szo, 2020 január 18. @ 10:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Lučenec vs. Kom

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Lučenec


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ban 1 : 3 Lučenec - - -
2 2019.08.14 Hajn 3 : 4 Lučenec - - -
3 2019.09.18 Lučenec 0 : 1 Kom 13.02 8.52 1.20


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Kom


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.21 Pr 1 : 2 Kom 24.17 12.92 1.03
3 2019.09.18 Lučenec 0 : 1 Kom 13.02 8.52 1.20
4 2019.09.24 Kom 0 : 2 Nitra 4.84 3.90 1.59


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.18 Lučenec 0 : 1 Kom 13.02 8.52 1.20

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Lučenec

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (8/12)
Második 33.33% (4/12)

Kom

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (3/6)
Második 50% (3/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
2 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
3 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
4 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
5 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
6 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
7 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
8 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
10 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
11 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
12 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
14 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
15 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
17 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
18 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
21 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
24 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
26 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
27 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
28 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
29 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
30 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
31 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
32 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
34 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
35 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
36 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
39 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
40 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
42 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
44 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
45 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
46 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
48 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
49 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
50 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
52 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
53 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
54 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
56 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
57 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
61 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
63 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
65 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
68 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
71 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
72 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
73 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
74 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
75 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
76 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
78 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
79 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
81 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
82 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
83 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
84 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
86 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
87 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
88 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
89 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
91 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
92 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
93 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
94 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
95 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
96 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
97 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
99 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
101 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
103 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
104 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
105 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
106 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
107 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
108 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
109 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
113 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
114 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
116 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
117 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
118 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
119 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
122 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
125 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
126 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
128 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
129 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
130 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
133 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
137 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
140 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
141 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
142 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
143 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
144 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
145 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
146 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
149 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
150 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
152 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
154 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
155 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
156 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
157 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
158 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
159 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
160 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
161 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
162 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
164 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
166 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
167 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
169 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
170 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
172 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
173 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
174 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
176 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
177 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
178 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
180 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
181 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
182 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
184 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
185 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
186 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
187 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
189 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
190 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
191 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
192 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
193 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
195 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
197 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
198 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
199 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
200 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
201 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
202 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
203 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
204 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
205 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
206 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
207 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
208 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
209 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
210 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
213 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
214 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
215 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
216 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
217 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
218 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
219 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
220 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
221 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
223 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
224 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
12 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
17 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
19 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
23 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
24 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
26 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
32 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
34 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
36 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
39 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
43 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
51 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
52 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
55 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
56 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
67 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
74 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
76 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
82 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
83 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
89 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
97 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
98 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
103 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
105 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
110 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
111 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
112 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
122 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
127 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
133 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
135 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
144 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
151 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
154 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
156 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
158 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
164 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
174 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
175 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
182 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
184 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
185 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
187 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
189 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
190 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
193 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
194 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
200 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
203 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
208 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
211 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
213 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
217 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
219 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
220 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
2 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
8 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
10 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
11 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
14 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
15 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
16 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
18 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
19 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
22 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
23 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
24 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
25 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
26 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
27 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
31 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
33 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
34 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
36 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
37 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
38 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
39 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
40 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
41 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
42 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
43 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
44 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
51 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
52 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
53 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
54 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
56 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
59 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
60 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
61 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
62 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
63 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
66 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
67 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
69 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
70 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
71 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
73 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
74 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
75 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
76 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
79 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
80 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
82 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
84 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
86 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
87 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
89 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
90 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
92 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
93 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
102 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
103 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
104 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
105 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
108 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
109 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
110 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
111 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
113 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
114 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
115 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
116 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
118 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
120 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
121 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
122 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
125 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
128 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
130 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
133 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
135 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
136 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
137 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
138 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
142 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
145 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
146 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
149 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
150 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
152 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
154 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
155 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
156 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
157 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
159 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
163 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
164 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
165 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
166 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
168 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
170 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
171 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
174 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
175 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
177 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
183 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
187 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
188 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
189 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
190 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
191 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
192 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
194 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
195 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
196 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
198 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
200 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
203 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
206 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
207 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
212 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
213 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
214 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
215 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
216 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
217 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
221 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
225 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Lučenec és Kom egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.