cs, 2020 február 20. @ 19:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Vrbové

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Vrbové


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Dru 2 : 1 Vrbové - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 24
Tipp Hazai Nyer

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)

Vrbové

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
4 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
5 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
8 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
10 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
12 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
15 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
16 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
18 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
19 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
20 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
21 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
23 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
24 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
25 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
26 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
27 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
28 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
30 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
32 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
33 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
34 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
35 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
37 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
38 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
39 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
40 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
41 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
42 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
43 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
46 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
47 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
50 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
51 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
52 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
53 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
54 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
55 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
56 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
58 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
61 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
62 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
63 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
64 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
66 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
67 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
70 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
71 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
72 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
73 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
74 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
75 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
76 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
79 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
83 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
87 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
88 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
89 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
90 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
91 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
92 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
93 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
96 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
97 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
99 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
101 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
102 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
103 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
104 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
105 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
106 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
107 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
109 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
111 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
112 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
113 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
115 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
116 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
118 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
119 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
120 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
122 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
123 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
124 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
126 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
127 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
128 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
130 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
131 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
132 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
133 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
134 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
136 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
137 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
138 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
139 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
140 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
142 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
145 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
146 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
147 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
148 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
149 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
150 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
151 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
152 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
153 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
154 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
155 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
158 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
159 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
160 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
161 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
162 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
163 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
164 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
165 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
166 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
167 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
169 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
170 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
172 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
173 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
174 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
175 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
176 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
177 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
178 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
179 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
180 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
182 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
183 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
184 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
185 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
186 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
187 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
188 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
190 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
191 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
194 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
197 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
198 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
199 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
201 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
202 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
203 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
205 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
206 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
207 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
210 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
211 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
213 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
214 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
216 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
217 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
218 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
219 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
220 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
221 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
222 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
224 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
225 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
226 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
21 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
22 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
24 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
28 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
30 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
32 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
34 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
40 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
42 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
44 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
48 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
56 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
58 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
60 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
69 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
73 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
79 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
82 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
84 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
89 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
96 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
97 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
100 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
104 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
109 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
110 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
121 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
127 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
129 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
135 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
138 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
140 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
145 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
146 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
153 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
154 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
157 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
158 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
163 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
176 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
184 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
190 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
193 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
195 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
196 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
197 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
200 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
203 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
205 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
206 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
208 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
210 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
215 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
217 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
223 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
226 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
3 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
4 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
5 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
6 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
8 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
11 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
13 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
14 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
15 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
17 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
18 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
19 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
20 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
22 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
25 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
28 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
29 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
31 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
33 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
34 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
35 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
36 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
37 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
40 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
43 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
46 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
48 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
50 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
52 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
53 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
54 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
55 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
56 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
58 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
59 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
61 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
62 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
63 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
66 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
67 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
69 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
71 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
72 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
76 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
79 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
82 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
83 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
85 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
88 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
91 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
93 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
94 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
96 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
97 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
99 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
100 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
103 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
105 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
106 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
109 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
110 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
111 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
113 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
114 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
117 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
121 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
122 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
123 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
124 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
127 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
129 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
131 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
133 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
134 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
135 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
137 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
138 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
139 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
140 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
141 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
142 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
145 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
146 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
149 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
150 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
151 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
152 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
153 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
160 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
161 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
163 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
164 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
166 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
170 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
172 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
173 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
174 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
176 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
178 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
179 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
180 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
181 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
182 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
185 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
186 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
187 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
188 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
189 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
190 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
193 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
195 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
196 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
198 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
199 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
200 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
201 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
202 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
204 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
205 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
206 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
207 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
208 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
209 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
210 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
212 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
214 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
215 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
218 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
222 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
223 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
224 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Vrbové egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.