szo, 2019 december 07. @ 04:37 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Velký Lapáš vs. Nitra

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Velký Lapáš


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Nevidzany 2 : 3 Velký Lapáš 8.85 6.35 1.27
2 2019.08.13 Velký Lapáš 2 : 7 Nitra 17.00 13.75 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Nitra


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.13 Velký Lapáš 2 : 7 Nitra 17.00 13.75 1.05
3 2019.09.10 Ve 0 : 7 Nitra 15.25 11.75 1.08
4 2019.09.24 Kom 0 : 2 Nitra 4.84 3.90 1.59
1/8 2019.10.30 Nitra 3 : 2 Liptovský Mikuláš 1.76 3.85 3.77


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 51

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.08.13 Velký Lapáš 2 : 7 Nitra 17.00 13.75 1.05

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -48
Teljes -35
Tipp Hazai Veszít

Velký Lapáš

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 4.50
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 42.86% (6/14)

Nitra

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)

Rúgott gól/játék 4.75
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 1 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (3/3) 33.33% (1/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 100% (4/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 0% (0/4)

Gólok száma félidőkben
Első 56.52% (13/23)
Második 43.48% (10/23)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
2 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
4 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
5 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
7 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
8 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
10 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
11 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
12 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
13 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
14 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
15 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
16 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
17 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
18 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
20 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
21 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
23 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
24 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
26 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
27 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
28 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
30 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
31 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
33 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
34 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
35 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
38 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
39 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
41 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
45 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
46 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
48 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
49 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
51 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
53 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
54 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
55 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
56 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
57 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
58 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
59 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
60 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
63 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
67 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
68 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
69 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
70 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
71 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
72 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
73 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
74 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
75 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
76 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
77 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
78 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
80 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
82 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
83 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
85 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
86 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
87 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
88 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
90 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
91 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
92 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
94 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
95 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
96 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
97 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
98 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
99 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
101 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
102 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
104 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
105 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
106 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
108 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
109 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
110 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
111 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
112 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
114 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
115 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
116 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
120 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
121 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
122 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
124 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
125 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
126 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
128 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
129 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
137 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
138 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
139 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
141 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
143 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
145 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
148 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
149 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
150 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
151 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
152 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
154 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
155 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
156 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
158 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
159 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
160 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
161 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
162 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
164 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
165 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
166 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
167 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
168 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
169 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
171 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
172 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
173 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
175 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
176 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
179 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
180 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
181 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
182 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
184 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
185 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
186 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
187 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
188 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
189 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
191 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
192 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
193 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
194 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
196 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
198 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
199 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
203 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
205 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
207 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
208 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
209 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
213 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
216 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
217 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
220 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
222 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
223 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
224 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
225 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
226 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
12 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
15 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
17 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
23 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
29 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
30 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
31 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
36 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
42 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
48 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
49 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
52 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
54 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
56 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
59 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
61 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
62 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
63 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
86 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
87 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
93 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
94 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
96 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
98 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
102 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
104 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
108 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
111 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
113 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
118 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
123 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
132 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
146 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
151 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
157 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
162 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
165 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
167 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
176 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
178 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
180 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
182 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
185 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
188 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
194 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
196 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
199 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
202 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
210 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
211 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
219 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
222 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
225 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
226 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
3 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
5 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
7 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
8 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
10 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
12 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
14 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
15 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
17 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
19 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
20 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
26 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
27 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
29 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
30 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
31 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
32 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
33 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
35 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
37 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
39 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
41 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
42 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
44 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
49 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
53 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
54 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
55 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
56 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
57 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
59 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
60 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
64 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
67 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
68 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
69 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
76 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
77 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
78 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
80 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
82 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
84 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
85 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
86 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
87 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
89 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
90 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
91 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
92 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
93 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
95 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
98 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
100 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
101 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
102 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
103 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
105 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
106 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
107 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
108 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
109 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
110 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
111 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
112 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
114 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
117 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
118 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
124 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
126 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
127 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
128 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
129 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
130 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
131 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
134 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
135 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
136 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
138 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
141 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
143 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
144 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
146 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
148 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
150 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
151 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
152 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
155 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
159 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
160 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
161 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
163 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
164 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
166 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
170 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
173 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
178 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
180 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
181 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
182 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
183 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
184 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
185 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
186 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
188 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
189 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
190 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
191 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
192 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
194 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
195 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
197 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
198 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
199 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
202 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
205 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
206 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
207 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
210 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
211 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
212 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
213 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
214 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
216 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
218 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
219 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
221 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
222 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
224 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
225 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
226 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Velký Lapáš és Nitra egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.