k, 2019 szeptember 17. @ 18:52 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vranov vs. Bardejov

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Vranov


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Sa 0 : 10 Vranov - - -
2 2019.08.28 Se 1 : 5 Vranov - - -
3 2019.09.11 Vranov 1 : 2 ot(p) Bardejov 2.85 3.81 2.08


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Bardejov


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.20 Tatran Kra 1 : 4 Bardejov 16.83 9.58 1.08
3 2019.09.11 Vranov 1 : 2 ot(p) Bardejov 2.85 3.81 2.08


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Vranov 1 : 2 ot(p) Bardejov 2.85 3.81 2.08

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Vranov

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 5.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 36.84% (7/19)
Második 57.89% (11/19)

Bardejov

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 50% (4/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
3 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
4 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
6 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
7 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
9 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
10 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Vysok 3 2 1 0 7:2 +5 0 1 2 =1
12 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
14 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
15 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
17 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
18 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
19 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
20 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
21 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
22 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
23 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
24 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
26 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
27 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
29 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
31 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
32 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
33 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
34 Nové Mesto 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
35 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
36 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
37 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
38 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
39 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
41 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
46 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
48 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
49 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
51 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
52 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
53 Sl 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
54 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
55 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
56 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
58 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
59 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
61 Dunajská Streda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
62 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
63 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
65 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
66 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
68 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
69 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
70 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
71 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
72 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
73 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
74 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
75 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
76 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
78 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
79 Mlados 3 2 1 0 8:5 +3 0 0 3 =1
80 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
82 Dru 3 3 0 0 10:5 +5 0 1 2 +3
83 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
84 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
85 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
86 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
88 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
89 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
92 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
93 Spi 3 3 0 0 7:3 +4 0 2 1 +3
94 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
96 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
97 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
98 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
100 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
101 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
104 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
105 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
106 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
114 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
117 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
118 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
119 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
121 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
122 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
125 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
126 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
128 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
129 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
130 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
131 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
132 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
133 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
135 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
136 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
137 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
138 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
139 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
140 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
141 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
143 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
144 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
146 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
147 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
148 Trenčianske Stankovce 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
149 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
150 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
151 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
152 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
156 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
157 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
159 Dru 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
160 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
161 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
162 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
164 Dunajsk 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
165 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
166 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Partiz 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
168 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
169 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
170 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
171 Fi 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
172 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
173 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
174 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
180 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
181 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
184 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
185 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
187 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
188 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
189 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
192 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
193 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
195 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
197 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
198 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
199 Dru 3 2 1 0 9:3 +6 0 1 2 +1
200 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
201 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
202 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
203 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
204 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
205 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
207 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
208 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
209 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
210 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
211 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
213 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
214 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
216 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
217 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
218 Spartak Medzilaborce 3 3 0 0 11:2 +9 0 1 2 +3
219 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
220 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
221 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
224 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
225 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
226 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Sl 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
7 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
8 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
18 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
19 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
24 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
25 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
28 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
30 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
32 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
34 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
36 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Dunajsk 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
62 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
63 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
66 Nové Mesto 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
69 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
71 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
73 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
75 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
79 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
82 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
83 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Vysok 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
98 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
109 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
120 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
127 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
132 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
133 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
141 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
142 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
147 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
148 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
154 Spi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
171 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
172 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Partiz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
178 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
180 Dru 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
181 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
189 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
195 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
197 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
198 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
209 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
218 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
219 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
226 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ružomberok 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
2 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Sereď 2 2 0 0 12:0 +12 0 1 1 +2
5 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
6 Sl 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
7 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
8 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
9 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
11 Skalica MFK 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
12 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
15 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
18 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
21 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
23 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
24 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
29 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
30 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
31 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
33 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
34 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
37 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
38 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
39 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
44 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
45 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
51 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
54 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
55 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
57 Trnava 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
58 Košice FC 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
59 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
60 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
61 Dunajsk 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
62 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
63 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
65 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
66 Nové Mesto 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
67 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
69 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
70 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
74 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
76 Poprad 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
77 Marcelov 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
78 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
79 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
80 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
83 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
84 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
85 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
86 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
87 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Nitra 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
95 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
96 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
97 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
102 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
103 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
104 Mlados 3 2 1 0 9:5 +4 0 0 3 =1
105 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
106 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
107 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
110 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
114 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
115 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Zlaté Moravce 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
117 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
119 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
120 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
123 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
126 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
128 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Banská Bystrica 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
130 Senica SH 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
131 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
133 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
134 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
136 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
137 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
139 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
148 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
149 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
150 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
153 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
154 Spi 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
155 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
156 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
157 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
158 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
159 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
161 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
165 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
166 Dunajská Streda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
167 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
168 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
170 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
173 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
175 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
176 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Partiz 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
178 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
180 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
181 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
182 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
183 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
184 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
187 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
189 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
190 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
191 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
194 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
195 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
196 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
198 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
199 Trenčín 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
200 Trebišov 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
201 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
203 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
207 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Dru 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
209 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
210 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
213 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
214 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
215 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
219 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Fi 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
221 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
223 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Vranov és Bardejov egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.