sze, 2019 szeptember 18. @ 18:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

St. Lubovna vs. Žilina

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


St. Lubovna


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Tatran 0 : 4 St. Lubovna 2.95 4.50 1.85
2 2019.08.14 Start Hrabu 1 : 3 St. Lubovna 3.66 5.12 1.61
3  2019.09.18 St. Lubovna - : - Žilina 27.00 18.00 1.01


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Žilina


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.13 Lipany 0 : 1 Žilina 33.00 16.25 1.02
3  2019.09.18 St. Lubovna - : - Žilina 27.00 18.00 1.01


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes 16
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

St. Lubovna

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)

Rúgott gól/játék 3.50
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 2 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 100% (2/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (2/8)
Második 75% (6/8)

Žilina

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (1/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 100% (1/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
2 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
3 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
5 Dunajsk 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
6 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Partiz 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
9 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
11 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
13 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
15 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
18 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
19 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
22 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
23 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
25 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
26 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
30 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
33 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
34 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
36 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
38 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
40 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
41 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
43 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
44 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
46 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
47 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
50 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
51 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
53 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
54 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Dru 3 2 1 0 9:3 +6 0 1 2 +1
56 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
57 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
58 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
59 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
60 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
61 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
63 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
64 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
65 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
67 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
70 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
71 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
72 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
73 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
74 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
75 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
76 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
77 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
78 Vysok 3 2 1 0 7:2 +5 0 1 2 =1
79 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
81 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
82 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
83 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
85 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
86 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
88 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
89 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
90 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
91 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
92 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
94 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
95 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
97 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
99 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
100 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
101 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
102 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
103 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
106 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
110 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
111 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
113 Nové Mesto 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
114 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
115 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
116 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
117 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
118 Sl 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
119 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
120 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
123 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
125 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
126 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
127 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
128 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
129 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
130 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
132 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
133 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
135 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
136 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
137 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
138 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
139 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
140 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
141 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
142 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
143 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
144 Mlados 3 2 1 0 8:5 +3 0 0 3 =1
145 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
147 Dru 3 3 0 0 10:5 +5 0 1 2 +3
148 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
149 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
151 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
152 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
153 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
154 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
156 Dru 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
157 Spi 3 3 0 0 7:3 +4 0 2 1 +3
158 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
162 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
163 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
164 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
165 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
166 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
167 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
168 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
169 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
171 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
172 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
173 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
178 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
182 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
185 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
187 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
188 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
190 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
191 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
192 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
193 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
194 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
195 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
196 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
198 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
199 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
200 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
201 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
202 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
203 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
204 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
205 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
207 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
208 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
209 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
210 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
211 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
212 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
214 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
215 Trenčianske Stankovce 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
216 Spartak Medzilaborce 3 3 0 0 11:2 +9 0 1 2 +3
217 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
218 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
219 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
223 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
224 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
225 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
12 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Partiz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
19 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
21 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
22 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
30 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
39 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
43 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
45 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
59 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
60 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
68 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
70 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
72 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Sl 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
76 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
80 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
86 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
95 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
99 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
102 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
103 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
105 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
106 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
124 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
129 Dunajsk 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
130 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
136 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
141 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Nové Mesto 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
144 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
146 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
152 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Vysok 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
167 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
169 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Dru 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
179 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
187 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
188 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
194 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
196 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
200 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
207 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
209 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
217 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
220 Spi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
221 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
225 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
2 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
5 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
6 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
8 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
11 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
14 Dunajská Streda 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
15 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
16 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Partiz 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
19 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
21 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
22 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
23 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
27 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
28 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
29 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
31 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
34 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
35 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
37 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
38 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
39 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
41 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
42 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
44 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
45 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
49 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
50 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
51 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
53 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
54 Dru 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
55 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
57 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
59 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
60 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
62 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
67 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
69 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
73 Sl 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
74 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
75 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
76 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
77 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
79 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
80 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
81 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
84 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
85 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
86 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
89 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
92 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
93 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
97 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
98 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
99 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
100 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
101 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
102 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
104 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
105 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
106 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
107 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
111 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
112 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
113 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
121 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
122 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
125 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
126 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
127 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Dunajsk 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
130 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
133 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
134 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
135 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
136 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
137 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
138 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
141 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Nové Mesto 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
143 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
145 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
146 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
148 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
149 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
150 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
151 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
152 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
153 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
154 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
155 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
156 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
157 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
165 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
166 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
168 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
169 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
171 Mlados 3 2 1 0 9:5 +4 0 0 3 =1
172 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
173 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
174 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
176 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
178 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
179 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
181 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
182 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
184 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
186 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
187 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
188 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
191 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
192 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
193 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
194 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
195 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
198 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
200 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
202 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
203 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
205 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
206 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
214 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
215 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
220 Spi 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
221 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
222 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
223 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
224 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
226 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2

Itt láthatod hogyan viszonyul St. Lubovna és Žilina egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.