h, 2019 december 09. @ 00:42 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Nové Mesto vs. Dubnica

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Nové Mesto


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 B 0 : 3 Nové Mesto - - -
2 2019.08.13 Nové Mesto 2 : 1 Dubnica 7.58 4.69 1.33
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66
4 2019.09.25 Nové Mesto 0 : 4 Žilina 18.83 10.42 1.06


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 33

Dubnica


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.13 Nové Mesto 2 : 1 Dubnica 7.58 4.69 1.33


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.08.13 Nové Mesto 2 : 1 Dubnica 7.58 4.69 1.33

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 33
Tipp Hazai Nyer

Nové Mesto

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)

Dubnica

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
2 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
3 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
4 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
5 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
6 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
7 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
9 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
10 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
11 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
12 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
13 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
16 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
17 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
18 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
20 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
21 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
24 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
25 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
26 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
27 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
29 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
30 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
31 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
32 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
33 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
34 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
35 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
36 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
38 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
40 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
41 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
43 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
47 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
50 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
51 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
53 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
54 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
60 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
61 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
63 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
65 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
67 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
68 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
70 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
71 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
73 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
74 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
75 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
77 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
78 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
79 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
80 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
81 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
84 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
85 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
88 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
89 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
92 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
93 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
94 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
96 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
97 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
99 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
100 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
101 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
102 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
103 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
104 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
105 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
106 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
107 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
109 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
110 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
111 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
112 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
115 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
116 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
117 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
118 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
119 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
120 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
121 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
122 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
123 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
124 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
126 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
127 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
128 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
130 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
131 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
133 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
134 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
135 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
137 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
142 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
143 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
144 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
145 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
146 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
147 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
148 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
151 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
153 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
154 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
155 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
156 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
159 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
160 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
162 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
163 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
164 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
165 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
167 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
168 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
170 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
171 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
172 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
174 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
175 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
176 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
178 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
179 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
180 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
181 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
182 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
183 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
184 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
185 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
186 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
188 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
189 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
190 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
191 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
192 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
193 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
195 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
196 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
198 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
199 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
200 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
202 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
208 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
209 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
210 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
211 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
213 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
214 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
215 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
216 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
217 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
218 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
221 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
222 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
223 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
224 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
226 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
2 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
3 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
12 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
13 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
22 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
23 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
25 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
32 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
33 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
40 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
43 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
48 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
55 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
58 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
62 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
64 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
66 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
69 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
70 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
72 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
84 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
86 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
88 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
101 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
102 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
103 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
106 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
110 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
112 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
115 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
121 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
122 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
124 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
130 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
131 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
132 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
148 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
154 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
159 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
164 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
165 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
166 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
169 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
171 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
178 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
181 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
186 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
191 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
195 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
210 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
216 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
221 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
222 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
2 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
3 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
4 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
5 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
7 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
8 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
9 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
17 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
22 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
23 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
25 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
26 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
27 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
29 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
33 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
34 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
35 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
36 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
38 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
39 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
42 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
43 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
44 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
45 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
47 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
48 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
51 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
55 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
56 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
57 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
59 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
61 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
64 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
65 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
66 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
68 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
69 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
71 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
73 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
76 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
77 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
78 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
79 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
80 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
83 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
84 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
86 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
88 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
91 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
93 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
95 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
96 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
99 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
100 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
101 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
102 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
103 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
104 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
106 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
108 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
111 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
113 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
115 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
117 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
118 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
121 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
122 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
125 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
126 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
127 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
128 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
130 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
132 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
133 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
134 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
135 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
139 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
140 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
143 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
147 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
149 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
151 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
153 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
154 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
155 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
156 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
157 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
159 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
162 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
163 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
164 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
165 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
167 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
169 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
172 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
173 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
175 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
176 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
177 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
178 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
180 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
181 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
183 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
185 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
191 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
193 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
194 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
196 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
197 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
199 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
200 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
201 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
203 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
205 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
207 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
208 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
209 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
210 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
212 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
214 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
215 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
216 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
218 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
220 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
221 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
222 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
223 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
224 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
226 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Nové Mesto és Dubnica egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.