p, 2020 október 02. @ 01:41 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rimavská Sobota vs. Košice FC

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Rimavská Sobota


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Jesensk 0 : 4 Rimavská Sobota 9.06 6.47 1.21
2 2020.09.01 Hajn 2 : 3 ot(p) Rimavská Sobota 8.63 5.97 1.24
3 2020.09.16 Rimavská Sobota 0 : 7 Košice FC 8.54 7.20 1.18


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Košice FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.08.19 Olov 0 : 6 Košice FC - - -
3 2020.09.16 Rimavská Sobota 0 : 7 Košice FC 8.54 7.20 1.18


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.09.16 Rimavská Sobota 0 : 7 Košice FC 8.54 7.20 1.18
2006.09.12 Rimavská Sobota 4 : 1 Košice FC 2.80 3.00 2.33

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rimavská Sobota

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 31.25% (5/16)
Második 62.5% (10/16)

Košice FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 100% (2/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)

Rúgott gól/játék 6.50
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 6.50
Nem kapott gólt 100% (2/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 53.85% (7/13)
Második 46.15% (6/13)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
2 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
3 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
4 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
6 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
7 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
8 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
9 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
12 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
13 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
14 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
15 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
16 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
18 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
19 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
20 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
21 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
22 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
23 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
24 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
25 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
26 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
27 Kysuck 3 2 0 1 8:6 +2 0 1 2 -1
28 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
30 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
31 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
35 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
36 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
39 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Trenčín 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
41 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Michalovce 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
44 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
46 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
48 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
49 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
53 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
54 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
55 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
56 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
57 Nitra 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
58 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
59 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
60 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
61 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
63 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
64 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
65 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
66 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
67 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
68 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
70 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
72 Vranov 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
73 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
75 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
76 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
77 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
78 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
79 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
80 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
82 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
83 Oravsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
84 Ružomberok 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
85 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
86 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
87 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
88 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
89 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
90 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
91 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Pie 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
93 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
95 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
98 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
99 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
101 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
102 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
103 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
104 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
105 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
106 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
108 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
109 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
112 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
113 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
114 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
115 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
116 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
118 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
119 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
120 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
121 Dru 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
122 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
123 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
125 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
126 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
127 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
128 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
130 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
131 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
132 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
133 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
135 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
136 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
138 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
142 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
143 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Dunajská Streda 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
145 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
147 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
148 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
150 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
152 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
153 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
154 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
156 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
157 Prešov 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
158 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
160 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
162 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
164 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
165 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
166 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
167 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
168 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
169 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
170 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
173 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
174 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
175 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
177 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
178 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
179 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
180 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
181 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
183 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
184 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
185 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
186 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
188 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
190 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
192 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
193 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
194 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
195 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
196 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
198 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
199 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
200 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
201 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
203 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
204 Pr 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
205 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
208 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
209 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
211 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
213 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
214 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
215 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
216 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
217 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
218 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
219 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
220 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
221 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
224 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
226 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
227 Žilina 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
228 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
229 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
230 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
3 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
4 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
18 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
37 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
40 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
41 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
46 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
47 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
53 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
54 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Prešov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
60 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
61 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Kysuck 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
65 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
68 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
72 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
78 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
82 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
90 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
91 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
93 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
98 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
105 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
109 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
110 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
115 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
119 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
121 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
132 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
137 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
138 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
141 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
143 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
146 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Oravsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
166 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Pr 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
173 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
175 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
179 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
189 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
191 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
192 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Pie 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
200 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
201 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
211 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Vranov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
227 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
2 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
3 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
4 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
5 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Dunajská Streda 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
9 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
10 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
13 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
14 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
15 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
16 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
17 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
20 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
21 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
22 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
23 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
30 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
32 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
33 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
34 Ružomberok 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
35 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
36 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
38 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
39 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
40 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
42 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
44 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
45 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
46 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
47 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
49 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
50 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
51 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
55 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
57 Prešov 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
58 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
59 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
61 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
62 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
63 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Kysuck 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
65 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
66 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
69 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
71 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
72 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
74 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
78 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
80 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
81 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
82 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
86 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
87 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
89 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
91 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
94 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
95 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
97 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
98 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
99 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
101 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
102 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
103 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
105 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
106 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
108 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
111 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
113 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
115 Michalovce 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
116 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
117 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
119 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
121 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
122 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
124 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
126 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
127 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
130 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
131 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
135 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
137 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
140 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
142 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
144 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
146 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
147 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Oravsk 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
150 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
152 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
155 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
158 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
160 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
162 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
163 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
165 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Nitra 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
167 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
168 Dru 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
169 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
171 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
172 Pr 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
173 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
174 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
175 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
176 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
178 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
179 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
182 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
184 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
187 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
188 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
190 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
191 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
192 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Žilina 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
195 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
196 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Pie 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
199 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
200 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
202 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
204 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
205 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
206 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
208 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
209 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
210 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
211 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
212 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
214 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
215 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Vranov 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
217 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
221 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
225 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
226 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
227 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
228 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
229 Trenčín 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
230 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Rimavská Sobota és Košice FC egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.