k, 2020 június 02. @ 01:30 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

St. Lubovna vs. Dru

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


St. Lubovna


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Tatran 0 : 4 St. Lubovna 2.95 4.50 1.85
2 2019.08.14 Start Hrabu 1 : 3 St. Lubovna 3.66 5.12 1.61
3 2019.09.18 St. Lubovna 2 : 3 Žilina 27.00 18.00 1.01


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Dru


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dru 2 : 3 (p) Kostoln - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 28
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

St. Lubovna

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 4.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 2 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 30.77% (4/13)
Második 69.23% (9/13)

Dru

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 40% (2/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
3 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
4 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
5 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
6 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
7 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
8 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
9 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
10 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
11 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
12 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
13 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
14 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
15 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
17 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
18 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
19 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
20 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
21 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
22 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
23 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
24 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
25 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
27 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
31 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
32 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
34 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
35 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
36 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
37 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
38 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
40 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
41 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
43 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
44 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
45 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
46 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
47 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
48 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
50 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
51 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
53 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
55 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
56 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
58 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
59 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
60 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
61 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
62 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
64 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
65 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
66 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
68 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
69 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
70 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
71 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
72 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
73 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
74 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
75 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
77 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
78 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
79 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
81 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
83 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
85 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
86 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
87 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
89 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
90 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
91 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
95 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
96 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
99 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
100 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
101 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
102 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
103 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
104 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
105 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
108 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
110 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
111 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
112 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
114 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
115 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
116 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
118 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
120 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
121 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
122 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
123 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
124 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
125 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
126 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
128 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
129 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
130 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
131 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
133 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
134 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
135 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
136 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
137 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
138 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
139 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
140 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
143 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
145 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
146 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
147 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
148 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
149 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
150 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
151 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
154 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
155 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
156 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
157 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
158 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
166 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
169 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
170 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
171 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
172 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
174 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
175 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
176 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
178 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
179 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
180 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
184 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
187 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
188 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
189 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
190 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
191 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
192 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
194 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
195 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
196 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
197 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
200 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
203 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
204 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
206 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
207 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
208 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
210 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
211 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
212 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
214 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
215 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
217 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
218 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
219 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
220 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
221 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
222 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
223 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
224 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
225 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
226 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
3 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
4 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
10 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
11 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
13 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
16 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
21 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
22 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
31 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
48 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
52 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
54 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
55 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
56 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
63 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
69 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
72 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
75 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
83 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
100 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
111 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
112 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
118 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
127 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
131 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
140 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
142 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
149 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
151 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
155 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
156 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
163 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
164 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
169 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
172 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
175 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
178 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
179 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
182 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
188 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
193 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
203 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
216 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
217 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
218 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
219 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
220 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
222 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
226 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
4 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
6 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
7 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
9 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
10 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
14 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
15 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
16 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
18 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
19 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
21 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
23 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
29 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
30 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
32 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
34 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
37 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
38 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
40 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
42 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
44 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
45 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
46 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
48 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
51 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
52 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
54 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
55 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
57 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
59 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
60 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
62 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
63 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
65 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
66 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
69 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
71 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
72 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
80 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
81 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
82 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
83 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
86 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
88 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
90 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
91 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
93 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
95 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
97 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
99 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
100 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
102 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
104 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
105 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
106 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
107 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
109 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
111 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
112 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
113 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
114 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
116 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
117 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
118 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
119 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
120 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
122 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
124 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
131 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
133 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
137 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
139 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
140 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
142 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
143 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
144 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
145 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
146 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
149 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
150 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
151 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
152 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
153 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
154 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
157 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
159 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
160 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
162 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
163 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
164 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
165 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
167 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
171 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
172 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
174 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
176 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
178 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
180 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
181 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
182 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
184 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
185 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
186 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
187 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
188 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
189 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
192 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
193 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
194 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
195 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
198 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
199 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
203 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
206 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
210 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
212 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
213 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
215 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
216 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
217 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
219 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
221 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
222 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
224 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
226 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul St. Lubovna és Dru egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.