v, 2020 szeptember 27. @ 19:34 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce vs. Rača

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Trenčianske Stankovce


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.02 Mel 2 : 0 Trenčianske Stankovce - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Rača


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Vini 2 : 5 Rača 10.00 8.25 1.14
2 2020.08.19 NM 0 : 4 Rača 8.75 8.75 1.15
3 2020.09.16 Rača 0 : 6 Dolná Ždaňa Sokol 11.92 8.47 1.11


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -28
Tipp Hazai Veszít

Trenčianske Stankovce

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 50% (1/2)

Rača

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 2.67
Gól/játék 5.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 29.41% (5/17)
Második 70.59% (12/17)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
2 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
3 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
4 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
5 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
6 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
7 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
8 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
9 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
10 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
11 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
12 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
14 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
16 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
17 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
19 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
21 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
22 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
23 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
24 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
25 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
26 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
27 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
28 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
31 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
32 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
35 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
37 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
38 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
40 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
41 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
43 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
44 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
46 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
47 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
48 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
49 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
53 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
54 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
56 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
57 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
58 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
59 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
60 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
62 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
63 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
66 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
68 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
70 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
71 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
73 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
74 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
76 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
77 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
81 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
82 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
84 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
85 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
86 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
88 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
89 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
93 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
94 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
95 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
96 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
97 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
98 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
101 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
103 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
104 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
105 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
106 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
107 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
110 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
111 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
112 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
113 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
115 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
116 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
117 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
118 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
119 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
120 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
121 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
123 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
124 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
125 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
126 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
127 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
128 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
129 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
130 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
131 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
133 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
134 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
135 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
137 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
138 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
139 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
140 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
141 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
143 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
144 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
147 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
148 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
152 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
153 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
154 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
155 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
157 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
158 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
159 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
161 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
163 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
164 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
165 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
168 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
169 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
170 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
171 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
172 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
173 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
174 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
175 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
176 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
177 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
178 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
181 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
182 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
185 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
186 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
187 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
188 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
190 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
191 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
192 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
193 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
197 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
198 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
199 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
201 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
203 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
205 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
206 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
207 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
208 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
209 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
211 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
212 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
213 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
215 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
217 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
218 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
219 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
220 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
221 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
223 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
224 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
225 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
227 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
228 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
229 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
2 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
5 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
10 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
11 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
31 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
32 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
45 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
51 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
54 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
72 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
83 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
88 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
95 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
105 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
106 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
109 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
111 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
114 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
115 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
120 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
122 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
130 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
133 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
139 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
142 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
145 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
147 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
150 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
153 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
158 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
160 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
163 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
183 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
186 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
187 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
190 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
195 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
212 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
214 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
219 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
220 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
221 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
224 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
227 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
2 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
4 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
6 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
7 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
8 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
9 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
10 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
12 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
13 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
14 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
16 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
17 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
20 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
21 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
23 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
25 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
26 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
27 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
29 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
30 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
33 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
36 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
41 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
42 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
45 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
51 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
53 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
56 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
57 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
59 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
60 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
62 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
63 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
64 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
65 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
70 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
71 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
75 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
76 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
77 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
78 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
79 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
80 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
81 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
84 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
85 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
87 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
88 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
90 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
92 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
93 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
96 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
97 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
99 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
100 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
102 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
105 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
106 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
108 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
109 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
110 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
112 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
113 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
115 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
116 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
118 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
120 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
121 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
126 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
128 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
129 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
131 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
132 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
133 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
135 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
138 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
139 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
143 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
144 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
145 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
146 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
147 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
148 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
149 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
150 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
151 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
152 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
153 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
154 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
155 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
157 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
160 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
165 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
166 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
169 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
171 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
173 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
179 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
180 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
181 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
184 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
185 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
186 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
189 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
190 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
192 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
193 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
195 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
196 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
198 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
202 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
203 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
206 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
207 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
211 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
212 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
213 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
215 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
216 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
218 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
219 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
220 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
221 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
224 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
227 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
228 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
229 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
230 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Trenčianske Stankovce és Rača egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.