 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
129 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
130 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
131 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
132 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
133 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
134 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
135 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
140 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
141 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
142 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
144 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
145 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
148 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
149 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
150 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
151 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
153 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
154 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
155 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
156 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
157 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
161 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
163 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
164 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
165 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
167 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
168 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
170 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
172 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
174 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
175 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
177 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
180 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
182 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
183 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
187 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
188 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
191 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
192 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
195 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
197 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
200 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
201 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
202 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
204 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
205 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
206 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
209 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
210 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
212 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
213 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
214 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
216 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
218 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
221 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
222 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
223 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
224 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Liptovský Mikuláš egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.