szo, 2019 december 07. @ 05:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Lipany vs. Žilina

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Lipany


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Slavoj Spi 0 : 2 Lipany 8.50 4.75 1.30
2 2019.08.13 Lipany 0 : 1 Žilina 33.00 16.25 1.02


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Žilina


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.13 Lipany 0 : 1 Žilina 33.00 16.25 1.02
3 2019.09.18 St. Lubovna 2 : 3 Žilina 27.00 18.00 1.01
4 2019.09.25 Nové Mesto 0 : 4 Žilina 18.83 10.42 1.06
1/8 2019.12.04 Slovan Bratislava 2 : 0 Žilina 1.85 3.63 3.65


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.08.13 Lipany 0 : 1 Žilina 33.00 16.25 1.02
2017.09.27 Lipany 1 : 2 Žilina 14.40 9.20 1.08
2016.09.27 Lipany 1 : 2 Žilina 16.00 11.33 1.05

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -36
Teljes -20
Tipp Hazai Veszít

Lipany

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)

Žilina

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 75% (3/4) 50% (2/4)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 58.33% (7/12)
Második 41.67% (5/12)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
3 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
4 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
6 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
7 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
8 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
10 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
11 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
12 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
13 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
14 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
15 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
16 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
17 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
18 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
20 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
21 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
22 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
24 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
25 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
26 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
28 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
29 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
30 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
31 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
34 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
35 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
37 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
43 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
44 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
45 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
46 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
47 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
50 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
51 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
52 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
53 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
54 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
55 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
56 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
57 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
58 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
59 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
60 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
61 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
63 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
64 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
65 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
66 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
67 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
68 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
69 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
71 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
73 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
74 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
75 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
77 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
78 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
79 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
80 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
81 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
82 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
83 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
86 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
89 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
90 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
91 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
93 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
94 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
97 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
100 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
101 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
108 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
109 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
111 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
112 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
113 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
114 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
115 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
116 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
118 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
119 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
123 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
124 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
126 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
128 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
130 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
131 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
132 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
133 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
134 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
137 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
140 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
141 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
142 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
143 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
145 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
146 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
148 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
149 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
150 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
152 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
153 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
154 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
156 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
157 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
158 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
160 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
161 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
163 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
164 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
165 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
166 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
167 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
168 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
169 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
171 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
174 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
175 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
176 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
177 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
178 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
179 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
180 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
181 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
182 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
183 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
184 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
186 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
187 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
188 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
189 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
191 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
192 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
195 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
200 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
201 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
203 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
204 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
205 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
206 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
207 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
208 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
209 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
210 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
211 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
213 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
214 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
215 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
216 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
217 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
218 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
220 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
221 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
223 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
224 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
225 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
226 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
5 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
6 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
7 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
14 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
15 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
16 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
24 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
27 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
41 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
48 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
49 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
53 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
57 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
68 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
69 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
72 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
74 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
80 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
82 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
83 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
90 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
94 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
95 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
99 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
104 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
105 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
107 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
110 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
119 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
121 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
122 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
125 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
133 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
135 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
141 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
146 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
149 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
151 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
159 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
160 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
161 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
168 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
172 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
179 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
182 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
184 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
187 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
189 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
191 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
212 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
216 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
217 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
220 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
222 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
224 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
3 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
4 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
5 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
7 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
8 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
9 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
10 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
11 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
12 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
13 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
14 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
15 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
16 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
22 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
24 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
25 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
26 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
28 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
30 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
31 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
33 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
34 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
35 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
37 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
38 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
41 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
42 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
44 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
46 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
47 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
48 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
49 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
51 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
53 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
54 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
55 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
58 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
60 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
61 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
62 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
64 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
72 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
74 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
75 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
76 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
79 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
81 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
82 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
83 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
84 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
85 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
86 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
87 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
89 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
91 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
92 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
93 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
95 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
97 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
101 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
102 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
104 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
107 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
108 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
109 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
110 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
113 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
116 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
117 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
118 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
121 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
122 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
123 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
124 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
125 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
126 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
128 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
130 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
131 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
133 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
135 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
136 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
139 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
140 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
141 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
142 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
145 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
146 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
147 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
148 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
155 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
156 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
158 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
160 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
161 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
162 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
163 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
164 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
165 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
166 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
167 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
168 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
172 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
173 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
175 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
178 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
179 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
181 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
183 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
184 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
185 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
186 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
188 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
189 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
190 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
192 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
193 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
198 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
199 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
201 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
206 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
208 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
211 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
214 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
215 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
216 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
219 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
220 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
222 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
224 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
225 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
226 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Lipany és Žilina egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.